320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GPRO Vaata postitust
    Seda ütlesid sina praegu!
    kuhu sa oma argumentidega jõuda tahad ha ha

    Kommentaar


      Algselt postitas Converse Vaata postitust
      kuhu sa oma argumentidega jõuda tahad ha ha
      cmon, looogiline ju... Kui Cech poleks see aasta ühtegi väravat sisse lasknud sis oleks Chelsea kõik karikad ära võtnud... daaa. Järelikult ikka suht keskpärane väravavaht.
      FC Otepää II

      Kommentaar


        Vähemalt üks inimene, kes aru saab :P

        Kommentaar


          palun seda gifi, kus neegril suu lahti kukub

          Kommentaar


            Algselt postitas Joks Vaata postitust
            palun seda gifi, kus neegril suu lahti kukub

            Kommentaar


              Keegi võiks ära seletada millised need usaldusväärsed allikad inglismaal on ja millised mitte.
              Chelsea stars dominate an eight-strong list of targets drawn up by AC Milan vice president Adriano Galliani to sign this summer. In an attempt at a major squad overhaul, Milan are eager to land a w…

              Kommentaar


                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                Kuidagi liiga k6vaks aetakse need lootused....tuleb meelde, et Pep Barcas esimesed paar kuud ikka imes vilinal, nii et tahaks loota, et kui kohe algul ei saa vedama, siis ei hakkata j2lle midagi 2ra k2kkima juhatuse poolt. Ja Boasi jutu j2rgi on aeg suurteks muutusteks, nii, et tuleks natuke aega anda kutile.
                Anna talle aega jah

                Kommentaar


                  VILLAS-BOAS PRESS CONFERENCE LIVE THIS MORNING

                  Andre Villas-Boas will be unveiled to the media, and Chelsea fans all over the world, on the official website from 9.30am UK time this morning. (11.30 Eesti aja järgi)

                  Kommentaar


                    FUCK YEAH!

                    Kommentaar


                      Päris soliidne otsus. Võiks rääkida ka endistest abitreeneritest, Clement on väidetavalt lahkunud aga nigeerlane jäi. Klubi poolt midagi ametlikku pole veel tulnud.

                      Kommentaar


                        Peab meeldima! Robbie tundub asjalik vend olema treeneripingil ning sobib Villas-Boase n2gemusega kenasti kokku. Edu talks uues ametis

                        Edit: Steve Hollandi hea too reservidega ei j22nud ka m2rkamata ning j2rgmisest hooajast hakkab mees tootama esindusmeeskonna juures.

                        Kommentaar




                          Villas-Boas toob kaks vana kaasvõitlejat veel endaga kaasa, ühest neist saab vastaste peaskaut - loodame et hakkab tegema sama head tööd, nagu Villas-Boas vanasti ise meie heaks samas ametis tegi
                          Di Matteo pingile toomine on muidugi äärmiselt positiivne üllatus. Kui nüüd kaks-kolm tasemel mängumeest ka juurde saaks, oleks meeskonna ja staffi komplekteerimine suhteliselt kümnesse. Oleneb muidugi, mis positsioonile need täiendused toodaks - isiklikult ei näe ründaja soetamiseks küll vajadust, Drogba mängib hooaja-kaks veel kenasti ära ja küll see Torres ka kõmmutama hakkab

                          Kommentaar


                            Raisk, ma juba arvasin et keegi on mulle varika teind.


                            eksisin
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Raisk, ma juba arvasin et keegi on mulle varika teind.


                              eksisin

                              Ei ole hullu - minu käest on ka vähemalt kolm korda küsitud, et mis ajast ma ManU-t fännama olen hakanud

                              Kommentaar


                                kus wänk89 on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X