320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lukaku tundub olevat noor Didier

    Kommentaar


      Ütleme nii, et kui suvi otsa on traditsiooniliselt õhk üleminekutega seonduvatest kuulujuttudest paks olnud, siis Lukaku on see täiendus, mida ma kõige enam tahtnud olen. Meeletu potentsiaal, motiveeritud klubi eest mängima ja kindel kindel tuleviku materjal. Nüüd aga jah tuleb vaadata kes sealt eestpoolt ära minema peab. Isiklikult arvan, et Anelka läheb millalgi pensioniks ette valmistuma ja Kalou tahab rohkem algkoosseisu kuuluda. Kusagil mujal. Seda uut Drogba asja on talle igal pool jah külge kleebitud - loodame, et nii ka on

      Kommentaar


        Kas Stoke ja Chelsea mäng toimub? Või lükatakse edasi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Cesare Vaata postitust
          Kas Stoke ja Chelsea mäng toimub? Või lükatakse edasi?
          Ei toimu!

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Ei toimu!
            Mingit allikat on ka pakkuda?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Mingit allikat on ka pakkuda?
              tegelikult vastasin sellele lollile küsimusele sama lolliga. Krt Stoke on rahulik väike linn, kus siiani pole mingit suuremat mürglit toimunud. Ja mänguni veel tervelt 5 päeva. Kodanik tseesar veesaarele soovitan aga rahulikumalt võtta ja mitte iga klubi teemasse jaburust postitada.

              Kommentaar


                selge. algatuse kui sellise kiidan muidugi heaks

                a küsimus ei olegi niivõrd selles, kas mängukoht ise on rahulik või mitte, lihtsalt kui mujal läheb abijõude vaja, tõmmatakse igalt poolt politseinikke ära ja mängude turvamiseks enam ei pruugi neid piisavalt jääda. seega iseenesest ei ole päris ebareaalne ka variant, et lükkubki kogu voor edasi, aga lähemad päevad näitavad muidugi. neljapäeval peaks vist miskine ametlik arutelu olema selles osas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  selge. algatuse kui sellise kiidan muidugi heaks

                  a küsimus ei olegi niivõrd selles, kas mängukoht ise on rahulik või mitte, lihtsalt kui mujal läheb abijõude vaja, tõmmatakse igalt poolt politseinikke ära ja mängude turvamiseks enam ei pruugi neid piisavalt jääda. seega iseenesest ei ole päris ebareaalne ka variant, et lükkubki kogu voor edasi, aga lähemad päevad näitavad muidugi. neljapäeval peaks vist miskine ametlik arutelu olema selles osas.
                  Ei taha nagu eriti uskuda, et neil sellidel jaksu on nii mitu päeva järjest mürada. Aga eks aeg annab arutust.

                  Kommentaar


                    NEW THIRD KIT FOR SEASON 2011/12

                    Kommentaar


                      Vapsee kena vorm on ikka 3rd kit.............

                      Kommentaar


                        Okei seekord on isegi õnnestunud kit.
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          FlagoftheRussianEmpire18581883.gif

                          See kolmas vorm sobib nagu rusikas silmaauku Chelseale.

                          Kommentaar


                            Kuradi kena

                            Kommentaar


                              Seda võiks iga mäng kasutada.

                              Kommentaar


                                Ma vaatasin, et Spurs lol

                                Kommentaar

                                Working...
                                X