320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keskväljal peaksid Essien,Lampard kindlasti sees olema. Alex on tunduvalt parem kui David Luiz. Yossi Benyanouni vms asemel soovitaks Joe Cole tagasi tiimi tuua AMC-eks. Kui nüüd mõtlema hakata ,siis Mata asemel oleks ma tiimi toonud hoopis Danielle De Rossi ,kuna Lampardi karjäär enam kaua ei kesta ,vanus tuleb peale ning kaua ta seda Playmakeri kohta jaksab hoida ,Rossi aga oleks ideaalne selleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Keskväljal peaksid Essien,Lampard kindlasti sees olema. Alex on tunduvalt parem kui David Luiz. Yossi Benyanouni vms asemel soovitaks Joe Cole tagasi tiimi tuua AMC-eks. Kui nüüd mõtlema hakata ,siis Mata asemel oleks ma tiimi toonud hoopis Danielle De Rossi ,kuna Lampardi karjäär enam kaua ei kesta ,vanus tuleb peale ning kaua ta seda Playmakeri kohta jaksab hoida ,Rossi aga oleks ideaalne selleks.
      Essien pikalt vigane ju, ilmselt sellepärast ta hetkel seal koosseisudes ei olnud.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Alex on tunduvalt parem kui David Luiz. Yossi Benyanouni vms asemel soovitaks Joe Cole tagasi tiimi tuua AMC-eks.

        Kommentaar


          Mul jäi karp sama lahti seda postitust lugedes.. Herr Nasfal elab vist aastas 2006

          Kommentaar


            Aastas 2006? Chelsea ostab veel 1-2 noort mängumeest ning tase on sama mis Arsenalilgi. Luiz tegi paar headkohtumist nt Man City,Fulhami vastu kuid Manu vastu ta lasi juba J.Hernandezi 37 sekundil väravani. Poole hooaja pealt nagunii see Luiz jääb pingipoisiks. Kaitseliin peaks olema ikkagi Kogenum eriti veel sellisel klubil nagu Chelsea on.

            Kommentaar


              Korralik grupp:

              Chelsea
              Valencia (Mata saab kohe koju tagasi)
              Leverkusen (Saksa tangiga on kindlasti lahe madistada)
              Genk (Tore sats ja ei pea kaugele reisima)


              Rahul!

              Kommentaar


                Mulle ka meeldib.

                Kommentaar


                  Loodetavasti saab ka Ballackit näha Leverkuseni eest Chelsea vastu mängimas.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Eks ta ole. Chelsea vs Ballack, Mata vs Valencia, Lukaku vs vana rivaal Genk. Iga mäng saab põnev olema. Edu!
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Kui nüüd vähekenegi härra Redknappi uskuda, siis tundub et Modric jääb vähemalt selle suve seisuga paigale. Kui just Chelsea viimastel tundidel mingit ulmepakkumist ei tee - see aga on suht ebareaalne, pigem tuuakse keegi teine keskväljale juurde, kui üldse enam kedagi sisse tuuakse.
                        Minu silmis oleks aga sellist Modrici tüüpi mängumeest keskele hädasti juurde vaja küll, seda on AVB ka ise tunnistanud lähiminevikus ja vaevalt et ta Matat silmas pidas (tegemist siiski pigem ründava äärepoolikuga). Peab siis vist lootma, et lisaks Lukale suvel veel mõnel seda tüüpi mehel silm peal hoiti ja keskväli saab lähipäevil korraliku täienduse juurde.

                        Kommentaar


                          Maailmas pole palju kvaliteetseid all-rounder keskpoolikuid kahjuks. Spetsialiseerutakse viimasel ajal just kaitsvaks või ründavaks poolikuks. Modrici tasemel pakuks ainult Schweinsteigerit (jättes välja Barca), aga teda ei kanguta me kindlasti Bayernist minema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elevant Vaata postitust
                            Maailmas pole palju kvaliteetseid all-rounder keskpoolikuid kahjuks. Spetsialiseerutakse viimasel ajal just kaitsvaks või ründavaks poolikuks. Modrici tasemel pakuks ainult Schweinsteigerit (jättes välja Barca), aga teda ei kanguta me kindlasti Bayernist minema.
                            Kurb aga tõsi, nii on. Kuigi tegemist on rohkem Lampardi tüüpi mehega, siis usun et ka Hamšik´ile sobiks PL stiil hästi. Aga temalegi on mingi ulmeline hinnasilt külge kleebitud ja sel suvel ta kohe kindlasti klubi vahetamas ei ole.

                            Kommentaar


                              tehke pakkumine Wilshere'i eest, arsenal võtab nagunii vastu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Peab end enne homset kuidagi üles kütma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X