320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sturridge on vasakus ääres juba ennast kuhjaga tõestanud Premier Leagues ,ta oleks ka võibolla meistrite liigas tegusid teinud lõpus ,aga Ancelotti ei saanud ju teda Drogba kõrvale panna seda teavad kõik. Benyaoun on juba 31 aastane ja 23 aastase Van Der Wieli sissetoomine näitaks jälle meeskonna ''uuendamist''. Vanadest tegijatest jäävad Lampard ja Terry arvatavasti lõpuni klubisse välja kuna Chelsea ilma Lampardi ja Terryta oleks suhteliselt mage minujaoks. Oleks võinud ,ka klubisse tuua Rafael Toloi,kui Terryga oleks midagi juhtunud oleks saanud keskkaitse teha noortest Brasiilastest kes ennemgi kokkumänginud Brazil U-20nes Luiz-Toloi Alex-Luiz Alex-Toloi. Kui Chelsea armastab ründavate äärtega ikkagi mängida ,siis oleks võinud A.Cole kõrvale tuua Maiconi Interist kuna ta on ka ikkagi ründavam äär ning praegu Inter oleks ta nõus müüma olnud ma usun.
    Nasfal, millal tunnid peale hakkavad koolis?

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        Nasfal, millal tunnid peale hakkavad koolis?
        2 Septembril. Kui mul mõte jookseb ,siis topin tohutult komasid anna andeks ,kui see sind häiris.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          2 Septembril. Kui mul mõte jookseb ,siis topin tohutult komasid anna andeks ,kui see sind häiris.
          Kahjuks ei ole asi komades.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Läks pisut kiireks jah mille tulemusena tekkis kirjavigu. ,,Kõik on inimesed''.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Läks pisut kiireks jah mille tulemusena tekkis kirjavigu. ,,Kõik on inimesed''.
              Kas me oleme saanud päris enda "tartanjani"?

              Kommentaar


                Minu ''tartanjani'' tiitlit ei saa veel päris tõsiselt võtta ,kuid sinu ''Trolli'' tiitel on juba ammu paigas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elevant Vaata postitust
                  Drogba malaarias, Lampard hooaja esimene pool väljas, Essieni loll mängukeeld, Alex vigane (Ferreira keskkaitses!).. Kui eelmised aastad ainult Drogba ja Lampardi peal rünnakud on toimunud, siis pole midagi siin imestada.
                  Selge on see, et liidrite vigastused jätavad oma jälje, kuid see polnud nüüd antud languse põhjus mille taha peituda - Wilkins võttis endaga punktid kaasa. Mentaalne kollaps
                  Võrdluseks olev City ja nende kaitseliin on keskkaitsjate vigastuste korral kordades täbramas seisus kui seda Chelsea oli ja on. Cityl on tegelt kogu aeg puudu olnud üks tõsine tippude-tipp sealt keskkaitsest.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Njaa.. nukker on see, et sellist "tippude-tippu" ei ole väga lihtne leida.. Siiamaani tunduvad need "tippude-tipud" olema liialt kiindunud oma koduklubisse.. Rohkem tundub, et üritatakse olemasolevast teha "tippude-tippu" ning mängud(loe: tulemused) on näidanud, et progress selles suunas on toimunud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Minu ''tartanjani'' tiitlit ei saa veel päris tõsiselt võtta ,kuid sinu ''Trolli'' tiitel on juba ammu paigas.
                      Seekord oled muumitroll sina. Juba eelnevad postitused on sult kahtlaselt magedada olnud ja esmakordselt peab marv3llous-ega(ma isegi tunnen sulle kaasa selle viiamse paki p2rast) n6ustuma,et asi ei ole komades. Ma ei m2leta, kas p6hikoolis 6petakse ridade vahelt lugema. Et sulle puust ja punaseks teha, siis n2iteks Studge oli n2iteks sinu "UCL oleks v6inud rohkem Ancelotti m2ngitada teda"....oli ta tol ajal Boltonis laenul.

                      Soovitan sul uue konto hankida ja uuesti proovida, sest hetkel oled sa Countist(kes on tegelikult ysna kunn troll) ja tartanjanist kaugel, mis kaugel.
                      marv3llous on praegu online

                      Kommentaar


                        purjus, aga vist saate aru?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Võrdluseks olev City ja nende kaitseliin on keskkaitsjate vigastuste korral kordades täbramas seisus kui seda Chelsea oli ja on. Cityl on tegelt kogu aeg puudu olnud üks tõsine tippude-tipp sealt keskkaitsest.
                          Kompany on arenenud üheks parimaks keskkaitsjaks Mancini käe all. Seega 1 on siiski olemas.

                          Kommentaar


                            Päris asjalik asjalik artikkel Postimehest:

                            http://sport.postimees.ee/544830/kas...-tiitli-votta/

                            Kommentaar


                              Blue Moon V.Kompany võib-olla hetkel Man City's tipp keskkaitsja ,kuid see mis ta tegi Man C-Man U Community Shieldis oli küll amatöörlik viga mida tipp keskkaitsja teha ei tohiks. Ta ajas sassi ääre kaitsjaid ning selle tulemusena tekkiski 1-1 olukord mille Nani ära toksas. Ega see Chelsea kaitse ka teab mis kindel koht ole 0 mänge on üsna vähe ning paljud alumise otsa klubid kobistasid hooaja keskel/lõpus ikka mõne värava ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Blue Moon V.Kompany võib-olla hetkel Man City's tipp keskkaitsja ,kuid see mis ta tegi Man C-Man U Community Shieldis oli küll amatöörlik viga mida tipp keskkaitsja teha ei tohiks.
                                Kõik eksivad, ka teised keskkaitsjad. Liiga kaua läks neil Clichyga aega, et ära otsustada, kumb selle palli ikkagi võtab, selle pärast see eksimus ka tuli. Üldiselt eksib Kompany harva ning alates eelmisest hooajast on mees olnud kaljukindel City keskkaitses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X