320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Drogba on ju jah täelik bargin £24m eest :P 40 mängus 15 väravat...võimas!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas Drogba
      Drogba ja J. Cole sinna kategooriasse küll ei kuulu.
      sa mõtled ikka sedasama drogbat, kellest rohkem lõid sel hooajal väravaid nii Andy Cole kui Peter Crouch, nii Tim Cahill kui Aiyegbeni Yakubu?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Siis nyyd on SWP yhinemine Chelseaga kindel. Taga sõlmiti 5 aastane leping. Medical on tal ka läbi tehtud.

        Link
        \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
        Marcello Lippi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          \"This carries on the Chelsea policy of investing in young, top English talent\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Ei tahaks uskuda, et see mees väga tihti põhikoosseisus oleks...oleneb taktikast...Poolkaitses on temast ees pool Robben, Duff, Lampard, Cole ja Makelele, kui mitte Geremi (see kõik minu arvamus)....Mis ise arvate, kas on põhikoosseisu mees?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas riks12


              Ei tahaks uskuda, et see mees väga tihti põhikoosseisus oleks...oleneb taktikast...Poolkaitses on temast ees pool Robben, Duff, Lampard, Cole ja Makelele, kui mitte Geremi (see kõik minu arvamus)....Mis ise arvate, kas on põhikoosseisu mees?
              Minu arust see mees kindlalt põhis, ta ikkagi väga hea mängija. See minu arvamus.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Ega muidu teda ostetud ju poleks kui teda ei mängitataks, aga noh Abramovich oskab ju väga hästi seda raha kulutada

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Minu arust see mees kindlalt põhis, ta ikkagi väga hea mängija. See minu arvamus.
                  Kohe põhisse? Ei usu, ta selleks liiga noor ja meil on kyllalt häid vendi kes seal võiks mängida. Pikemas perspektiivis on see muidugi hes ost ja täiendus sellele kohale. Parem äär ongi olnud viimased hooajad meie nõrgim lyli.
                  \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                  Marcello Lippi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Algselt postitas waluswend


                    Minu arust see mees kindlalt põhis, ta ikkagi väga hea mängija. See minu arvamus.
                    Kohe põhisse? Ei usu, ta selleks liiga noor ja meil on kyllalt häid vendi kes seal võiks mängida. Pikemas perspektiivis on see muidugi hes ost ja täiendus sellele kohale. Parem äär ongi olnud viimased hooajad meie nõrgim lyli.
                    Duff vist mängis eelmine hooaeg paremas ääres, parem äär sellepärast oli natuke kehvem sest Duff ega Robben pole kumbgi parema jalgsed, aga nad saavad paremal äärel ka väga edukalt hakkama.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas waluswend

                      Kohe põhisse? Ei usu, ta selleks liiga noor
                      Koomik!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        proovime uuesti

                        ei ole ikka võimalik

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'


                          SWP sai siis endale numbriks 24

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Mourinho kingib SWP\'le auto

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Inglismaa kalleim pinginühkija? Keegan jättis talle platsil väga vabad käed, Mourinho seda nüüd vaevalt teeb. Mina paraku arvan, et SWP-le pidureid peale tõmmates jätab ta platsil samasuguse eksinud lamba mulje nagu viimatistes koondisemängudes. Kahju muidugi, kui oma põlvkonna üks andekamaid pallureid pingile konutama jääb.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas jyriöö


                                Inglismaa kalleim pinginühkija? Keegan jättis talle platsil väga vabad käed, Mourinho seda nüüd vaevalt teeb. Mina paraku arvan, et SWP-le pidureid peale tõmmates jätab ta platsil samasuguse eksinud lamba mulje nagu viimatistes koondisemängudes. Kahju muidugi, kui oma põlvkonna üks andekamaid pallureid pingile konutama jääb.
                                seda teksti lugedas ma mõistan swp-d kui ta ütles, et sinistega on tal paremad väljavaated koondises pelada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X