320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    poisidpoisid, käige tihedamini siin : )
    It's the season to be jolly and we have lots of festive show coming up this month to keep you in that Christmas spirit! Wherever you may be you can join us t...

    David Luiz teeb alati pulli : )

    Kommentaar


      Cech, Bosingwa, Luiz, Terry (c), Cole, Meireles, Romeu, Lampard, Sturridge, Torres, Mata

      Subs: Turnbull, Ferreira, McEachran, Malouda, Kalou, Lukaku, Drogba

      Malouda, Mceachran ja Lukaku/Kalou mängu mingihetk or GTFO
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Jõulude aegu juhtub imesid- Torres, Lamps ja Luiz
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          aga torres oskas ikka paari meetri pealt täpselt väravavahile kätte lüüa

          Kommentaar


            Mida Chelski fännid Lampardist arvavad? Nii ühelt kui ka teiselt poolt on kuulda olnud, et ta on viimasel ajal täielik pas*.. Kahju kui tõsi, muidu kõva mängija.
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Kuulge, mis pull see k2ib seal v2ljakul? Isegi Inter m2ngib tempokamalt...

              Kommentaar


                Jep, jube igav esimene poolaeg. Torres ja lampard on eriti jubedad täna.

                Kommentaar


                  Vaikne nagu hauakamber ja mehed on ka nagu mängiks ma ei tea kellega. Veel aeglasemalt ja igavamalt ei saa mängida.
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Tublid, nüüd saate pead parandama minna.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Tiitel on samahästi kui meie, hea töö poisid, hea töö. Eriti need esimesed 85 minutit. Milline grandioosne mäng. Lausa võrratu, silm puhkas.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        mõttetu pullitegemine, lüüakse paarkümmend pauku peale ja healjuhul 1 läheb sisse. kolmas järjestikune viik, vahva. oleks aeg jalad perse alt välja võtta ja mängima hakata! ühe mängu pärast on pool hooaega läbi ja vastikult sitt seis on hetkel, loota tuleb heale õnnele ning kõigele muule. lootust ei tohi küll kaotada.

                        Kommentaar


                          Tublid olite. Nüüd Liverpoolil ja Arsenalil võimalus teid kinni püüda punktitabelis.

                          Kommentaar


                            Käige perse kõik, kes väljakul käisid peale Drogba, Malouda ja keskkaitsjate. Täiesti masendav pask. Top4 muutub järjest keerulisemaks. Saab olema huvitav näha, kas AVB'l lubatakse jaanuaris raiskama ka hakata, ise pakun, et tuuakse mingi poolkõva täiendus sisse, et näidata, et midagi vähemalt toimub. Cahilli ostmine ei paranda ka seda, mida meil kõige rohkem vaja oleks, ehk keskväljal ja ründes aktiivseid mehi, kes iga väiksema pette peale tasakaalu ei kaotaks ja vastasele aega hakkaks andma. (eriti pull on näha selliseid kiirete jalgadega mehi nagu Murphy rahulikult pressi alt välja tulemas (vt. ka Wigani keskväljavõlurid ja muud puujalad))

                            Kommentaar


                              debiilikute kari, k6ik betid l2ksid perse
                              maailma igavaim sats ja eeldan et boamadu saab kingaotsa

                              in b4
                              ei ma ei ole chelsea f2nn
                              jah see on mu enda viga et betin

                              Kommentaar


                                Keegi võiks lahti seletada AVB vahetused + miks mängis Torres paremal äärel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X