320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Käige perse kõik, kes väljakul käisid peale Drogba, Malouda ja keskkaitsjate. Täiesti masendav pask. Top4 muutub järjest keerulisemaks. Saab olema huvitav näha, kas AVB'l lubatakse jaanuaris raiskama ka hakata, ise pakun, et tuuakse mingi poolkõva täiendus sisse, et näidata, et midagi vähemalt toimub. Cahilli ostmine ei paranda ka seda, mida meil kõige rohkem vaja oleks, ehk keskväljal ja ründes aktiivseid mehi, kes iga väiksema pette peale tasakaalu ei kaotaks ja vastasele aega hakkaks andma. (eriti pull on näha selliseid kiirete jalgadega mehi nagu Murphy rahulikult pressi alt välja tulemas (vt. ka Wigani keskväljavõlurid ja muud puujalad))
    Jep. Ei jõua jaanuari ära oodata. Peab olema nutune lugu, kui Malouda on kõige inspireerivam mängumees ja vastaste teine kiiper tundub geenius. Teravaid mehi pidanuks juba suvel vast tooma, aga me saime hoopis afro-neemelo.

    Hea, et vähemalt CL veel kaugel on. Kui Murphy ja Ruiz ja kes teab, mis asjad veel, tunduvad meie vastu ilgelt tehnilised, siis Napoli või hiljemalt järgmises ringis mingi Barca B kostitaks meidki 9ga vist.

    Still tho, can't give up. Top 4, teeme ära. Järgmine aasta paremini
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
      Mida Chelski fännid Lampardist arvavad? Nii ühelt kui ka teiselt poolt on kuulda olnud, et ta on viimasel ajal täielik pas*.. Kahju kui tõsi, muidu kõva mängija.
      With all due respect, aga üha enam hakkab tunduma, et tema aeg on tõesti ümber saamas. Loomulikult on tegemist legendaarse mängijaga meie jaoks, kellega seotud ilusaid mälestusi ei jõua keegi kokku lugeda, aga no mis sa teed. Selles suhtes olen AVB-ga täitsa ühte meelt, et vanade saavutuste eest ei peaks kellegile mänguaega automaatselt andma. Sel hooajalgi on ta ju ilusaid mänge teinud tegelikult (paari kuu tagune mäng Boltoni vastu meenub kohe) aga keskeltläbi on ta siiski paari hooaja taguse aja hale vari kahjuks.

      Mis tänasesse Fulhami mängu puutub, siis jah...kurb oli see vaatepilt. Ma olen sunnitud jätkuvalt vana rauda edasi taguma, väites et ründefaasis nii etteaimatava mängustiiliga meeskonda, kui praegusel hetkel meie oleme, on raske Premmist teist leida. Mata ja Sturridge (ehk eelmise hooajaga võrreldes uued mehed mõlemad) on ainsad, kes seda stagnatsiooni on hooaja vältel siiani murda suutnud. Seega - jaanuaris on vaja uusi mehi sisse tuua, ja just mehi, mitte meest. Oleme me seda edasi lükanud kaua tahes, aga millalgil peab selle nö. "suure veravahetuse" ära tegema ja mulle tundub, et praegu oleks selleks tagumine aeg. Pikemas perspektiivis mehed nagu Drogba ja Lampard vajavad enda asemele uut meest, kes ka koha ära täidaks. Samas ei väidagi, et sellist meest lihtne leida ja veel enam endale tuua oleks...
      Ainus positiivne noot, mille mina oskan hetkel leida, on aga Romani uskumatu kannatus AVB osas. Ma pakun, et selle põhjuseks on justnimelt see, et Roman ise saab ka aru, et meeskonda on lähiaastatel vaja üpris põhjalikult muuta, ta usub et AVB on õige mees seda tegema ja seega annab viimasele ka aega seda teha. Mingit sorti algus sai suvel tehtud, eks jaanuar näitab, kui palju mu loogika vett peab. Isiklikult loodan, et peab, ja nii hooaja-kahe pärast oleme taas üks favoriite liigatiitlile.

      Kommentaar


        Kurb lugu on see, et pole nagu kedagi välja peksta klubist ka, peale Malouda, kes täna oli üks parimaid kusjuures isegi ja Kalou. Lampardil laseks rahulikult karjäär meil lõpuni saata, Boltoni vastu mängudes tal lasta möllata. Drogbat ei tahaks ka lahkumas näha, suurte mängude mees on ja toob kastanid vajalikul hetkel tulest välja. Torresele peaks ju samuti justkui aega andma. Terry lahkumine on obviously välistatud. Ainus vana kaardiväe esindaja, kellel oleks ehk aeg edasi minna, oleks hoopiski Cech, kelle pärast kaob ikka liiga palju punkte. See omakorda ei paranda aga letargilist ründemängu. Ferreira las olla meie Gary Neville, kes hoolimata sellest, et parim enne on möödas, veedab oma karjääri lõpu ikka omade seas. Ainus mängija, kellest ma tõesti väga lahti tahaks saada, on Bosingwa.

        Mida siis teha? Tundub, et asi pole selles, keda vanast kaardiväest minema saata, vaid hoopis selles, keda keskväljale asemele tuua. Modrić on ilmselge võimalus, kuid vaevalt, et enam meile tulla tahabki. Võib ka Parkerit taga nutta, kes minuarust Spursi keskväljal isegi suurem mootor on. Premmist ei tule väga rohkem keskväljamootoreid meelde, keda võiks tahta. Lucas on täitsa hea, energilisem kui meie kaitsvad poolikud, kuid pigem oleks vaja ründavamaid mängijaid. Omal ajal jäi Stuart Holden silma, aga jalaluumurrud pole naljaasi. Võib-olla on Euroopas keegi, kes sobiks, kahjuks ei ole kursis.

        Lisaks tahaksin ühte paremat äärt, kes oleks paremajalgne! Euroopas võib ju olla moes, et wingerid murravad sisse jne, aga Premmis oleks vaja aeg-ajalt lihtsalt ühte kvaliteetse tsenderdusega venda, kes suudab palli otsajoone (mitte 30m otsajoonest!!!!) juurest kasti toimetada. Kui vahel on tundunud, et tra mida see Drogba seal äärel tsenderdamas käib ja miks ta viimastel aastatel pole peaga üldse väravaid löönud, siis järele mõeldes pole service'it absoluutselt ju. Cole'i pehmetest tõstetest pole võimalik väravaid lüüa ja Bosingwa on 0 täielik + ründajatel pole ju faking võimalik palli rünnata, kui nad tsenderduse jälgimiseks peavad olema seljaga värava poole! Ehk tra minge otsajooneni välja. Jällegi, ma ei tea Euroopa jalgpalli kahjuks nii hästi, kes võiks olla see paremajalgne kiire äär. Götze ja Hazard on moekad nimed, aga ma ei tea täpselt, mis nad teha suudavad. Võiks põhimõtteliselt samasuguse teksti kirjutada vasaku ääre kohta, aga vasakujalgseid ääri on meil pool võistkonda täis, niiet veel ühte tahta oleks patt. Hakake mängima parem.

        PS: võiks ju aeg-ajalt lasta Bertrandil ka proovida vasakkaitses, mees oskab sitaks hästi tsenderdada vähemalt. McEachran ja Lukaku pole ilmselgelt AVB arvates veel valmis. Eks näis, kui valmis Lucas Piazon jaanuaris on.

        Olukord on sitt, aga loodetavasti on see meie tuleviku väetis. Abrasse peab uskuma.

        Kommentaar


          Algselt postitas elevant Vaata postitust
          Olukord on sitt, aga loodetavasti on see meie tuleviku väetis.
          Selle legendaarse Lennarti lausega on tõepoolest kõige asjalikum hetkeolukord kokku võtta. Usk peab säilima. Tore on vähemalt see, et nüüd ehk saame lahti legendaarsest paari aasta tagusest jutust, et kõik Chelsea fännid on a la gloryhunterid ja mida kõike veel. Eks neid oli ka kindlasti, aga tänaseks on need härrased ilmselt juba City foorumisse ümber kolinud

          Kommentaar


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ilus. Kas mulle tundub või ongi nii, et Lampard see hooaeg käib palju vähem kastis? AVB käsud või vanus jõuab järele?

              AVB just rääkis, et Ramires on kõige rohkem 1-1 olukordi see hooaeg saanud. Rami on muidugi üks parimaid mängijaid see hooaeg ja üks kiiremaid võistkonnas, aga pakun, et midagi see siiski näitab. Võib-olla talle on rohkem vabadust antud. Ei mäleta, et eelmine hooaeg oleks ta nõnda palju ründefaasis osalenud, see omakorda vähendab Lampsi ründeinstinkti. Classic "Gerrard-Lampard ei saa koos mängida" situatsioon äkki.

              A lõpuks ikka on energiat Lampsil vähemaks jäänud ja kuigi ta aeg-ajalt suudab võluda ikka mingi imesöödu tühjast kohast kukkumise pealt ründajatele, jääb ta liiga paljudes mängudes anonüümseks ja vahel isegi mängutempole jalgu.

              Kommentaar


                Kui Romeu õnnestub tiimi jätta siis ka sealt on tegelikult hele tuluke säramas esialgu. Isegi kui Mikel on noor ning reaalselt enne ei tundunud et see koht jube problemaatiline on, siis hiljuti tundub et Romeu on veel peajagu tast ülegi. Essieni on tagasi vaja, kuradi kähku.
                Ramirest, ka
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Milline see leping Romeuga täpselt on, mäletan et igal juhul väga halb(Chelsea vaatevinklist).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas molbert Vaata postitust
                    Milline see leping Romeuga täpselt on, mäletan et igal juhul väga halb(Chelsea vaatevinklist).
                    Täpselt keegi ei tea. Algul arvati nii, et Barcal on miski väljaostuõigus, et kui järgmine aasta panevad 10m ja hiljem 15 vms letti, siis chelsea peab mehel minna laskma. Mis oleks päris sitt indeed. Aga klubi väidab, et sellega on aind nii, et kui chelsea tahab müüa, siis barcal on eesõigus ja justnimelt välja toodud summade eest. Keegi võib parandada, kui puusse panen.

                    Aga selle pereheitmisega on jah nõnda, et aind tiitlivõitjad vanurid ja paar sitta hilisemat ostu ongi järgi. absoluutselt ei nutaks, kui Courtois suvel tagasi toodaks ja letti lükatataks. Aga no kuidas sa siis müüd Peetri maha? Pealegi, on olnud kuulda, et temaga räägitakse pigem uuest lepingust.

                    Eespool mainiti veel Piazoni. See vend on umbes 17 ja jube skinny, mängib youthi ja reserve hetkel. Far far away in another galaxy on tema panus first teami veel


                    E. Ja krt, Jasperi lingist on tehnilise soorituse poolest mu lemmik Lampsi koll puudu.



                    Vale jalaga ka ja niiii täiuslikult kukub
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Torreselt sööt Matale
                      Võiks vastupidi ka tulema hakata nüüd, peaaegu tuligi täna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Torreselt sööt Matale
                        Võiks vastupidi ka tulema hakata nüüd, peaaegu tuligi täna
                        Seda "peaaegu" juttu oleks nagu kuskilt varem kuulnud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Muul teemal.
                          Vahepeal oli jutt, et AVB lasi Tommy Langley CTV-st eemaldada, kuna viimane oli teda kritiseerind. Tundus uskumatu ja standardne Suni BS. A nüüd vaatan ja paar helistajat, kes on küsinud Langley kohta, on müstiliste ''technical difficultieste'' otsa sattunud ja kõned katkend.
                          Mida vittu Roman, nõukaliit vä?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Muul teemal.
                            Vahepeal oli jutt, et AVB lasi Tommy Langley CTV-st eemaldada, kuna viimane oli teda kritiseerind. Tundus uskumatu ja standardne Suni BS. A nüüd vaatan ja paar helistajat, kes on küsinud Langley kohta, on müstiliste ''technical difficultieste'' otsa sattunud ja kõned katkend.
                            Mida vittu Roman, nõukaliit vä?
                            true story

                            Former club favourite Langley was told he was no longer required at Chelsea TV after he described AVB as ‘vindictive’ for allegedly not allowing Nicolas Anelka and Alex to park their vehicles in the first-team car park after they had been banished from the squad for handing in transfer requests.

                            un.fckn.believable.

                            Kommentaar


                              Langley oli suhteliselt normaalne telemees, ja aastaid Chelsea teles põhikohaga vestja, jutt jooksis tal hästi ja polnud ka alati siniste prillidega kommenteerija. Ma ei saa üldse aru mis seal Chelseas toimub, väike huvi epl-i vastu ikka on olnud ja seetõttu vahest vaatasin omal ajal Chelsea tv-d näiteks meistriliiga õhtutel viasati vahendusel.

                              Nüüd sama moodi huvi poolest vaatasin siin viimaseid VB mängujärgseid intervjuusid ja jääb küll selline mulje, et ta räägib sellist juttu mida Abramovic tahab kuulata, näiteks Fulhami vastu: "Me olime olukorra peremehed, isegi olukorras kus Fulham viigistas, olime ikka väga organiseeritud kaitses" (Tõsiselt, ma ei mõtle seda välja, vaadake ise siit: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/16334444.stm (esimese 20 sek sees)

                              Ja siis lisaks muidugi natuke ebaõnne juttu jne. See on minu meelest just hea näide sellistest õigustuse otsimistest. Ja no mulle vähemalt jääb mulje, et VB räägib seda juttu ainult Abramovicile. Et Abra vaatab siis Chelsea tv-st, et näe, VB ültes, et olime väga head jne.

                              Seega tekib isegi küsimus, et kas VB ongi selle asja taga. Vägagi lapsik lüke ju, midagi inimlikku pole seal ju. Langley oli ju 70ndatel üks põhi Chelsea ründajaid ja lõi omajagu palle väravasse. Ei tea mida fännid sellest arvavad, hakati juba sisse helistama ka või? Ma usun, et ta on ilmselt vanade fännide poolt üks armastatumaid mängijaid Chelseas, ja kui sa ikka aastaid juba töötad Chelsea tv-s...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                                Ainus vana kaardiväe esindaja, kellel oleks ehk aeg edasi minna, oleks hoopiski Cech, kelle pärast kaob ikka liiga palju punkte.
                                Selle kirjutaksin kahe käega alla. Minu tagasihoilik arvamus on, et eilses viigiväravas on tema süü just kõige suurem. Sellise palli oleks pidanud sellise klassiga vend kätte saama. Meenub veel, et kas eelmises või üleeelmises mängus lasi ta analoogse kala sisse.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X