320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga rõve vaatepilt, mis ikka väljakul toimub. Võidu eest peame kohtunikku tänama. Minupärast kaotagu, aga mängige nii nagu hooaja alguses oli. Ei kujuta ette enam, mida selle võistkonna parandamiseks teha saabki :S

    Kõike paremat Ramiresele, kes tõesti on üks vähestest sel hooajal, kes on positiivse emotsiooni andnud.

    Kommentaar


      Elevant, Daniel Sturridget peaks ka siiski tänama.

      Tõesti taaskord väga väga sitt mängupilt oleks nüüd Qpr kusagilt kaugelt 1 1 ära löönud siis oleks kaotus ka tulnud. Paratamatult oleks pidanud vist Ancelotti tagasi kutsuma.

      Kommentaar


        Ramires 3-4 nädalat väljas. Isegi vedas. Eks näeb siis veidikeseks ajaks rohkem Essieni, kuni tema järgmise ACL-i rebestuseni.

        Kommentaar


          lucas piazon liitus esindustiimiga homseks madistamiseks walesis.. VÄGA meeldiv uudis

          Kommentaar


            Indeed. Kuigi tundub,et mäng tuleb veits keeruline selleks, et ka tema platsile saaks.

            Samal ajal on de Bruyne Londonis medicalis. AVB olla vahepeal öelnud,et see pole tema signing, vaid klubi oma(et venda olla tahetud juba enne AVB tulekut). Mis on eriti retarded asi, mida öelda, olgu asjad tegelt kuidas iganes. Ajab noore mehe enesekindlust täis kindlasti teadmine, et coach teda ei taha. A noh, nagu ma aru saan, siis see on nagunii alles järgmise hooaja mure.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Indeed. Kuigi tundub,et mäng tuleb veits keeruline selleks, et ka tema platsile saaks.

              Samal ajal on de Bruyne Londonis medicalis. AVB olla vahepeal öelnud,et see pole tema signing, vaid klubi oma(et venda olla tahetud juba enne AVB tulekut). Mis on eriti retarded asi, mida öelda, olgu asjad tegelt kuidas iganes. Ajab noore mehe enesekindlust täis kindlasti teadmine, et coach teda ei taha. A noh, nagu ma aru saan, siis see on nagunii alles järgmise hooaja mure.
              Ja asi kotis. Poiss andis täna allkirja, mis ta 5 aastaks Bridge'ile toob (pool hooaega on ta jah veel Genkis nagu mainiti). Aga ma küll Villas Boase jutust nii aru ei saanud ja vaevalt et see kuidagi demotiveerimalt peaks De Bruyne'ile mõjuma. Ju siis oli poiss oli klubi radaril juba enne ja nüüd, kui AVB pukis on, saadi diiliga lõpuks ühele poole. Siiamaani olen noorenduskuuriga rahul olnud ja ootan juba huviga, millal verevahetus suuremas osas toimunud on, et seda punti kokku mängimas juba näha saaks. Akadeemia poiste tulemused annavad ka lootust, et sealt väärt mängumehi peale tulemas on, iseasi kui kaua see protsess aega võtab ja kas Romanil on aega ja kannatust seda arengut pealt vaadata

              Kommentaar


                Ma arvan, et meil on liiga vähe vasakääri. Peaks kindlasti juurde ostma. Malouda, Mata, de Bruyne. Vasakujalgne paremäär ka lisaks. Suvel läheb AVB äkki Pereira järele jälle. Vasakäär on uus paremkaitsja. Arvestades, et paremäär on olnud pikka aega suurem valupunkt kui vasakäär, oleks võind äkki üht teist belglast eelistada.

                Aga tegelikult olen rahul! Hind on normaalne ja uut Robbenit oli meil ammu vaja. Youtube'i järgi on poisil päris vinge löök ja kipub värvaid postipõrkest lööma. Belgia skaudid on igastahes kõvasti usalduskrediiti saanud. Lukaku veel pole end tõestanud, Courtois'i tegemistest ei tea, aga veel vara hinnata kah neid. Suund noorendamisele mulle igastahes meeldib.

                ja tundub, et parim viis mängijal end Chelseasse saada, on kaotada meile 5:0. Kaotas Turnbull Middlesbrough'ga, ostsime ära. Kaotas Cahill Boltoniga, ostsime jälle ära. Nüüd siis de Bruyne'iga samamoodi.

                Teistes uudistes läks reservmeeskonnast Prosenik AC Milani. Oli palju vigastatud, suurt läbilööki ei teinud ja mänge näinud inimeste kokkuvõtetes tema nimi ka silma ei ole paistnud. Küll Milanis särama lööb

                Kommentaar


                  natuke lõbusat ka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elevant Vaata postitust
                    Ma arvan, et meil on liiga vähe vasakääri. Peaks kindlasti juurde ostma. Malouda, Mata, de Bruyne. Vasakujalgne paremäär ka lisaks. Suvel läheb AVB äkki Pereira järele jälle. Vasakäär on uus paremkaitsja. Arvestades, et paremäär on olnud pikka aega suurem valupunkt kui vasakäär, oleks võind äkki üht teist belglast eelistada.
                    kas Mata üldse on vasak äär as opposed to paremate alternatiivide puudumisel lihtsalt sinna lükatud? Mai tea, mis ta Valencias tegi, aga väljamaa fännid on tihtipeale sõnanud, et tegelt ta oleks parem ja efektiivsem number 10t mängides. Aga jah, proper winger on alati teretulnud, raske põud on sääl rindel muidu küll. Aa ja täna võiks luiged ka kotti pista.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Long John Vaata postitust
                      Isegi täitsa loetav!

                      Matat pean mina siiski vasakääreks, obviously mitte küll oldschool wingeriks, kes otsajoonelt crosse sisse taob, aga sellegipoolest ääremängija. Nr 10 koha peal saab loomulikult ka hästi hakkama, kuid minu arvates oleks selle jaoks meil Alonso sarnast deep-lying playmakerit samuti vaja, kes hoiaks palli ringlemas (äärevahetused ja muu), muidu ainult Matat otsitaksegi seal.

                      Kommentaar


                        Täna siis teeb Gahill debüüti?

                        Kommentaar


                          pingil algul,

                          Kommentaar


                            Aga mõelge seda, et peale Aadrika karikavõistlusi võib Torresel mänguaega väga väheseks jääda,kuna Drogba on hästi mänginud Elevantide eest ja ISEGi Kalou

                            Kommentaar


                              sai juba seitsmeteistkümnendal minutil hinge esimest korda kinni hoida

                              //we just can't stop conceding

                              Kommentaar


                                Romeu, Meireles, Malouda keskväljaga on ikka keeruline siit kuskilt väravat oodata. Ja portugallased on fakin puujalad.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X