320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll kuhugi alla ei kirjuta, mulle meeldib kui Cechi sugune käkerdis palle sisse imeb seal.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma küll kuhugi alla ei kirjuta, mulle meeldib kui Cechi sugune käkerdis palle sisse imeb seal.
      Palunpalunpalun kirjuta... Muidu meile jääbki Cech. Kirjutad eksju? Aitäh
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Kusagil juba käivad jutud, et Chelsea soovib osta Lady Kakat 22m eest.

        Kommentaar


          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            £84M Hulk'i eest. Wtf tüübid. Roman teeb viimase suure ostu enne FFP-d? Vaesed töölised siberis peavad jälle natuke palgata läbi ajama nüüd.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              £84M Hulk'i eest. Wtf tüübid. Roman teeb viimase suure ostu enne FFP-d? Vaesed töölised siberis peavad jälle natuke palgata läbi ajama nüüd.
              Mida sa ajad?

              Kommentaar


                Hulk vist ja Chelseasse, Gary Gahill pm. olemas juba : )
                Nüüd Hulk ja ülikõvv

                Kommentaar


                  Ma pigem pidasin silmas seda 84miljonit

                  Kommentaar


                    Stok loeb seda ja veenid peas lõhkevad. Millal see vaheaeg lõppeski?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kalou võiks kuhugile laenule saata aasta lõpuni ja Hulki suurte kommirahade eest ära osta ja kui premieri ei võida siis vallandame Villas-Boase tiimi saamatuse eest ning võtame Hiddinki tagasi ja järgmine aasta võidame palju tiitleid ning ma ei viitsi praegu kirjavahemärke kasutada kuna olen ärevil sest Cahilliga on summa kokku lepitud*
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                        Kalou võiks kuhugile laenule saata aasta lõpuni ja Hulki suurte kommirahade eest ära osta ja kui premieri ei võida siis vallandame Villas-Boase tiimi saamatuse eest ning võtame Hiddinki tagasi ja järgmine aasta võidame palju tiitleid ning ma ei viitsi praegu kirjavahemärke kasutada kuna olen ärevil sest Cahilliga on summa kokku lepitud*
                        On a serious note tho, ma loodan, et mitmeski kohas kajastatud AVB väide, et aind 2 signingut tehakse, ei vasta siiski tõele. Lähevad Anelka ja Alex, jutud Malouda, veidi ka Kalou kohta. Drogbal saab kunagi leping otsa+ACN. Nii jääks see asi õite õhukeseks. Et müüge need eelpool nimetatud tegelased Carlo juurde tagasi ja tooge Hazard ja üht-teist lustakat veel.

                        A ja seda ka, et kuuldavasti uuest aastast on Hutchinson CFC premier league squadis jälle. Well done.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Natuke vana uudis, aga see eest v2ga tore uudis: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...n-Chelsea.html

                          Kommentaar


                            Chelsea: Cech, Ferreira, Luiz, Terry, Cole, Ramires, Romeu, Meireles, Sturridge, Drogba, Mata.
                            Pink: Turnbull, Bosingwa, HUTCHINSON, Lampard, Malouda, Kalou, Torres.

                            Kommentaar


                              Torres ja Drogba korraga väljakul, kas Chelsea mängib 4-4-2?

                              Kommentaar


                                Mina ei tunne sellist Chelseat!!! Kena aastalõpp küll...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X