320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tohin seda ka meelde tuletada, milline klubi oli Liverpool Rafa viimasel hooajal ja milline oli Inter pärast seda või?

    ja las jätkab mees, kes klubis juba oma on.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      sa pead ka ennast Rafa osas tiba harima.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        tohin seda ka meelde tuletada, milline klubi oli Liverpool Rafa viimasel hooajal ja milline oli Inter pärast seda või?

        ja las jätkab mees, kes klubis juba oma on.
        Nali naljaks, aga jah, nõus. Praegu oli omal võtta PLi kogemusega treener, ning igatahes mõistlikum kui täiesti võõrast sisse tooma hakata. Eeldusel, et härrad primadonnad ehk mängijad ikka temaga on nõus.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          smurfi printsessidele võib di matteo jaa veidi vähese autoriteediga olla. samas oleks muidugi äge kui nii noor vend võimaluse saaks.
          rafa toomine oleks ilmselt klassikaline from bad to worse keiss, mida oleks nalja mõttes täitsa tore vaadata.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            tohin seda ka meelde tuletada, milline klubi oli Liverpool Rafa viimasel hooajal ja milline oli Inter pärast seda või?

            ja las jätkab mees, kes klubis juba oma on.
            no pärast Mouri oli juba raske midagi teha. Meeskond oli vananemas ja potentsiaali enam polnud. Vaata, kes Mouri järgsetest Interi treeneritest midagi saavutas? Ranieri mby?

            Ja see viimane hooaeg Liverpooliga oli sama, mis eelmine ja praegune hooaeg, nii et eriti halb ka nüüd pole

            Kommentaar



              Bravo Roman, bravo!

              Kommentaar


                Mou vaevalt venelasega ära lepiks. Ei imestaks isegi kui Pep millalgi sisse tuuakse.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Benitez peatreenriks oleks enamvähem sama naljakas otsus kui Ranieri palkamine Interi manageriks.
                  (Palun saa tõeks)
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Brendan Rodgers autoriteediga kõik mängijad Championshipi laenule saata, kui nad välja ei vea. Tramaivõi, mul pole tegelt aimugi, kuidas seda moodustist paremini saaks mängima panna.

                    AVB eilne pressikas oli juba väga masendav, tundub et sai ise ka aru, et nüüd on minek. Kahju kohe. Võimalusi ju samas eile isegi loodi.

                    Kommentaar


                      OH jah...klubil on t6esti "pikaajaline plaan" olemas. Aga onu Roman, Eva PEAB J22MA!

                      Kommentaar


                        Rafa tuleb ja paneb Torrese väravaid lööma eks? eks?

                        Kommentaar


                          no kui Di Matteo jääb hooaja lõpuni, siis bb CL ja EL isegi. Benitez on hea valik hetkel

                          Kommentaar


                            Hästi elame
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Kift on vaadata ikka korralike ääremängijad nagu Tottenhamil on, kiired ja tehnilised. Meil võiks ka kunagi ääred tagasi olla nagu Robben ja Duff olid .Manul on Young ka üli kiire ja ega nani halvem pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                                no pärast Mouri oli juba raske midagi teha. Meeskond oli vananemas ja potentsiaali enam polnud. Vaata, kes Mouri järgsetest Interi treeneritest midagi saavutas? Ranieri mby?

                                Ja see viimane hooaeg Liverpooliga oli sama, mis eelmine ja praegune hooaeg, nii et eriti halb ka nüüd pole
                                Ja mis see suur erinevus praeguse Chelsea ja aasta taguse Interiga siis on?

                                Vahel tuleb samm tagasi minna, et pärast kaks sammu edasi astuda ja minu arvates oli Villas-Boas sobiv treener nende "kahe sammu" tegemiseks, kui talle vaid aega oleks antud. Praegune koosseis on selgelt vana ja mitmelgi positsioonil jääb lihtsalt kvaliteedist puudu. Peamiselt tipuründes, kuna Drogba enam ei suuda tervet hooaega sama hooga mängida, Torres on lihtsalt alavormis ja Lukaku kael vähemalt hetkel veel ei kanna. Probleeme tegelikult on ju ka keskkaitses ja paremal äärekaitses. Poolkaitses jääb üks Cabaye (või siis Modric nagu teile meeldiks) tüüpi mängija puudu.

                                Aga noh, mida mina ka tean.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X