320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Terry vist eeldas, et finaali minnakse ja ei julenud võimalikus penaltiseerias lööma minna.
    Bayern - Chelsea oleks super finaal.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Terry vist eeldas, et finaali minnakse ja ei julenud võimalikus penaltiseerias lööma minna.
      Bayern - Chelsea oleks super finaal.
      selle aasta Euroopa karikad lähevad seekord Madridi- Real ja Atletico siis
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Bayernit tahaks jah n2ha. Aga kaldun arvama, et tuleb finaal Real - Chelsea.

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          selle aasta Euroopa karikad lähevad seekord Madridi- Real ja Atletico siis
          Sorry but not gonna happen.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            et aga jutt tšelsi suunas nüüd liiga imalaks ei läheks, tuletaks õhtu lõpetuseks kapteniärrale meelde vana head elutõde. naudi tribüünilt, krõll.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Veitsa tige maaslamajat jalaga peksta aga eks see kaart õige koha pealt tuli ja meid supi sisse pani.
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                too much information
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Neville'l oli hääl pisut ära jah täna, sellest ka siuke kelmikas oie
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    @GNev2: Wow! Football..

                    My sore throat collapsed on the Torres goal!!! #squeakynevtime
                    muig.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Torrese värav tekitas eriti mõnusa tunde. Tänud Chelseale, et kupatas Barca euroopast minema
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar




                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                          jah, mis teha kui Arsenal veel miinimum 10 aastat CLis finaali ei j6ua. Tuleb teisi toetada
                          Kui nüüd täpsustada siis tegelt cunt-o-meetri pealt vaatan kumma kaotust rohkem tahaks ja lihtsalt hoian vähem cuntimale pöialt.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Ma luvin, kuidas gunnarid järsku kristiina ja pepe ja marcelo ja jose fännid on (ning ei, kahjuks bayern ei saa finaali:/). tervitused teile kotitäite imemisvalmis peenistega ühes.

                              Chelsea 3 barcafakin 2homod.

                              Homme saan kaineks. Ja ei kahetse. JE.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                et aga jutt tšelsi suunas nüüd liiga imalaks ei läheks, tuletaks õhtu lõpetuseks kapteniärrale meelde vana head elutõde. naudi tribüünilt, krõll.

                                Of all people, sina peaks teadma, kuidas cuntidest kaptenite (või tervete kaitseliinide) abil kaugele jõutakse, ei ?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X