320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, neutraalsele vaatajale oli üsna huvitav ja dramaatiline mäng. Kahjuks ma olin vist liiga neutraalne, et emotsioonid eriti üles oleks kerkinud...
    Napolilt täiesti ootamatult nii sitt mäng. Mingi värk on ikka nende tõusvate klubidega nagu näiteks Napoli või Dortmund, et mängitakse hästi küll, aga siis tulevad nö n**umehed nurgast ja napsavad ilusad blondiinid ikka oma bemmidesse...
    Ma küll ei ütleks, et Chelsea mingit elumängu teinud oleks, aga võideldi isukalt, oma võimalused kasutati hästi ära ja tehti seda, millesse mina näiteks enne mängu ei uskunud, retskept selle eest ! Hästi võideldud.

    Drogba show seal lõpus oli ikka täielik disgrace, ma ütleks, et minu austus tema vastu kadus, aga paraku pole ta kunagi kõige sümpaatsemate tegelaste hulka kuulunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
      Nüüd võiks ennustada, kes on meie vastane veerandfinaalis. Ise arvan, et Marseille millegipärast.
      Tuleb APOEL ja siis on meedia täis seda et Abramovich ostis loosi ära

      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      aga kõige tähtsam küsimus on see, et kuhu neiu Eva lisaajal kadus?
      Terry tuli pingile ju
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        et Eva läks lõualuid soojaks tegema?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Üks pilt räägib rohkem kui 1000 sõna, ITS A F*CKING DISGRACE!!!!!
          Taste of your own medicine.

          Tublid poisid raisk. Vince'iga nõus John "mängijad ei juhi seda klubi" Terry käitumise osas. Aga lõpuks kõigest suva, sest sihuke mäng no!!!!!!!!!! Viimatine selline närvide mäng oli tõesti Hiddinki juhtimisel, nii Barca, Liverpooli kui Juve vastu.

          Aga täna on pidupäev, ei tohi siin mõtlema hakata mängijad vs. treenerid värgi peale. fuck yeah lihtsalt.

          Rami, Drogs, JT, Luiz, Ivan, Lamps, Torres. Super!

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            et Eva läks lõualuid soojaks tegema?
            Põhimõtteliselt
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              hullumeelne, pole ammu sellist chelseat näinud palliplatsil. avaväravani oldi küll napoli surve all ja eksiti tihti, kuid peale seda oli hoopis teine tiim väljakul. suurepärane esitus kõigilt, isegi monolt ning torreselt (va. see väike lõik tulevasest bloopers compilationist :P).

              mitte kellelegi pole sitta öelda, suur kummardus kõigile ning RDM'le samuti. oli hea õhtu!

              FT 4-1 suhkam feat. drogba, terry, lamps ja ivan

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Drogba show seal lõpus oli ikka täielik disgrace, ma ütleks, et minu austus tema vastu kadus, aga paraku pole ta kunagi kõige sümpaatsemate tegelaste hulka kuulunud.

                Vahet pole. Drogba, Bale- kõik paremad eksivad. eksjuu?

                Kommentaar


                  no kuulge. lõpetake see näitlejate võrdlemine juba ükskord ära, sest kõige-kõige rohkem näideldakse ikkagi Eestis... väidetakse, et mängitakse jalkat... võib-olla kusagil neljandas ja noorte liigas.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    "Neutraalsele" nagu mina oli hea tulemus - seda karikat te ilmselt kotti ei pane, küll aga raskendab liigas teie niigi keerulist run-ini. Samas aga jahutas "ultrate" tuju koos eilse Interi tulemusega ja ehk on nende tühikargamist nüüd vähem siin jälle.

                    Aga tubli saavutus üldiselt. Torres on muidugi puhas komöödia.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar




                      vaaaatame veeeeeeel

                      ma ei vitisinud eelnevat joga lugeda, muidugi. niiet sorri, kui see juba olnud on. aga head asja võib ikka rohkem kui üks kord vaadata.

                      Kommentaar


                        Ilus võitluslik jalgpall ja palju huumorit kah. Ei teagi mis rohkem naerma ajas, kas Busketsi silm või Roma lasteaia reaktsioon.

                        Aga Torres on omadega psüühiliselt ikka läbi mis läbi. Mängib ilmselt nutumaik suus ja kui lõpuvile kõlades peatreener teda kaelustama asus, siis Torres ei teinud väljagi või ei pannud tähelegi. Kusjuures tegi suhtkoht hea mängu minu arust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Samas aga jahutas "ultrate" tuju koos eilse Interi tulemusega ja ehk on nende tühikargamist nüüd vähem siin jälle.

                          Aga tubli saavutus üldiselt.
                          aamen.
                          õnne minugi poolt, et briti vutivaimu euroopas esindate. 8 viimase seas 7 eri riigi klubid - tõeline euroopa suurturniir, oosom.

                          mis seda run-in'i puudutab, siis "hullemad" kui need tulevased (vähemalt) kaks lisamängu, oleks meeskonna vaimne sittus, mida aga viimase paari nädalaga võimsalt vähendatud. teie ja selle teise klubi vahel olevad 3 punkti ei ole selles perspektiivis mingisugune vahe. nagu ennegi, on see neljas koht paras kes-vähem-palle-imeb võistlus. jääb vaid loota, et see kolmas londoni klubi teiega ei ühine.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust


                            vaaaatame veeeeeeel

                            ma ei vitisinud eelnevat joga lugeda, muidugi. niiet sorri, kui see juba olnud on. aga head asja võib ikka rohkem kui üks kord vaadata.
                            aitab sellest. Ärge postitage enam seda sitta siia teemasse. Ei usu, et Napoli oleks ära löönud nkn.

                            Kommentaar


                              hah, las postivad, enjoy

                              eks millegagi peab 4 kolli sisseimemiselt tähelepanu eemale ka saama ju
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Keegi teab, kuidas CLis neid paare 1/4 finaalis moodustatakse? Et kas suvalt või tugevamad ühes pottis ja nõrgemad teises?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X