320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dive? Ma loodan et sa kohtunik ei ole ega hakka ka selleks kunagi.

    Kommentaar


      ma tõesti loodan, et see eelnev postitus oli omakorda ülalpoolsele postitajale suunatud, muidu mul kahju sinust

      ---

      tramaivõi, kaks päeva kui on rohkelt tegemist ja ei jõudnud näha mängu, asun kohe vaatama korduseid ja väravaid ja muud head. tulemus tulemuseks, väravalööjad on täna šeffid!

      Kommentaar


        Hea see, et Torres värava lõi
        Ja ta oli ka vist mängu parim?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Hea see, et Torres värava lõi
          Ja ta oli ka vist mängu parim?
          Ei, Yaya Toure oli.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            milline šokeeriv kaitsetöö, isegi 10kesi vähemuses natuke liigagi šokeeriv

            Kommentaar


              Jama valik siis.
              Kui Iva premieris ma ei tea mitu mängu vahele jätab, siis on vist kaitse kas ferreira-d.luiz/terry-a.cole või d.luiz-gahill-terry-a.cole

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ja mäng kohtuniku poolt rikutud. Kurb. Saab nüüd rahus kossu hakata vaatama...
                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Wow. Nii tumesiniseid prille annab ikka omada...

                Kommentaar


                  Jah loomulikult sellele kes ütles, et see dive on. Ma ei saa aru, iga jalgpallur ju teab et see on reeglites kirjas, kui 2 jalga ees hüppad siis on otse punane, vahet ei ole kas lähed pihta või ei. Siin vedas et kossid terveks jäid vastasel.

                  Kommentaar


                    tegin minimalistliku luuletuse:

                    "Elu värvid"
                    by H.M Murdock

                    põmm-ahoi
                    branja on tupoi
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      tegin minimalistliku luuletuse:

                      "Elu värvid"
                      by H.M Murdock

                      põmm-ahoi
                      branja on tupoi
                      tra ma ka aru ei saa. punased kaardid, uljad täklid, pane või serblane kapteniks krt
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        V6taks teema kokku, et kes arvab, et polnud punane on Savisaar! Kas t6esti community shieldi m2ng loeb ametliku m2nguna ja siit tuleb Vanjale 3 m2ngu keeldu?

                        Kommentaar


                          jah. 3.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            jah. 3.
                            ei siiski mitte

                            However, a change in FA ruling in August 2009 means that red cards in pre-season fixtures do not result in suspensions from competitive games.

                            As the rule change covered all non-competitive pre-season fixtures, including the Community Shield, it means Ivanovic will be free to play at the DW Stadium.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Converse Vaata postitust
                              ei siiski mitte

                              However, a change in FA ruling in August 2009 means that red cards in pre-season fixtures do not result in suspensions from competitive games.

                              As the rule change covered all non-competitive pre-season fixtures, including the Community Shield, it means Ivanovic will be free to play at the DW Stadium.
                              The 28-year-old will however be banned for three non-first team games, from August 26 onwards

                              Kommentaar


                                Mida kuradit tähendab non-first team game? Reservide eest ei saa mängida või? Oh ei...
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X