320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, kumb ründajatest laupäeval Tottenhami vastu põhis alustab.

    Kommentaar


      Arvestades Kabouli,Kingi,Dawsoni aeglust (mida ma märkasin Arsenali,Evertoni mängu ajal) ning toetudes sellele ennustan ma Sturridge/Torres ründeliini. Sturridge veel eriti, kuna tema ei saanud eile mänguaega.

      Kommentaar


        tahaks Kalout kunagi liiga m2ngudes ka n2ha. Eelmistel hooaegadel on koguaeg l66nud t2htsaid v2ravaid m2ngu l6ppus. + on ta kiire ja v2ga tehniline m2ngija. Sturridge keskele ja Kalou 22rele oleks v2ga sheff imo.

        Kommentaar


          Huvitavat lugemist Matadorilt

          Kommentaar


            Kus Romeu on?

            Kommentaar


              di matteo ei taha usaldada vist romeud, sest peale pukki määramist pole ta pingilegi pääsenud enam. seda loomulikult KAHJUKS.

              Kommentaar


                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                di matteo ei taha usaldada vist romeud, sest peale pukki määramist pole ta pingilegi pääsenud enam. seda loomulikult KAHJUKS.
                Üleeilsel pressikal rääkis mu meelest, et kimpus mingi vigastusega, nii et nii must ja isiklike emotsioone täis see stsenaarium vast ei ole.

                Kommentaar


                  Nojah, antud kohale on Essien ennast terveks saanud ja isegi Mikeli usaldab dM rohkem.. Tahaks ka Romeud rohkem näha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Üleeilsel pressikal rääkis mu meelest, et kimpus mingi vigastusega, nii et nii must ja isiklike emotsioone täis see stsenaarium vast ei ole.
                    vabandust eksimuse eest, kui nii, siis on kõvasti positiivsem.

                    Kommentaar


                      A nii siin kui kohapealsete fännide kommentaaridest kumab kogu aeg läbi,et nii Raul, aga eriti Bosingwa ''are crimes against football''. Tekib küsimus, et kas Portugalist peale kristiina ja riccy üldse legit häid mängijaid on pärit tänapäeval? Või on Chelseas viga, et siia sattunud on spets puujalad old kõik?
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Pepe on ka päris hea portugeezer. Ei saa teda süüdistada tahtmatuses vähemalt.

                        Kommentaar


                          Inglise tabloid The Daily Mail spekuleerib, et Chelsea ei pikenda ilmselt Didier Drogba lepingut ning toob tema asemele Newcastle'is säravat hooaega tegeva Demba Ba.

                          noo..

                          Kommentaar


                            milleks teda vaja on noh... Täiesti tavaline ründaja, mitte midagi enamat. Oleks sellist tüüpi ründajat vaja nagu Aguero või Falcao.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              milleks teda vaja on noh... Täiesti tavaline ründaja, mitte midagi enamat. Oleks sellist tüüpi ründajat vaja nagu Aguero või Falcao.
                              Tavaline ründaja.. Mida iganes.
                              Pole ka Aguero't ja Falcao'd vaja, nemad on ka tavalised ründajad.
                              'The Emperor' Adriano on täiesti tasuta ju hetkel saadaval või kui teda ei soovi siis 500 miljonit Barca poole ja Messi ehk tuleks teile.
                              Naah, didn't think so.

                              Tõsisemalt rääkides siis olge tublid ning tehke sillal s*ursiga actionit. Paar-kolm punast mõlemale ning viik oleks kõigile parim lahendus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Tõsisemalt rääkides siis olge tublid ning tehke sillal s*ursiga actionit. Paar-kolm punast mõlemale ning viik oleks kõigile parim lahendus.
                                Sa vist tahtsid öelda, et parim arsesnsalile?
                                Kõik mängud tuleb kotti panna ja ma usun, et selle peale ka minnakse..
                                Ründaja koha pealt ütlen, et poisike Sturridge tuleb tippu panna ja leida mõni äär endale juurde.. juba see tõenäoliselt parandaks hetkeolukorda (muidugi see minu arvamus)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X