320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lukaku twitter

    Kommentaar


      Goal.com pakkus et homme alustab Kalou , loodan et see tõesti on väga vale jutt , pigem lükaks äärale sturri v torrese

      Kommentaar


        Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
        Goal.com pakkus et homme alustab Kalou , loodan et see tõesti on väga vale jutt , pigem lükaks äärale sturri v torrese
        Miks? Torres ole pea kunagi äärel mänginud oma Chelsea karjääris ja Sturr ei paku kaitses midagi ja on RDMi reziimi ajal pingil olnud tänu sellele.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Mõnel pool pakutakse Bertrandi Malouda asemele vasakusse äärde. Pole halba mängu teind ja kaitses oleks hää tugi Ashleyle handlima kedaiganes Bayern säält äärelt mängitab (Robben?), aga rünnak säält äärest piirduks siis vast ainult tsenderdustega (mis jällegi ei ole üllatuslikult Maloudast niiiiiii palju ka kehvem). Aga krt ei tea, kas CL-i debüüti ikka finaaliks maksab panna.

          See on muidugi üks variant, aga suuresti siiski spekulatsioon.

          Also, vaatasin siin paari võimalikku koosseisu ja ilma Ramirese ja Ivanita hakkasin vist esimest korda homse tulemuse pärast pisut muret tundma.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Ramiresest on ikka väga väga suur puudus. Kindlalt selle aasta staar. Barcelona vastu poleks me ilma temata mitte kuidagi saanud. Peab lootma, et homme suudame väheke rohkem palli hoida, kui Barca vastu, sest ilma Ramita me ei pääse ründama.

            Kommentaar


              Aus olla siis Terryst puudust ei tunne. Kaitse osas mina olen hetkel üli-optimistlik *ptüi ptüi ptüi*, aga tõesõna, ainsad valukohad on Ramires ja (vähem või rohkem) Ivanovic.
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                Aus olla siis Terryst puudust ei tunne. Kaitse osas mina olen hetkel üli-optimistlik *ptüi ptüi ptüi*, aga tõesõna, ainsad valukohad on Ramires ja (vähem või rohkem) Ivanovic.
                Ramires on loomulikult see hooaeg fantastiline olnud aga ma usun et CL võidu näljane Lampard suudab ühtteist teha.

                Kommentaar


                  Endale meeldiks Bertrand kindlasti rohkem kui Malouda tol 22rel...aga 14 tundi on j22nud suure pauguni Yo sinised, v6tke l6puks see kopsik 2ra! Kui peaks j2rjekordselt ploomid tulema, siis vist loobun UCL vaatamisest... no ma lihtsalt ei suuda enam neid nappe kaotusi meistrite liigas taluda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                    no ma lihtsalt ei suuda enam neid nappe kaotusi meistrite liigas taluda.
                    No siis pead lootma, et ei tule napp kaotus!
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et täna siiski peaks Malouda alustama, sest ta ikkagi teab, et täna on tema viimane võimalus Meistrite Liigat võita. Mina ise võtaksin riski ja paneksin rünnakule Drogba ja Torrese Duo ning loodaksin, et mehed annavad endale aru, et tegemist on FINAALIGA. Ma ise olen suhteliselt juba kindel selles võidus, aga Bayern on ülikõva ning võib meist ka täna pohhuilt ülesõita.

                      Kommentaar


                        Arvan ka, et äkki võiksid Torres ja Drogba mõlemad alustada kuna on vaja värava(id)t ja pennudes juba loterii..närvesööva põnevusega oootan juba finaali..
                        Aga oskab keegi öelda, et kui mäng hakkab 21:45 ja tv6´s hakkab otseülekanne 21:30, siis viasat sport balticuc hakkab otseülekanne 21:00, mida seal siis tehakse, et pool tundi vahet on ? (:

                        Kommentaar


                          Arvan ka, et äkki võiksid Torres ja Drogba mõlemad alustada kuna on vaja värava(id)t ja pennudes juba loterii..närvesööva põnevusega oootan juba finaali..
                          Aga oskab keegi öelda, et kui mäng hakkab 21:45 ja tv6´s hakkab otseülekanne 21:30, siis viasat sport balticuc hakkab otseülekanne 21:00, mida seal siis tehakse, et pool tundi vahet on ? (:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Arvan ka, et äkki võiksid Torres ja Drogba mõlemad alustada kuna on vaja värava(id)t ja pennudes juba loterii..närvesööva põnevusega oootan juba finaali..
                            Aga oskab keegi öelda, et kui mäng hakkab 21:45 ja tv6´s hakkab otseülekanne 21:30, siis viasat sport balticuc hakkab otseülekanne 21:00, mida seal siis tehakse, et pool tundi vahet on ? (:
                            No eks nad näitavad ja räägivad nati CL-i ajaloost ja sellest hooajast...ja ülejäänud aeg siis persetäis reklaame,nagu ikka.

                            Kommentaar


                              Finaali eel on tavaliselt ka suuremat sorti show avatseremooniaks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Täiesti lõpp mis ärevus sees on Õhtuks pubisse laud kinni pandud, särk juba praegu seljas ja tuju on ülev. Eesti sinised, keda pole olnud au kohata - pange ässalt ja kaunist õhtut. Täna tuleb ära ja kui ei tule, siis lehvib sinine lipp ikka edasi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X