320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Porto frontman Hulk, 25, wants to replace Didier Drogba as the spearhead of the Chelsea attack. The Portuguese club have demanded a minimum of £38m for their talismanic striker, but Chelsea won't stretch far beyond £30m.

    Tahaks ikka nimetatud härrat näha

    Allikas: BBC Sport gossip column

    Kommentaar


      Bosingwa jeeeeeeee. Oh happy days! Lõpuks saab tüübist lahti. See kuidas ta CL finaali tähistamisel kõikjale ette ronis oli väga nõme ja mängida ei oska ta ka.

      Kalou. Tubli poiss on. Ei ühtegi halba sõna temale. Tegi oma tööd hästi, hooaja lõpul muutus põhimeheks ja ilma temata CLi poleks tulnud. Teisest küljest arusaadav, ega ta rünnakul meile palju just juurde ei andnud ja kui me tahame edasi areneda, siis tuleb see samm teha. Kahju ikkagi.

      Kommentaar


        No härrad, Bosingwa on ikka tõeline Rüütel

        Kommentaar


          Torreselt üllatavalt avatud ja äärmiselt huvitav intervjuu

          Kommentaar


            Tõepoolest. Mis mulle eriti meeldib, sarnaselt Drogsi viimase intekaga, on see, et küsitakse julgelt, otse ja kohati väga järske küsimusi. Ei ole sellist ümarat mulli, et fännid on parimad, klubil on kõik hästi ja meeskond näitas tugevat võitlusvaimu. Kui on probleem, siis räägitagu avalikult ja läbipaistvalt suu puhtaks.

            Kommentaar


              Chelsea võitis CL-i pendlatel ja kohe on Seppil jutt lahti, et pendlad on tragöödia ja ei tohiks kunagi juhtuda. While ma nõustun tema üldise pointiga, siis see jutt võinuks ka juba, maitea, 2008 lahti minna?

              Ning hoopis teemaväline küsimus laiale ringile: kuidas on penaltid loterii?
              sest need on asjad, mida saab olukorrast sõltumata harjutada ning pinge on ju kas siis peal, kui sa oled värava all ja mario gomez ja paugutad täiega üle?

              mu meelest on see jalka ainus osa,mis EI OLE loterii. aga ootaks huviga vastuargumente
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                kui tihti valitakse väravavahte ja kaitsemängijaid maailma parimateks?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  kui tihti valitakse väravavahte ja kaitsemängijaid maailma parimateks?
                  Ilma mingit abi kasutamata meenub mulle 2002, kui valiti vist Oliver Kahn ja 2006 vist oli Cannavaro? Rohkem ei tea ei tule meelde.

                  Kommentaar


                    Cannavaro jah, Kahn ei. Ühel korral on isegi parimaks valitud väravavaht (Yashin). Kaitsjad on selle au osaliseks saanud kolmel (Cannavaro, Sammer, Matthaus) korral. Mõni mees keskelt on ka valituks osutunud, kuid sisuliselt on 90% tunnustustest läinud ründajatele.
                    Ma arvan, et see ühte auku toppimine on üks suur viga nagu ka arvamus, et penaltid on loterii - see näitab, et inimesed kujutavad endale ette, et tegemist on meeskonnamänguga.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      keegi ei keela aeg-ajalt - eriti enne selliseid suuri finaale - peale trenni pendlaid harjutama jääda või kui vaim ja seeläbi jalg väristama kipuvad, siis proffesionaalset nõu küsida. kuna paremaid alternatiive nkn pole, siis las see prantsuse edgar rantib.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          keegi ei keela aeg-ajalt - eriti enne selliseid suuri finaale - peale trenni pendlaid harjutama jääda või kui vaim ja seeläbi jalg väristama kipuvad, siis proffesionaalset nõu küsida. kuna paremaid alternatiive nkn pole, siis las see prantsuse edgar rantib.
                          Word! Ja prantsuse Edgar on kyll h2sti 8eldud

                          Ahjaa, hei teised sinised...me oleme EUROOPA PARIM KLUBI! pPole kahjuks aega olnud eriti siia kribada viimasel ajal, kuigi vahepeal juhtunud on palju. Hetkelgi tuleb lyhidalt: Drogba sa vana beast...j6udu jaksu sulle edaspidiseks. T2nud vapustavate hetkede eest!

                          Kommentaar


                            Millal muidu Marin meeskonnaga liitub ? Saaks ta uefa super cup´is mängida ?

                            Kommentaar


                              Liitub siis, kui üleminekuaken avaneb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Millal muidu Marin meeskonnaga liitub ? Saaks ta uefa super cup´is mängida ?
                                Tõenäoliselt 01.07.2012.

                                Niiet teoreetiliselt Super Cupis saaks ta mängida küll.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X