320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi selgitaks mulle miks Ivanovic äärekaitsjana üldse mängib? Kohmakas, aeglane ja palliga mitte just kõige osavam. Kui keskkaitsjatest sinna keegi valida siis pigem juba Luiz.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Kas keegi selgitaks mulle miks Ivanovic äärekaitsjana üldse mängib? Kohmakas, aeglane ja palliga mitte just kõige osavam. Kui keskkaitsjatest sinna keegi valida siis pigem juba Luiz.
      Noh esiteks, nagu sa vb ise näinud oled, siis Chelsea kaitse ei ole kogu aeg selline nagu ta täna oli. Nõnda ka Ivanovic. Aeglane indeed, aga tavaliselt paremini positsioonis. Samuti rünnakul mõistlikum, tõmbab teinekord isegi asjaliku stepoveri või kaks ja paneb inimliku palli sisse. Täna on sellepärast seal, et Azpilicueta ilmselt polnud veel valmis (kokku pole üldse mängitud ja whatnot) ja siis on Paulo Ferreira, kes on täpselt just nagu sinu kirjelduses Ivan.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Minu arust on Gary Cahill selle Viimase 9 kuuga üks klubi suurimaid goal machiine olnud

        Kommentaar


          Üks kõige sitemaid mänge mida ma viimasel ajal vaadanud olen. Kõik panid järjest sitta. Ainsad kaks minu silmis head oli Cech ja Hazard. Mata oli ka... mitte nii sitt(?) aga ülejäänud krempel oli ikka põhjalikult luts. Mikel munes selle palliga. Ivanovic oli drastiliselt halb. Meil ei ole Drogbat .. ja täna polnud ka Torrest. Mitte kedagi polnud seal kastis pallide nimel võitlemas ja ikka-ja-jälle ta riputas neid sinna. Korduvalt sitasti ka. Oleks et nad oleks hea kvaliteediga olnudki aga ei.. jäi sinna üles tölbendama ka terve see aeg. Ülejäänud kaitseliin oli ka sitaks niru. Lampardi söödud läksid kõik ainult ühes suunas ja üldse väga aeglaselt. Matal polnud midagi teha, Ramires oli ka jama.. Oscarit ma ei näinudki platsil peale selle ühe pealelöögi.

          Kahju, aga selliseid päevi on ka kindlasti. Müts maha Atleticole kes oma kodutöö ära tegid ja pea õigesse kohta panid aga nojah..
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Atleticole on lihtsalt veoautotäis respekki varuks. Aus minibuss, hästi hoitud pall, püssid kontrad ja ei mingit krdi daivimist ega draamatsemist. Kui hispaania jalgpall päriselt ongi selline, siis minu negatiivne/üleolev/misiganes totakas suhtumine on kui peoga pühitud. Suuuuuurepärane

            Meie olime kehvad. Ja see on meelitav kirjeldus. Luiz oli kohutav, Ivan oli useless, Garryl on olnud paremaid päevi. Solid Ash sinna vahele ei loe mitte munkagi.

            Kogu austuse juures legendile, tegelt näeks parema meelega number 8t ka pisut vähem mängimas. Ramires paluks sinna keskele jätta, kuhu ta kuulub.

            Ei teagi, kuidas sellesse international breaki suhtuda. Kas oleks parem kohe asja kallale lennata ja korrektuure teha või on hea, et saab paar nädalit asju selgeks mõelda?

            Ülejäänud foorumile proper pidupäev, mis seal ikka

            Seda mängu uuesti ei vaata
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ivanovic pole midagi nii aeglane, vastas oli lihtsalt ülikiire Adrián.

              Kommentaar


                Mäng oli ikka väga õudne, Chelsea läks seda mängu lihtsalt mängima. Nii taktikaliselt kui ka vaimselt polnud enamus tiimi valmis. Torres ei saanud absoluutselt palli ja Hazard oli ka vastaste poolt hea kontrolli all, niiet tema üksiküritused seekord meeskonda ei päästnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Noh esiteks, nagu sa vb ise näinud oled, siis Chelsea kaitse ei ole kogu aeg selline nagu ta täna oli. Nõnda ka Ivanovic. Aeglane indeed, aga tavaliselt paremini positsioonis. Samuti rünnakul mõistlikum, tõmbab teinekord isegi asjaliku stepoveri või kaks ja paneb inimliku palli sisse. Täna on sellepärast seal, et Azpilicueta ilmselt polnud veel valmis (kokku pole üldse mängitud ja whatnot) ja siis on Paulo Ferreira, kes on täpselt just nagu sinu kirjelduses Ivan.
                  Siiski, miks mitte Luiz äärde nihutada? Mees naudib kaitsest rünnakusse lülitumist, äärekaitsjana seda teha ei jätaks Chelseat nii haavatuks kaitses. Pealegi, Ivanovic tundub olevat vähe külmema närviga mängija ning mitte nii ettearvatamatu kui Luiz seega miks mitte lükata tema keskkaitsjaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                    Siiski, miks mitte Luiz äärde nihutada? Mees naudib kaitsest rünnakusse lülitumist, äärekaitsjana seda teha ei jätaks Chelseat nii haavatuks kaitses. Pealegi, Ivanovic tundub olevat vähe külmema närviga mängija ning mitte nii ettearvatamatu kui Luiz seega miks mitte lükata tema keskkaitsjaks?
                    Mul pole sulle head vastust. Ainus, mis ma öelda võin, on, et kui elukutselised treenerid/taktikud ei näe, et see oleks õige valik, vaid eelistasid isegi Bosingwat, Ferreirat, siis ilmselgelt on seal mingi põhjus. Samamoodi ei katsetata teda Mikeli poosis ever. Aga minu pea seda põhjust välja ei mõtle naljalt.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Ja mihhail essien läks reali hoopis. vot siis.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        vaatasin mängu ja nutan verd, aga õnneks ma olen ikka veel purjus... tra kui kahju, et niimoodi tappa saadi.. falcao on LOOM!

                        //luizi ja paljude paha päev sattus just super cupi jaoks, eis midagi, liigas täie rauaga edasi
                        //aga john obi oli jälle super

                        Kommentaar


                          Mida kuradit nohhh. Mäng iseenesest jäi kurbadel asjaoludel vaatamata või nohh, praegusel juhul isegi heade asjaoludel, aga mida kuradit nohh. Esimesel poolajal kolm väravat sisse imeda on omaette kunst. enesetunne on sitt ja kohv ei lähe alla ning siis kuradi flashscore lööb ette 4-1 kaotus. Kas torres saboteeris? Highlightse ei hakka puhttervislikel põhjustel vaatama, lööb veel vererõhu üles ning mida ma oma kohviga peaksin tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            vaatasin mängu ja nutan verd, aga õnneks ma olen ikka veel purjus... tra kui kahju, et niimoodi tappa saadi.. falcao on LOOM!

                            //luizi ja paljude paha päev sattus just super cupi jaoks, eis midagi, liigas täie rauaga edasi
                            //aga john obi oli jälle super
                            Kuidas saab öelda, et Jobi oli super kui neli kolli sisse imeti ning tema pidi olema lõhkuv poolik? Ma mängu ei näinud nii, et ei saa aru kui see sarkasm oli.

                            Kommentaar


                              Kus näeks neid üleminekuid? transfermarket vms leht oli..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                                Mida kuradit nohhh. Mäng iseenesest jäi kurbadel asjaoludel vaatamata või nohh, praegusel juhul isegi heade asjaoludel, aga mida kuradit nohh. Esimesel poolajal kolm väravat sisse imeda on omaette kunst. enesetunne on sitt ja kohv ei lähe alla ning siis kuradi flashscore lööb ette 4-1 kaotus. Kas torres saboteeris? Highlightse ei hakka puhttervislikel põhjustel vaatama, lööb veel vererõhu üles ning mida ma oma kohviga peaksin tegema.
                                Atletico lõi veel NELI korda posti/latti ja 100% pennu jäeti ka andmata Hea, et sa ei näind seda paska, mida Chelsea korraldas.
                                Atletico mängis nagu Barca, tehnika ikka super. Pole muud seletust, kui Chelsea pingutas 50%-ga.
                                Cole twitterdas peale mängu, et see oli täielik jalgpalli õppetund ja meilt ei mingit isu, võitlust ega soovi midagi korda saata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X