320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Assists are judged not for the last touch but by the subjective view of the statistician for a crucial part played in the goal.
    Assists - Torres 18

    Ainult Mata'l oli rohkem...

    Kommentaar


      Chelsea Football Club is delighted to announce we have agreed terms with Lille for the transfer of Eden Hazard.

      The 21-year-old Belgian international has agreed personal terms with the club and today passed a medical examination. He will join the club in July when the players return for pre-season training.


      FUCKYEAH
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Asi ametlik.Väärt täiendus, eks ole näha kuidas mängujoonised nüüd välja hakkavad nägema. Pre-season ei ole kusjuures ka absoluutselt mägede taga ja vastased ka täitsa tugevad. Tere tulemast!
        Last edited by szandor; 04.06.12, 18:08. Põhjus: Wordprez jõudis ette.

        Kommentaar


          suurepärane täiendus, tervist Eden Hazard!

          Kommentaar


            Tere tulemast!

            Kommentaar


              Sweet mother mary
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Hulki ka saate, siis annate Vidicitele ja Kompanytele ja Carragheridele ikka väga kõvasti tööd vändata. Teist sellist ründeliini küll premmis pole...kui siis ehk Cityl.

                Kommentaar


                  jama küll, Eden ju rääkis alguses Manchesteri linna klubidest.
                  ja no Hulk on ikka super hea, kadestan Teid siniseid ;-)
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karausser Vaata postitust
                    jama küll, Eden ju rääkis alguses Manchesteri linna klubidest.
                    ja no Hulk on ikka super hea, kadestan Teid siniseid ;-)
                    Ah ära kadesta. Ega Kagawa, kellega täna kokkuleppele jõudsite, kehvem mees ei ole

                    Kommentaar


                      Ma ei vaidlusta üldse Hazardi mängijaoskusi. Kuigi noh tipptasemel alles hakkab ennast tõestama. Aga sellist kuradi enese kupeldamist nagu see poiss viimased 6 kuud tegi pole ma küll ammu näinud. Kord üks Manchester, siis teine, siis Chelsea, siis jälle Manchester ja lõpuks jälle Chelsea. Lits mitte mees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Ma ei vaidlusta üldse Hazardi mängijaoskusi. Kuigi noh tipptasemel alles hakkab ennast tõestama. Aga sellist kuradi enese kupeldamist nagu see poiss viimased 6 kuud tegi pole ma küll ammu näinud. Kord üks Manchester, siis teine, siis Chelsea, siis jälle Manchester ja lõpuks jälle Chelsea. Lits mitte mees.
                        Vastasin sulle manu teemas. Võta rahulikult.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Võtangi rahulikult ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Võtangi rahulikult ju
                            No nimetada 21-aastast nolki (mitte, et ma ise sama vana poleks, aga seda enam) litsiks meheks lihtsalt selle eest, et ta andis paaril juhul vb liiga ausaid vastuseid intekates (kui ta neid üldse andis, äkki olid hoopis ''usaldusväärsed lähedalseisvad allikad'') on natuke kuri aga tühja tollest, ma seda vaidlust võita ei saa nagunii.

                            Nii et las mees hakkab mängima enne, ma ei jõua ausalt öelda ära oodata
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Muidugi las hakkab mängima ega enese müümine tema mängijakvaliteeti ei mõjuta - nagu ka viimane prantsuse liiga hooaeg näitas- krt huvitav hooaeg tuleb.

                              Kommentaar


                                Hazardile tervist! Vähemalt pisut rohkem kreatiivsust ja loomingulisust peaks tooma ning Matalt natuke koormust selles suhtes endale haarama.

                                Wordprezi paari lehekülje tagusele videole ka väike konkurents

                                Kommentaar

                                Working...
                                X