320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    leebelt öeldes nagu gripp. kesknärvisüsteem saab tugeva põntsu. ja nagu ma aru olen saanud, siis sportlased põevad taolisi viiruslike haigusi raskemalt, kuna keha on pidevalt väsinud ja viirus salaja hakkab võimutsema.
    igatahes - sitt lugu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      Chelsea's Daniel Sturridge is being treated for suspected viral meningitis.

      Keegi teab täpsemalt, mis selle "viral meningitis" sümptomid on? Kusagilt lugesin isegi, et see võib olla tappev.

      Väga kahju igatahes.
      Oh shit. See on küll kohutav. Jättes kõik ilmselged inimlikud ja tervislikud aspektid kõrvale on ka eriti kahju, et ta olümpsil osaleda ei saa, seal tundus waay huvitavam punt isegi kui Eurol. Loodame, et vend saab ikka ilusti korda ja kiiresti.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Chelsea`s Chaloba mängib Eestis Inglismaa U-19 koondise eest ja juba lõi värava! Esmaspäeval kõik stadionile! Tuleb huvitav etendus Prantsusmaaga.

        Kommentaar


          Meningiit on ikka hullem, kui lihtsalt gripp.. Ma põdesin ka seda eelmise aasta lõpus, aga wiki artikkel on liigseid ladinakeelseid sõnu täis, et sealt aru saada, mis mul seda põhjustada võis, arsti sõnul oli minul bakteriaalne meningiit. Ma olin nädal aega haiglas ja sain iga 4 tunni tagant antibiootikume, see oli ikka päris jube. Viiruslik pidi veel hullem olema, väidetavalt iga kümnes juhtum lõppeb surmaga. Aga no ta saab kindlasti tasemel ravi ja saab terveks, kuid see võib üsna palju aega võtta, see haigus kurnab organismi ikka päris jõhkralt. Kuu aega on ta vähemalt audis ma arvan.

          Kommentaar


            RDM'i pressikonverents läbi, rääkis, et sturridge tunneb end juba paremini ja saab parimat ravi mis võimalik. nädalavahetusel tundnud end halvasti ja siirdunud haiglasse. rääkis natukene ka marinist ja hazardist, soovis spursile ja villas-boasile edu ning nipet näpet PR stuff.

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Meningiit on ikka hullem, kui lihtsalt gripp.. Ma põdesin ka seda eelmise aasta lõpus, aga wiki artikkel on liigseid ladinakeelseid sõnu täis, et sealt aru saada, mis mul seda põhjustada võis, arsti sõnul oli minul bakteriaalne meningiit. Ma olin nädal aega haiglas ja sain iga 4 tunni tagant antibiootikume, see oli ikka päris jube. Viiruslik pidi veel hullem olema, väidetavalt iga kümnes juhtum lõppeb surmaga. Aga no ta saab kindlasti tasemel ravi ja saab terveks, kuid see võib üsna palju aega võtta, see haigus kurnab organismi ikka päris jõhkralt. Kuu aega on ta vähemalt audis ma arvan.
              Kui sul oli bakteriaalne meningiit siis tubli, et paranesid. USA-s oli bakteriaalsel meningiidil mingi 5 aasta peale 4000 juhust 500 laipa. Viral e. viiruslik on kergem kui bakteriaalne.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                hmm.. ju ma siis ajasin segamini, ma ei mäletagi kumb oli Kergem variant igatahes..
                aga samas inimene.ee-s on kirjas, et bakteriaalse puhul ravitakse antibiootikumidega, ma sain neid ikka jõhkralt. Aga igatahes kergem variant oli jah, aga siiski jube asi...
                Aga mis värk selllega on, et chelsea ründajaid mingid imelikud haigused tabavad koguaeg ?

                Kommentaar


                  Eks need Abraka sõbrad ole kes poloonimiga teed käivad joomas ja ringi töllerdades mingeid kahtlasi viirusi vedelema jätavad.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                    Eks need Abraka sõbrad ole kes poloonimiga teed käivad joomas ja ringi töllerdades mingeid kahtlasi viirusi vedelema jätavad.
                    Sul on tõsine puue. Leidsid ka koha kus oma väärastunud nalju teha - malaariad ja meningiidid ei ole naljaasi.

                    Kommentaar


                      Esimene pre-season treening tehtud. Rõõm oli jälle näha kaadris kõiki laenult naasnuid ja uusi nägusid. Thibaut Courtois veedab veel Atleticos ühe hooaja laenul. Van Aanholt, Kakuta, McEachran De Bruyne, Kalas ja Benayoun kõik uue tuhinaga tagasi tulnud. Iseasi kui paljud nendest nimedest hooaega alustavad. Ruumarid käisid et Benayoun läheb ja Maloudat seostati mingi laenuga (jumal ei tule meeldegi kuhu). Eilsel pressikal küsiti muidugi Hulki kohta ka, mille kohta Di Matteo stiilselt vastas et tema ei aruta pressiga midagi, sest iga nime mainimsega läheb hinnasilt ju kohe lakke.

                      Iseenesest tahaks et pea kõik kutid jääksid. Oleks ka aeg poistel oma koduklubi eest jalg tatsuma saada. Eriti tahaks suures koguses näha Kakutat ja McEachranit. De Bruyne, Marin ja Hazard loodetavasti saavad põnevad prospektid silme ees olema. Mainimata vanu tegijaid nagu Lampard, Ramires, Mata, Torres.
                      Kui aus olla siis ennem olin van Aanholti poolt, aga oleneb sellest kuidas Bertrandiga see hooaeg läheb, ei näe poisile väga palju ruumi sinna, äkki veel üks hooaeg laenul? Samamoodi suht 50-50 seis Lukakuga.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar




                        Kommentaar


                          Paistab, et see Maicon vist eelistab vanat head Mourinhot. Kas see tähendab, et hädaolukorras minnakse vana plaani juurde tagasi ja ostetakse Gregory Van Der Wiel Ajaxist?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Paistab, et see Maicon vist eelistab vanat head Mourinhot. Kas see tähendab, et hädaolukorras minnakse vana plaani juurde tagasi ja ostetakse Gregory Van Der Wiel Ajaxist?
                            Tahaks loota, et see vend tõmbas endale EM-iga lõplikult vee peale.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Mingil määral mõtled et kaitses läheb hõredaks kui kordub selleaastane stsenaarium ning Luiz, Terry ja Cahill on väljas .. aga Ivan praegu RB'na saab ilusti hakkama. Ferreira ka võtta veel ju.
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Njaa ja samas peaks selgeks saama, kas Sam Hutchinsonil on üldse piisavalt kvaliteeti, et mängida Chelseas või tuleb ta maha müüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X