320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne vanamehele Florent Maloudale kes täna saab 32. Kui mängiks vaid Chelsea eest pooleldi nii isukalt kui Prantsusmaa eest poleks mul mingit probleemi temaga. Loodame et jääb veel Chelseasse ja annab endast järelejäänud aastatega nii palju kui anda on.

    Varsti Lampardil 34. sünnipäev ka (7 päeva vist kui ei eksi).
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Nonii sõbrad.

      Chelsea Football Club is delighted to announce that Roberto Di Matteo has been appointed manager and first-team coach on a permanent basis.

      The Italian returned to Stamford Bridge today following his holiday to finalise a two-year contract.

      Hea lühike leping. Endale tundus, et ei hakkaks parem oma imelist 3 kuud ja legendaarset staatust sittuma selle permanent manageri asjaga, aga lõpuks on tore valik ikkagi. Edu RDM-ile
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Ei kujuta ette mis saab kui tulemused hakkavad langema (mida nad ei hakka), aga lihtsalt hüpoteetiliselt.
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Nice, et nüüd sellega asi ühelpool. Mul on väga hea meel selle üle. Edu!

          Kommentaar


            Väga hea. Saab Premmis näha 11 mehelist kaitset ka edaspidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lauw Vaata postitust
              Väga hea. Saab Premmis näha 11 mehelist kaitset ka edaspidi.
              Meie võitsime meistrite liiga, teie mitte

              Kommentaar


                Algselt postitas Lauw Vaata postitust
                Väga hea. Saab Premmis näha 11 mehelist kaitset ka edaspidi.
                Tegelikult ma arvan, et me pole tema tõelist nö käekirja isegi veel näinudki. Ei maksa esialgu mingeid ennatlikke järeldusi teha, kuna tal polnud ju eriti aegagi midagi väga kardinaalselt muutagi.

                Võttis lihtsalt sellest, mis parasjagu oli, maksimumi välja. Tehes seda muide väga oskuslikult ja profesionaalselt.

                Kommentaar


                  Tõsiselt hea meel selle uudise üle! Oma poiss klubi eesotsas - mängijad rahul, fännid rahul, kõik rahul. Millegipärast kartsin, et Romanil flipib ära, avab rahakotirauad ja toobki kolossaalselt suurte summade eest Pep'i bridge'ile, kes omakorda paar kataloonia näitetrupi liiget kaasa tooks, aga õnneks selline stsenaarium aset ei leidnud. Edu Robbie'le - palume sama fantastilisi hooaegu ka edaspidi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    kui tulemused hakkavad langema (mida nad hakkavad).
                    Nõia-Ints oled? Igaljuhul selles on sul õigus, et halbade tulemuste korral tuleb sack...ning ma olen suht kindel, et RdM ei ole oma lepingu lõpuni(kahjuks).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Nõia-Ints oled? Igaljuhul selles on sul õigus, et halbade tulemuste korral tuleb sack...ning ma olen suht kindel, et RdM ei ole oma lepingu lõpuni(kahjuks).
                      dunno, see suurekõrvaline kopsik peaks natuke ikka aega ostma ju? pluss, et kombineerida üht-teist, läheb ikka aega. Leping saab vast ikka lõpuni. Sack tuleb imo aind siis, kui ta meiega nagu West Bromiga paneb kui ta veebruariks kõigis karikates pole perse kukkund, siis saab rahulikult lepingu ära teha
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Fikstuurid n'shit Wiganiga võõrsil alustame ja hooaja viimased 2 kuud tunduvad tiba keerulised. Samas on see ju nagu alati ainult esialgne nö. skelett, mida hakatakse ümber tõstma ja erinevate karikate mänge lisama.

                        Kommentaar


                          Porto ründajat Hulki on pikka aega Londoni Chelsea'ga seostatud ning mängija ise tunnistab, et tal poleks Inglismaale mineku vastu midagi, kuid kõik olenevat siiski klubi soovidest.

                          Kommentaar


                            Ja ammu juba suurte tähtedega ajalukku kirjutatud legend! Palju õnne Frank Lampard 34!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas szandor Vaata postitust
                              Ja ammu juba suurte tähtedega ajalukku kirjutatud legend! Palju õnne Frank Lampard 34!
                              Kui hästi läheb, siis järgmine hooaeg saab Chelsea kõigi aegade suurimaks väravakütiks, ühtlasi ka premmi 4ndaks suurimaks skoorijaks. Palju õnne ja jaksu kauaks!



                              Raske valida, aga see vast lemmikvärav talt
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Võiksime endale Mathieu Debuchy või Maxi Pereira saada :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X