320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aa. ning vastaks zipi küsimusele ka, kuna see polnud apparently piisavalt ilmselge.

    Well, kunagi hallil ajal ütles rafa, et chelsea fännid on kari useless cunte ja kõik. Lisaks dissis ta personaalselt drogbat millegi eest (apparently daivis). Lisa veel puhtloogiline Liverpooliga seotus ja ongi käes.

    Ma küsiks võrdluseks, et kas teie Joset tahaksite, aga ajad on muutunud ja enam ei küsi.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      TRA!!! Mis toimub mu lemmik klubis hetkel? Arusaamatu RDM case ja see "rassismi" teema on ikka vi**us!!!! Kuid Abrat maha ei teeks(kui oleks m6ne teise klubi cunt siis kyll)...mees on klubi ikkagi v6lgadest vabaks teinud ning k6vva sulli loopinud meile. Tuleb lihtsalt sinine lipp k6rgemale ajada ja ignoreerida seda paska mis mujalt tuleb nagu varemgi :P

      Kommentaar


        kamoon katk? Chelsea kaebus ja shocker? torka oma prillid sinna kohta, kus nad ei aita ja mõtle uuesti.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          kamoon katk? Chelsea kaebus ja shocker? torka oma prillid sinna kohta, kus nad ei aita ja mõtle uuesti.
          Mitte kaebus ise vaid see mismoodi läbi meedia hakati seda jama ajama oli vägagi off. Oleks saanud ka vaiksemalt neid oma kaebuse teele saata ning siis vaadata kuidas läheb.

          Kommentaar


            New Chelsea interim boss Rafael Benitez is looking to make Brazilian international midfielder Paulinho his first Stamford Bridge signing.

            FCTW

            Kommentaar


              Roomeeloo Lookaakoo pani WBA eest penalti võrku
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                aa. ning vastaks zipi küsimusele ka, kuna see polnud apparently piisavalt ilmselge.

                Well, kunagi hallil ajal ütles rafa, et chelsea fännid on kari useless cunte ja kõik. Lisaks dissis ta personaalselt drogbat millegi eest (apparently daivis). Lisa veel puhtloogiline Liverpooliga seotus ja ongi käes.

                Ma küsiks võrdluseks, et kas teie Joset tahaksite, aga ajad on muutunud ja enam ei küsi.
                Mul personaalselt ei oleks Mourinho vastu midagi, üks parimaid treenereid maailmas ning minu meelest ütles Rafa midagi sellist, et 'poolil pole vaja oma fännidele jagada plastikust lippe (pikem tsitaat: http://www.byfarthegreatestteam.com/...11/Melwood.jpg ).

                Kommentaar


                  Millal Sturridge jõudis ennast ära lõhkuda??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                    Millal Sturridge jõudis ennast ära lõhkuda??
                    Millalgi enne Juve mängu.

                    Kommentaar


                      Mulle see tribüüt Di Matteole meeldib aga nii cunt pole ka vaja olla et terve staadion RAFA OUT siltidega täis katta
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        El Plastico
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Viik? on keegi rahul?
                          https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
                            Viik? on keegi rahul?
                            Mänks

                            Kommentaar


                              Huvitav oli jälgida poolajal stuudios toimunud arutlust Torrese kohta. Jälgiti tema positsioone väljakul teatud hetkedel ja seda, kuidas ta Kompany'ga võitlustes alati alla jäi ja end pikali viskas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
                                Viik? on keegi rahul?
                                Rafa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X