320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Need fännid on ikka idioodid küll...
    süveneb ka ehk natuke. vana pilt, lihtsalt sobib nagu kopikas silmaauku.

    e: kõik lillad särgid on ühesugused...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Need fännid on ikka idioodid küll...rafa süü pole, et meeskond koosneb täielikult amatööridest.

      Lausa lust oli seda mängu lõppu vaadata!
      oh iroonia.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        seekord küll väärtuslikku viigipunkti ei tulnud,
        aga vähemalt löödi värav


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Need fännid

        need on küll kodumeeskonna särgis onud,
        kes ei jäta maaslamajat löömata
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Ma ei saa aru miks Torres on endiselt algkoosseisus? Keegi ehk seletaks mulle? Selle m*nni pärast juba vallandati 2 treenerit.. Loodan, et see lohh ei saa enam iial koondise kutset.

          Kommentaar


            Või, et selline tulemus. Roman, sa tunned asja.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              vapsee ästi panime
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                On juba uue treeneri kandidaate ?
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Ma ei saa aru miks Torres on endiselt algkoosseisus? Keegi ehk seletaks mulle? Selle m*nni pärast juba vallandati 2 treenerit.. Loodan, et see lohh ei saa enam iial koondise kutset.
                  KELLE ta sinna panema peaks siis? KELLEEE ??????????????? Messi või Zlatani ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Või, et selline tulemus. Roman, sa tunned asja.
                    Mängu ka muidu vaatasid? Või tunned asja nii hästi, et piisab laivskoorist?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      KELLE ta sinna panema peaks siis? KELLEEE ??????????????? Messi või Zlatani ?
                      Jah Zlatan Ibrahimovich'i

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                        Ma ei saa aru miks Torres on endiselt algkoosseisus? Keegi ehk seletaks mulle? Selle m*nni pärast juba vallandati 2 treenerit.. Loodan, et see lohh ei saa enam iial koondise kutset.
                        Sest kedagi pole asemele panna. Ma ülejäänud juttu isegi ei puutuks hetkel.

                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Või, et selline tulemus. Roman, sa tunned asja.
                        jälle siuke irooniline post.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          KELLE ta sinna panema peaks siis? KELLEEE ??????????????? Messi või Zlatani ?
                          Selles et Cech imeb, Cashley Cole teeb wunder passe pole küll ründajat milleski süüdi eriti kui palli ei toimetatata ju ette!
                          Aga mina lähen poodi ostan rummi selle puhul endale ja üritan tänast mängu unustada arvestades et seltskonnas on üks westhami tuline poolehoidja siis seda õhtut mul nii lihtsalt unustada ei lasta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                            Selles et Cech imeb, Cashley Cole teeb wunder passe pole küll ründajat milleski süüdi eriti kui palli ei toimetatata ju ette!
                            Aga mina lähen poodi ostan rummi selle puhul endale ja üritan tänast mängu unustada arvestades et seltskonnas on üks westhami tuline poolehoidja siis seda õhtut mul nii lihtsalt unustada ei lasta
                            1)kõigil on halbu juhuseid, Cechi ja Cashleyt ei saa milleski süüdistada, tänu neile oligi seis üldse nii kaua võrdne, kui ta oli.
                            2) keskväli oli juust küll.
                            3) need võimalused, mis Torresel olid, wussis täiega ära. I sense a pattern.

                            Parem meeskond võitis.


                            (ps. postitused sisuga 'hõhõ, millal siis uut treenerit oodata on, hõhõ' võiks ju põhimõtteliselt prgikasti kaduda, ei?)

                            ps2. naudi rummi, mina ei saa paraku
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Jussi tegi mängu täna...
                              esimese Torrese võimaluse puhul seal polnudki ju muud teha kui siseküljega lüüa.. rahvas oli ees ega midagi paremat seal teha polnudki kui see puude mille ta ka ära tegi
                              Teise võimaluse ajal VSB pilt kadus ja näidati ainult 2 sekundilist klippi kus ta pea ees sisse hüppas ning Jussi palli tõrjus? püüdis?
                              Jällegi... tundub et olukorrast parima välja võlumine ning Jussi lihtsalt oli õiges kohas ja sai palli kätte.
                              Mängu nüüd Torrese kaela riputada on ka ülekohtune? või mitte? Jah sul on õigus - järjekordselt ta ei suutnud aga mängupildi järgi nüüd kaotust tema arvele ka seda riputada ei saa...

                              Cech ei mänginud olukorda viigivärava korral lõpuni saime esimese sisse, teisel juhul oleks võinud Cole kohe selle palli sinna ette vurada.. kui mitte kohe siis peale esimese külmiku korral ette lajatada mitte keskväljale üritada tagasi sööta

                              Aga mis olnud see olnud - midagi enam ei muutu kui järsku ei tule välja et 62 minutil kohtunik näitas kollast lippu mitte punase kollase segu ( irooniaga - Alonso väidetavalt üritas FIAle Vetteli mingi ringi möödasõitu vaidlustada ja saada tiitel endale )

                              Kommentaar


                                Tähendab ma ise olen ka väikestviisi huumorimees, aga eriline kuradi nali toimus täna platsil. Beniteze üle hea meel - vähemalt on twitteris ja mujal lõbus #fatspanishwaiter

                                Edit: Rumm on hea mõte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X