320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei viitsi ma enam telekast jälgida siniseid... tuleb kohapeale minna

    7-12 nov Londonis siis. Täna haarati piletid siis 7nov CHE - Shakhtar ja 11nov CHE - Liverfool.

    Kui juhuslikult keegi veel neid vaatama läheb, siis võiks ennem/pärast mängu mõned õlled teha

    Kommentaar


      No peale Liverpooli mängu millal, te alles statkalt välja saate ja esimesele bussile või metroole jõuate ja siis kuhugi äärelinna, kus on ostujõulisemad kohad, siis on poolenisti hommik käes juba. Sest kui mina käisin isaga, siis Õlu maksis 10 naela ja Coca-Cola 0,33 maksis 7 naela.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        No peale Liverpooli mängu millal, te alles statkalt välja saate ja esimesele bussile või metroole jõuate ja siis kuhugi äärelinna, kus on ostujõulisemad kohad, siis on poolenisti hommik käes juba. Sest kui mina käisin isaga, siis Õlu maksis 10 naela ja Coca-Cola 0,33 maksis 7 naela.
        Kensingtonis on palju mõnusaid baare ja klubisi, see vaid 2 metroopeatust linna poole ja pärast mängu jõuad sinna ca 30 minutiga, kui hetk enne lõpuvilet minema jalutad.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kensingtonis on palju mõnusaid baare ja klubisi, see vaid 2 metroopeatust linna poole ja pärast mängu jõuad sinna ca 30 minutiga, kui hetk enne lõpuvilet minema jalutad.
          Otsi mulle keegi Eestis elav eestlane kes lahkuks oma lemmikklubi mängult enne lõpuvilet? Ses suhtes et kui juba kohale lähed siis raudpolt lõpuvileni. Oleks season ticket või ülitihe külaline staadionil siis ma veel mõistaks. Meie hallis argielus meist 99% siiski ei saa seda endale lubada, et korra-kaks nädalas käia inglismaal lennukiga mängu vaatamas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Sest kui mina käisin isaga, siis Õlu maksis 10 naela ja Coca-Cola 0,33 maksis 7 naela.
            Vabandust, kas te jõite need Savoy või Four Seasonsi lobby baaris?
            Supplies!

            Kommentaar


              Ennem mängu, kusagil tagasihoidlikus urkas, tuleb sel juhul õllele rohkem panustada

              Kommentaar


                Algselt postitas 9karel9 Vaata postitust
                Ei viitsi ma enam telekast jälgida siniseid... tuleb kohapeale minna

                7-12 nov Londonis siis. Täna haarati piletid siis 7nov CHE - Shakhtar ja 11nov CHE - Liverfool.

                Kui juhuslikult keegi veel neid vaatama läheb, siis võiks ennem/pärast mängu mõned õlled teha
                Kust pileteid said? member card kaudu?
                Õlut olen joonud the Fox and Feasan pubis

                Kommentaar


                  Lamps on vähe vigane ja Bertrand on haige. Inglismaa eest ei mängi. Tulevad ploomid ilmselt Pohhui saavadki Eva hoole alla
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar




                    Lisaks oskas oma mentori eeskujul tweetida ilusti.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Long John Vaata postitust
                      Kust pileteid said? member card kaudu?
                      Õlut olen joonud the Fox and Feasan pubis
                      http://maps.google.ee/maps/myplaces?...=-180&t=h&z=20
                      Mul membership kaart jah. Koduka kaudu ikka ostsin piletid. Aga sa ka mängule siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        No peale Liverpooli mängu millal, te alles statkalt välja saate ja esimesele bussile või metroole jõuate ja siis kuhugi äärelinna, kus on ostujõulisemad kohad, siis on poolenisti hommik käes juba. Sest kui mina käisin isaga, siis Õlu maksis 10 naela ja Coca-Cola 0,33 maksis 7 naela.
                        Kus kurat sa õlle eest 10 naela maksid? Tahaks ka teada. Ja pole vaja minna kuhugi kensingtoni pintsaklipslastega jooma kui staadioni ymbruses on mustmiljon väga mõnusat ning palju muhedamat kohta. Esiteks tasuks üles otsida selline koht nagu Imperial Arms! Peale seda, kui SO bar eelmise hooaja alguses mingiks kokteilibaariks muudeti, kogunevad suurem osa "laulurahvast" just sinna enne mängu, et teha paar õlut ja laulda hääled lahti. Veel on variandid ka Fulham bw peatusest väljudes kohe paremale jäävad broadway ja butchers arms. Üks väga lahe ja hea atmosfääriga koht on veel, mille nime ma kahjuks ei mäleta. Staadioni juurest liikuda Kings roadi suunas ja sinna jõudes peaks olema näha. Igatahes soovitus sinistele, kes mängu vaatama juhtuvad minema: kensingtoni ega mayfairi ärge palun pre- ega post-drinkima minge!

                        Kommentaar


                          Mingi tänav oli kus kõik õlud maksid 8-12 naela ja siis küsisime infot ja siis öeldi et siinkandis on igalpool sellised hinnad, rohkem ma väga ei tea.

                          Kommentaar


                            Spain's national football team forward Fernando Torres attends a press conference in Minsk, on October 11 on the eve of the World Cup qualifier between world champions Spain and Belarus.

                            Kena sonks

                            Kommentaar


                              Mees, tõsiselt?!
                              Vale teema vms?

                              http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?1 sulle

                              Kommentaar


                                'Mees' on nüüd veits palju öeldud
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X