320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EII Vaata postitust
    Ma ei ütleks et Chelsea väga hea oli, pigem totenhami kaitse oli üli sitt, kõik kollid olid sisse imetud kaitse bläkist.

    Järgmine nädal on tõeline tõehetk, ma ei hakkaks liialt puid alla viskama aga mulle tundub, et teie esimene kott just meilt tuleb
    Nõus. Julgustav on see, et teie kaitse on ka paras juust. Mitte nii julgustav, et teil on eriti kuradi pädevad ründajad jällegi, kes karistavad palju kurjemalt. Eks näis, mis sealt tuleb. Loodetavasti Ferdinand mängib.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar




      Hey, Chelsea fännid palun liituge!
      https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

      Kommentaar


        Lihtsalt mainin, et kui teed Eestlastele seda, siis võiks ka eesti keeles olla tekst

        Kommentaar


          vaatasid tervet lehekülge? enamus postitusi oli seal eesti keeles muidu !
          https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

          Kommentaar


            Lihtsalt pilku peale heites tundub selline kiiruga ja läbi mõtelmata tehtud nikerdis, mis ausalt öeldes ei kutsu eriti liituma. Skoori ja väravalööjaid näeb ju ka livescore´st. Küsimus siinsele laiale ringile: Ons keegi huvitatud säherdusest asjast, või on Eesti veel liiga väike selle jaoks?

            Bronze supporters club scheme
            The bronze membership scheme is open to all supporters clubs around the world including in the UK and will be a non-Match Ticket based scheme.

            The requirements of this scheme will be:
            • A minimum of 30 members associated to the supporters club (do not have to be True Blue Members) but the members’ data must be sent to Chelsea FC.
            • Association with Chelsea FC with no cost.
            • This scheme is a non-Match Ticket related scheme.
            • 1 secretary to run the scheme on behalf of the supporters club’s members.
            • No fee can be charged to the supporters club’s members for this scheme
            • Associated members’ details will be required for the annual club trip prior to application, subject to availability. Match Tickets will be charged at the non-member’s price.
            • Chelsea FC will not accept applications for the bronze tier scheme after December 31st 2012.

            This membership scheme will include:
            • Certificate of affiliation.
            • Details on the official club website (contact name, email address or telephone number).
            • Special tour rate.
            • This tier will require one secretary who will receive one free True Blue Digital membership. An official membership application form will need to be fully completed and sent to the supporters club’s office. Memberships are non-transferable*.
            • Downloadable member’s certificate.
            • 2 meetings a year (secretary only) with Chelsea FC.
            • Monthly prize draw for all club members to win £50 merchandise vouchers
            • Option to vote for the supporters club Player of the Year.
            • Secretary to be able to attend the supporters club end of season dinner (travel will be at the supporters club’s own cost).
            • This tier will require one secretary who will receive one free True Blue Digital membership.
            • Priority purchase of tickets for Chelsea’s Player of the Year event to be held at Stamford Bridge.
            • The club must hold a minimum of 2 meetings a season with its members (agenda and minutes to be sent to Chelsea FC).

            Should one of the officials be a season ticket holder they will receive a gift card to spend in the club megastore to replace the digital membership offer*.

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Pikk väljamaa keeles pakkumine

              Kuna endal oli mingil hetkel plaanis midagi sarnast sotsiaalmeedias käima tõmmata, aga säärane moodustis ette jõudis, siis oleks ehk tõesti sellisest asjaajamisest huvitatud (olgugi et hetkel ei asu Eestis), sest hoolimata sellest, et siin erineva "mõttelennuga" inimesi liigub, on Maarjamaal ka täiesti reaalseid fänne, kellele klubi tegemised korda lähevad ja kellega on ääretult mõnus mänge vaadata ning kogu seda asja arutada ning kes küll siin foorumis ehk kaasa tegevad ei ole. Ja kuna see pakkumine lisaks erinevaid hüvesid pakub, siis miks ei. Arutagem seda privaatsõnumite- või näoraamatu teel edasi, oleks äkki parem?
              Peace!

              Kommentaar


                Igasugune organiseerumine on mulle ikka meeldinud, ammugi siis siukse asja nimel. Personaalselt tundub see 30 nagu veidi struggle, aga kui Szandori mainitud inimesed eksisteerivad (ja pole põhjust selles kahelda), siis ehk hakkaks midagi looma ka.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Lihtsalt pilku peale heites tundub selline kiiruga ja läbi mõtelmata tehtud nikerdis, mis ausalt öeldes ei kutsu eriti liituma. Skoori ja väravalööjaid näeb ju ka livescore´st. Küsimus siinsele laiale ringile: Ons keegi huvitatud säherdusest asjast, või on Eesti veel liiga väike selle jaoks?

                  Bronze supporters club scheme

                  This membership scheme will include:
                  • Certificate of affiliation. - Mis sellega teha? Kõvatad naabrimehele, et sul on paberi peale Chelsea FC kirjutatud ja tempel alla löödud?
                  • Details on the official club website (contact name, email address or telephone number). - Ei ole ka sellest midagi kasu.
                  • Special tour rate. - Ok, nüüd lendame Londonisse kuna touri hind on 10 euri odavam!
                  • This tier will require one secretary who will receive one free True Blue Digital membership. An official membership application form will need to be fully completed and sent to the supporters club’s office. Memberships are non-transferable*. Ok - üks inimene saab asjaga tihedamalt seotud olla.
                  • Downloadable member’s certificate. - Kõvemale fanatile on see vast mingi collectable...muidu suht useless.
                  • 2 meetings a year (secretary only) with Chelsea FC. - Sekretär on hea olla.
                  • Monthly prize draw for all club members to win £50 merchandise vouchers - Kolmapäeval on Viking Lottos 13,5 miljonit. Sama suur tõenäosus on seda 50 naelast särki võita.
                  • Option to vote for the supporters club Player of the Year. - That be cool.
                  • Secretary to be able to attend the supporters club end of season dinner (travel will be at the supporters club’s own cost). -Sekretäril hea elu.
                  • This tier will require one secretary who will receive one free True Blue Digital membership. - seda lauset tuli topelt?
                  • Priority purchase of tickets for Chelsea’s Player of the Year event to be held at Stamford Bridge. - That be cool.
                  • The club must hold a minimum of 2 meetings a season with its members (agenda and minutes to be sent to Chelsea FC). - Social activity, that be cool. .
                  Sekretär, kes saab kahel Chelsea meetingul käia ja hooajalõpu lõunal, on nendest pakkumistest ainuke hea diil, sobib rohkem eestlasele kes elab UK-s, kuna reisikulusi kinni ei maksta. Eesõigus piletit osta "Chelsea’s Player of the Year" üritusele on ka päris mahe, saab mängijaid lähedalt näha...kui veab.
                  Ülejäänul ma mingit väärtust ei näe, pigem on see kampaania üks suur turundus trikk.

                  Kommentaar


                    No see on rohkem põhimõtteline asi ju. Kuivõrd fänne endid huvitab. Ma arvan, et kuna seal mingit enda kulu ei kaasne sellega, siis on lamp ka klubilt mingeid boonukaid oodata. Aga ma mõistan ka 'üldse-ei-koti-kui-midagi-ei-saa seisukohta sort of.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas szandor Vaata postitust
                      Kuna endal oli mingil hetkel plaanis midagi sarnast sotsiaalmeedias käima tõmmata, aga säärane moodustis ette jõudis, siis oleks ehk tõesti sellisest asjaajamisest huvitatud (olgugi et hetkel ei asu Eestis), sest hoolimata sellest, et siin erineva "mõttelennuga" inimesi liigub, on Maarjamaal ka täiesti reaalseid fänne, kellele klubi tegemised korda lähevad ja kellega on ääretult mõnus mänge vaadata ning kogu seda asja arutada ning kes küll siin foorumis ehk kaasa tegevad ei ole. Ja kuna see pakkumine lisaks erinevaid hüvesid pakub, siis miks ei. Arutagem seda privaatsõnumite- või näoraamatu teel edasi, oleks äkki parem?
                      Peace!
                      Ei tahaks nagu uskuda, et see siin jagatud ettevõtmine on klubiga läbi räägitud ning ametlikuks tehtud. Nii et alati on võimalus ise uus ja parem teha Selle pronksise supporters groupiga oleks muidugi "soovitatavalt kohustuslik" aastas üks tripp Londonisse teha ning mängu vaatama tulla. Ehk siis eks see see kõige suurem probleem olegi. Hõbedase supporters groupiga peaks tegelikult ainult 25 säga kokku saama, kuid see eeldab, et kõik omavad ametliku liikme staatust (25-30 naela aastas), mis siis annab eelise ja väikse soodustuse piletitele ja vastavalt liikmestaatusele ka nt. aastase Chelsea TV vaatamisõiguse (see mul ka isiklikult) või siis nt mingi muu hüve. Ma ise siin kohalik, käin nii 15-20 mängu hooajal ikka vaatamas (nii kodus kui võõrsil), kuid siiani on kogu seltskond peale minu olnud inglased, seega mõtlesingi, et oleks vinge vahel ka eesti keelse grupiga enne mängu paar õlut teha ja siis hääled ära karjuda. Ning oleks ju uhke tunne, kui suudaksime ilmselt olla esimene klubi Eestis, kes sellise ettevõtmise teoks teeb Kuna siin ju koos igast eluvaldkonnast ja maailmanurgast fänne, siis arutamiseks olekski esialgu vast see foorum ju parim koht

                      Igatahes kel asja kohta rohkem huvi, siis uurigu:



                      PS! Krt kui Soome suudab 105, Rootsi 760 ja Norra koguni 2200 liiget kokku saada, siis ei tohiks meie esialgne tagasihoidlik 25-30 ju probleem olla!

                      Kommentaar


                        Aga mingi punt tuleks kokku ajada! Saaks igal aastal koos mänge vaadata ja trippida. Kas siis korra või kaks.
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          kõlab iseenesest hästi. Olen ka ise selle peale mõelnud aga minul pole seda motti sellist asja kokku panna. Kui mingiks suuremaks sütitamiseks juba läheb võib alati minu käest üle küsida aga ütleme nii et 30'ni saamiseni peab kuskilt ju alustama.
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Mina olen kindlasti yks tolbajoob, keda sandor mainis. Kahjuks v2he kaugel(nimelt Hiinaas), et t2it vastutust endale v6tta, kuid kui asi t6siseks l2heb, siis kindlasti k2pp!!

                            Kommentaar


                              Kuna mul endal see liikmestaatus niikuinii olemas, siis ma meeleheitlikult seda "sekretäri" staatust taga ei aja. Hea meelega võib selle kohustuse endale võtta ka keegi teine, kes asjast huvitatud ning võin teda kohapealse info ja nõuga aidata. Eks sel nn. juhil teiste ees teatavad privileegid on, kuid samas ka rabelemist rohkem (peab klubi miitinguid läbi viima jne). Igatahes potentsiaalsed asja vedajad andke endast märku ning kui asi läheb konkreetsemaks võime näiteks kandidaatidel lasta motikirja kirjutada ja selle põhjal hääletada

                              Lõpetuseks üks aegumatu artikkel:



                              Kommentaar


                                Chelsea TV saab ka täiesti tasuta vaadata!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X