320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa lõpp.. Ma pole nii halba kohtunikutööd näinud, peale seda kui Barca ja Chelsea mängisid...

    Kommentaar


      Just läks törts rohkem putsi päev..
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Ei imestaks kui mõni punane ja pennal ka veel tuleks :S

        Kommentaar


          Torrese punane ja Hernandeze värav. Ma vaatan alles teise poolaja poolepealt, kuid imelikud otsused on olnud.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Torrese punane ja Hernandeze värav. Ma vaatan alles teise poolaja poolepealt, kuid imelikud otsused on olnud.
            Mis seal imestada. Clattenburg pidi ju kuidagi Fergusonile tasuma selle 1:6 kaotuse eest kus ta Evansile punast näitas.
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Ivanovichi punase puhul ei süüdista kohtuniku kuidagi, kuid no Torrese punane sellise asja eest tõmbaks lõuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ivanovichi punase puhul ei süüdista kohtuniku kuidagi, kuid no Torrese punane sellise asja eest tõmbaks lõuga.
                Võibolla ma esimese hooga ei näinud esimese punase olukorda täiesti selgelt, aga mulle tundus, et see oli ka pigem daiv.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ivanovichi punase puhul ei süüdista kohtuniku kuidagi, kuid no Torrese punane sellise asja eest tõmbaks lõuga.
                  Ausalt öeldes ma ei ole nii kindel. Tahaks kordust korraliku nurga alt uuesti näha, aga tundus et puudet polnud ja Young koperdas/dives hoopiski.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Ausalt öeldes ma ei ole nii kindel. Tahaks kordust korraliku nurga alt uuesti näha, aga tundus et puudet polnud ja Young koperdas/dives hoopiski.
                    Puudet ei olnud??? Tõesti, vaata uuesti ning mitu korda. Teiste otsuste suhtes nõustun, olid ebaõiglased.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Ausalt öeldes ma ei ole nii kindel. Tahaks kordust korraliku nurga alt uuesti näha, aga tundus et puudet polnud ja Young koperdas/dives hoopiski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                        Puudet ei olnud??? Tõesti, vaata uuesti ning mitu korda. Teiste otsuste suhtes nõustun, olid ebaõiglased.
                        Seegi hea. Antud kanali pealt lihtsalt ei näidatud olukorrast kõige paremat kordust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                          Võibolla ma esimese hooga ei näinud esimese punase olukorda täiesti selgelt, aga mulle tundus, et see oli ka pigem daiv.
                          Young võttis maksimumi. Punane oli aga õige.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ärge virisege ja olge õnnelikud, et Torres oma kick-boksi jalalöögi eest punast ei saanud. Ivan'i oma oli 100% õigustatud.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Youngi poolt õige muuv muidugi. Sellise puute peale ei kukuks keegi ever, aga puude kui selline on olemas ja siis polegi muud juttu. Ei välista, et nt Hazard oleks samamoodi langenud. Teise korra ajal oli kohtunikul lihtsalt väga halb vaatenurk. Aga tõele au andes ei kukuks ka sellise puute peale mitte keegi. Kaks rõvedat daivi, üks on JOKK ja teine on mööda otsus. Mis seal ikka, kui tõmbame end sellest poolaegade alguses olevast unest välja, siis ei päästa teisi isegi kohtunikud. Meestelt suurepärane mäng (va kaitses mõni olukord), nüüd, kus esialgne tulisus on maha jahtunud, siis väga isegi ei aja see mäng kettasse. Carry on, more of the same
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Igastahes niipalju võib öelda hetkel, et Chelsea poolkaitse on liiga kõige kõvem ja kindlalt. Torres ja Kaitse veavad väheke alt, mistõttu ka see aasta võitlevad tiitli eest kolm tiimi, mitte Chelsea ei võta oma. Mata on jube heas vormis ja isegi parem kui eelmine hooaeg ja oscar on julm, tra alguses arvati, et ta jääb pingile, aga lampard on hetkel lamp sellise venna kõrval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X