320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    Originally posted by Magpie
    Teada on, et ManUtdi ja Reali fännid üksteist vihkavad
    Mis? Miks sa seda arvad?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Originally posted by Robinho
      Originally posted by Magpie
      Teada on, et ManUtdi ja Reali fännid üksteist vihkavad
      Mis? Miks sa seda arvad?
      Maailmas tõsiste fännide seas on see igatahes nii, aga noh, tundub et Eesti (loomulikult mitte ainult) klooooorihanterid peavad täiesti normaalseks fännata maailma kahte (kui mitte kolme) rikkaimat klubi korraga...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        Originally posted by efafan


        Originally posted by Robinho
        Originally posted by Magpie
        Teada on, et ManUtdi ja Reali fännid üksteist vihkavad
        Mis? Miks sa seda arvad?
        Maailmas tõsiste fännide seas on see igatahes nii, aga noh, tundub et Eesti (loomulikult mitte ainult) klooooorihanterid peavad täiesti normaalseks fännata maailma kahte (kui mitte kolme) rikkaimat klubi korraga...
        Soo? Et kui ei vihka, siis kohe fännavad? Puhtlollus. Tuletagem meelde, et fänluse juures on oluline mitte teiste vihkamine, vaid omade toetamine. Sellele sean rõhu mina ja soovitan seda teistelegi . Kusjuures see teiste suurklubide fanaatiline vihkamine on mu arust justnimelt gloorihunterite seas populaarne. Sest omad ju ruulivad ja teised on täielikud p***d.

        Nüüd aga tagasi teema juurde
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Minul on absoluutne lemmik arsenal aga mul on siiski igas liigas mida jälgida üritan üks - kaks klubi , kellele kaasa elan . Muidugi lõppeb kaasa elamine hetkel mil nad kuskil arsenaligia kokku saavad

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Türamaivõi, kurat. kõigepealt ämblikmees ja nüüd ruicostaa. pool kümme hommikul sellist soga avastada on juba jube kogemus. kuradi english-wannabe pläga, lõpetage see mõttetu pladistamine, kui vaja kirjutage päevikusse, avaldage kümne aasta pärast, mida kõike soovite. ärge ainult, palun, ärge siia mitte midagi tehke! kui keegi veel saadab kedagi kuhugi või kui mainib sõna vihkama kindla kõneviisi ainsuse esimeses pöördes või kontekstist väljenduvalt identses tähenduses, siis kirjutan sellise postituse uuesti.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Nu peale seda Jõuludega seotud uimasust on mehed taas mängimas ka korralike tulemuste peale Seekord sai siis alistatud Portsmouth 3:0

              Kuid kahjuks õnnetute komistuste tõttu ei lõpetatud aastat liigatabeli tipus(kus on Chelski koht). Väga tahaks loota, et aastavahetusel mõtlevad mehed kuidas neid koperdusi vältida ja uuel aastal uue (ja võimsama) hooga liiga tippu kihutatakse ja sinna ka jäädakse
              Praegune seis näeb välja järgmine:

              1 Manchester United 46p
              2 Arsenal 42p
              3 Chelsea 42p
              4 Charlton Athletic 30p
              5 Fulham 28p


              Soovin siis kõigile ka Head Uut Aastat! Ja, et tulgu ta siis Chelseale kuldsem, kui eelnevad aastad

              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                Originally posted by zaz
                Kuid kahjuks õnnetute komistuste tõttu ei lõpetatud aastat liigatabeli tipus(kus on Chelski koht).
                chelsea koht on liigatabeli tipus? ootame veel aastakese ning chelsea viimasest (ning ainsast) liigavõidust ongi kulunud pool sajandit. ei saaks öelda, et see võitmine just liigseks rutiiniks on kujunemas ning esikoht liigas tüütuks harjumuseks saamas.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  nu, pane tähele tema sõnakasutust: \'kus on CHELSKI koht\'.. Kas Chelsea koht ja Chelski koht on üks ja seesama? Võiks küsida ka, kas koer teab, kus on koera koht?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    mind ja mu vanu silmi. raha-chelsea koht võib tõesti tipus olla, ei saa välistada, ei saa ...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Noh, ega siis küll ju kurtmist polnud kui Arsenal suuri oste tegi, või mis?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        Originally posted by Jaan
                        Noh, ega siis küll ju kurtmist polnud kui Arsenal suuri oste tegi, või mis?
                        kas ma olen millestki aru saanud? ma ei ole halvakspanevalt suhtunud sellesse, kui chelsea ostab endale esikoha, seda on ju ennegi juhtunud ja juhtub ka edaspidi. märkisin vaid, et chelsea ei tohiks olla liialt harjunud esikohaga liigas, et väita chelsea kohaks olema liigatabeli tippu.

                        Arsenali suurtest ostudest rääkides,
                        siin sulle Wengeri kulutused mängijate ostuks hooaegade kaupa:
                        97-98: £16,3M (Wreh, Mendez, Overmars, Boa Morte, Petit, Grimandi, Manninger, Upson)
                        98-99: £13,5M (Diawara, Kanu, Vivas, Ljungberg, Grondin, Huck)
                        99-00: £27,9M (Lauren, Henry, Suker, Silvinho, Malz, Luzhny)
                        00-01: £25M (Wiltord, Pires, Edu, Danilevicus, Svärd, Demel, Volz)
                        01-02: £25M (Toure, Tavlaridis, Wright, Campbell, van Bronckhorst, Jeffers)
                        02-03: £6M (Cygan, Silva, Shabaan)
                        03-04: £1,5M (Lehmann)
                        ---
                        7 hooaja summas on ostetud 37 mängijat hinnaga £115,2M.

                        Chelsea on ainuüksi sel hooajal kulutanud sama summa. Suuremat mõtet pole vist võrdlemisega jätkata.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Originally posted by SleepWalking

                          7 hooaja summas on ostetud 37 mängijat hinnaga £115,2M.

                          Chelsea on ainuüksi sel hooajal kulutanud sama summa. Suuremat mõtet pole vist võrdlemisega jätkata.
                          neid nummreid 97 hooajaga võrreldes peaksid sa muidugi ühe diskonteerimise tegema, kusjuures võtma arvese raha väärtust jalgpallimaailmas, mitte hoiupangas. et kui chelsea oleks 99-02 saanud kulutada 75M, siis oleks ehk praegu odavamalt toime tulnud. aga see kõik on tähenärimine. tegelikult olen ma siiski su proponent.
                          lihtsalt on inetu vaadata, et edu on nii odavalt ostetav. see väikse tähega edu.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Kas ma olen ainus, kellele tundub, et siinsete kirjutajate arvatres tõusis Chelsea sellel hooajal kõrgemasse seltskonda kuskilt conference\'ist, kus nad ka viimste seas olid?

                            Eelmisel hooajal ühe free transferiga mängunud sinised tondid oleks sellel hooajal niigi esineliku eest võitlema hakanud. Ja nüüd kõik mölisevad, et rahaga ostetud.

                            Kui Arsenal investeeriks ründajasse (kasvõi Ronaldo vms) ja veel mingitesse täkkudesse 50M, kas siis oleks ka rahaga ostetud tiitel?

                            P*ss off.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              niivõrd terav see kontrast loomulikult pole. samas miks siis saavutatakse viimase 40 aasta esimene tiitel (kui seda suudetakse) just seejärel, kui mängijate soetamisele kulutati enam, kui ülejäänud kõrgseltskonna poolt kokku ...? teadlik töö meeskonna arendamisel läbi aastate? let me laugh!

                              mis see arsenal siia puutub?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                chelsea oli ikka ka eelmise hooaja lõpu seisuga võistkond, mis on oma allakäiguteel. rõvedad võlad ei võimaldanud mängijaid soetada ja olemasolev kontingent oli vananevate peerude kari. ehk siis leebemalt öeldes oleks minu arust chelseal olnud üüratult raske oma eelmise aasta taset säilitada.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X