320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    what is this i don't even
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Poogen. Liiga on läind. Lõplikult.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        igati õiglane tulemus, sellist sitta pole juba ammu näinud.
        Lühike mälu.

        Kommentaar


          Puts a defender on when you need a goal and a striker on for 3 minutes when you need tighter defence. Couldn't make it up.

          Oscari tänane võimaluste kasutamine=useless. Meie kaitse alates 86ndast minutist=useless. Rafa vahetused=useless. Rafa rotatsioon=useless. Rafa=useless. Torres oli actually okei. Mata ei vaja kommentaari. Hazardi ja Mosese puudus on suur.

          Rafa Benitez now has a worse win percentage than: Carlo, Scolari, Grant, RDM, Mourinho and Ranieri
          .
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Imeme lõpus kaks sisse, saame Rafast lahti. Tehtud.

            Kommentaar


              1)Tulin rahulikult ilma flashscorest ja livescorest tulemust vaatamata siia teemasse, kuna noh Chelseal tundus olevat suhtkoht rahulik eduseis:
              Algselt postitas MMclub Vaata postitust
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              hea soovitus kõigile, pange raha chelsea mängudel poolajad chelsea/away team peale. See mingi traditsioon juba.
              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              igati õiglane tulemus, sellist sitta pole juba ammu näinud.
              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              what is this i don't even
              2)mõtlesin "wtf nad ajavad"
              3) läksin siis igaksjuhuks tulemust vaatama
              4)lämbusin

              uskumatult ebaterve on see Premier League

              Kommentaar


                Tavaliselt öeldakse, et treener teab paremini, aga no ma ei saa tõesti aru, miks ostetakse selline mees nagu Demba Ba kui Fernando ' pealelöök läheb AUTI' Torres ikka on põhis. Ma ei süüdista teda, selles kaotuses, jah andis väravasöödu, aga see ei tohiks mingi mustkunst olla Readingu klassiga klubi vastu. Üldiselt ta ei teinud selles mängus mitte midagi.
                Roman võiks ka arusaada, et treenerid pole selle meeskonna mängus süüdi, sest need mehed väljakul on lihtsalt haledad. Lasta ära lüüa tabeli eelviimasel viimase viie minutiga näitab juba midagi ja see ei olnud esimene kord. Häbi peaks neil olema häbi.
                PS, ise ei ole mingi chelsea 'fänn' vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Poogen. Liiga on läind. Lõplikult.
                  Liiga oli läinud juba paar kuud tagasi. Carling Cup läinud. CL läinud. FA Cup arvatavasti ka läinud. Hea oleks kas või top4 jõuda. Siin tuleb suur puhastus teha ja pooled maha müüa, kuna ei ole piisavalt oskusi/tahtmist mängida. Sellised vennad nagu Bertrand, Azpilicueta, Torres, Oscar ei tohiks üldse mängida algkoosseisus. Pärast Arsenali mängu oli veel väikene lootus Rafal, nüüd aga on kindel, et suvel tuleb keegi teine tema asemele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tannn Vaata postitust
                    Tavaliselt öeldakse, et treener teab paremini, aga no ma ei saa tõesti aru, miks ostetakse selline mees nagu Demba Ba kui Fernando ' pealelöök läheb AUTI' Torres ikka on põhis. Ma ei süüdista teda, selles kaotuses, jah andis väravasöödu, aga see ei tohiks mingi mustkunst olla Readingu klassiga klubi vastu.
                    Jah, isegi Benayoun sai (peaaegu) sellega hakkama.

                    Roman võiks ka arusaada, et treenerid pole selle meeskonna mängus süüdi, sest need mehed väljakul on lihtsalt haledad. Lasta ära lüüa tabeli eelviimasel viimase viie minutiga näitab juba midagi ja see ei olnud esimene kord. Häbi peaks neil olema häbi.
                    Brasiilia siidikäppade kontsentratsioon on juba pisut liiga suureks läinud ja see selgelt pärsib ka kaitsetegevust. Tuleks ikka üks jõmm sinna keskele tuua, aga reaalsuses ilmselt säkitakse Rafa ja tuuakse juurde (täna veel jõuab!) mõni brass-wonderkid. Aga noh, vähemalt lahutab meelt see sats.

                    Muide, ma arvan, et ma ei olnud ainus kes juba 2:0 pealt tajus, et see mäng võib väga sohu sõita taaskord. Tegelikult kahju, et ManUle keegi ikka tõsist vastupanu see hooaeg ei suuda osutada, jääb mulje et saavad tiitli liiga lihtsalt

                    edit: Ja ma olen, ausalt ka, tõsiselt pettunud, et Marin mängu ei pääsenud. No WTF
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Marin? Teed nalja v? Ta nii hale mängija, ei saa üldse aru milleks osteti teda.. Olin kuskil lugenud, et CSKA tahab teda. Loodame, et on tõsi ja müüme ta maha nii kiiresti kui võimalik.

                      Kommentaar


                        Pakuti kandiku peal lahkesti 3 punkti, aga eks igal endast lugupidaval kelneril ole enda hõrgutised oma kandiku pealt võtta. Võimas õhtu. Võimas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                          Marin? Teed nalja v? Ta nii hale mängija, ei saa üldse aru milleks osteti teda.. Olin kuskil lugenud, et CSKA tahab teda. Loodame, et on tõsi ja müüme ta maha nii kiiresti kui võimalik.
                          On mõni mängija veel alles keda sa ei ole haledaks sõimanud? Eks ikka, müüme kõik mängijad maha ja ostame uued asemele, sest naftaraha ju on. Jeeeee.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Ei, kaks kuud tagasi liiga kindlasti läinud ei olnud. QPR läks 3p, So'ton 2 ja täna 2. Nendega läks. Pane 7p juurde ja oleks 6p manust maas kõigest. Und.
                            PS. Keegi siin ulub, et miks Marin ei mängi? Bitch please.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              tõsiselt pettunud, et Marin mängu ei pääsenud

                              sest oli viimati Brentfordi vastu väga keskpärane
                              (meeskonna liidri Mata väljavahetamine, enne kui punktid päriselt kotis, aga suur viga)


                              2012:
                              As anyone who has watched him over the past two years will confirm, however, Marin is not quite as good with his feet as some are willing to suggest. His ratings on mass produced video games may still be sky high, but in real life, the untapped potential that Marin showed in early 2010 remains resolutely untapped.
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Marini osas oli ju paljudel kahtlusi minu teada. Enamus arvasid (vähemalt minu tutvusringkonnas), et tuleb pinki nühkima.

                                Ja asi mille pärast ma üldse vaevusin vastama: jutus tuuakse välja Poldi nagu tema oleks kehv ost olnud ning ainult "repi" pealt ostetud. Ei tea kas see kirjatüki autor Podolskit ikka mängimas ka näinud on. Või siis see oli lihtne trikk, et taggida Arsenal ka sinna juttu ning saada selle abil enda tekstile clicke juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X