320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Link pildina

    Kommentaar


      Jap, sest kui Fletcheri asemele Rooney panna siis ei annaks ju sama efekti välja.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Jap, sest kui Fletcheri asemele Rooney panna siis ei annaks ju sama efekti välja.
        Statistika keeratakse ju ikka enda kasuks. Kuigi no De Gea ja kaitsjad seal pole, nii et impressive sellegipoolest.


        Muide CTVst sain just teada, et Hazard on finaaliks korras! Get in!!!

        Kommentaar


          Well done. Mis iganes ma hinges Fatbardist arvan, siis müts maha. Kui on vaja, siis ta teeb ära. Värdjas, raisk.

          Ja mis puudutab edasist epingut - klassikaline olukord, kus talle tuleks Chelski poolt maksta niipalju kui võimalik, puhtalt selle pärast, mis ta teinud on.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kõigepealt suur ja siiras ja lõpmatu tänu ChelseaFC`le, kes aitas piletitega !!!!!
              Ma ei unusta kunagi seda päeva! =)))
              Pean Teile tunnistama, et kõik selgus juba lennukis Tallinna lennujaamas siis, kui minu juurde lähenes sümpaatne stjuardess nimega Chelsea ja pakkus lugemist ja kohvi !!! )))) Kohe hakkasin mõtlema kes siis lööb seda võiduvärava ))
              Siniste mängudel olen varem käinud 3 korda - 2 Bidge`il ja 1 Leverkusenis! Väljasõit Inglismaal - see on midagi põnevat! Eriti Manchester`is! Seega oli eriti põnev.
              Old Trafford jättis väga mõnuse mulje! Super staadioon, lahe atmosfäär! Kõik on mugav ja läbimõeldud ning kõik on fännide jaoks.
              Terve mängu seisime püsti loomulikult. Ootasime väravat rohkem kui ... palgapäeva =)) Ja tuligi!!!!!!!!! Te ei kujuta ette mis need tunded on - esimest korda OT`l, MU-Chelsea mängul ja sinu meeskond võidab!!!!! Vist samad emotsioonid mul olid kui mul sündis tütar !!!
              Ühesõnaga, kui Teil kunagi tuleb valida - kas minna Chelsea väljasõidu mõngule Manchester`isse, siis ära kahtle, sõber!!! See on unustamatu! Nii mängu eel, kui pärast atmosfäär staadionu ümber oli ülilahe! Kõik sõbralikud ja rõõmsad. Võib olla see oli seotud sellega et MU tol hetkel oli juba PL meister )) Ei tea.
              Edu meile home!!!
              True Blue forever!

              DSC02831.ARW.jpg[ATTACH]2227[/ATTACH]CONFI[ATTACHDSC02848.ARW.jpg=CONFIG]2226[/ATTACH]G]2225[/ATTACH]
              Lisatud failid

              Kommentaar


                Mõned videos ka:




                Kommentaar


                  Aga palun! Kohad tundusid tõesti täitsa okeid ja atmosfäär võõrsilmängudel ju alati super. Oli ka telekasse hästi kuulda.

                  Kommentaar


                    Mida see "Robin she said no" laul tähendab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Mida see "Robin she said no" laul tähendab?
                      Google: robin+van+persie+rape
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kui on huvitav palju see lõbu maksab, siis Ryanair pilet 100 (sinna ja tagasi), 45 GBP - pilet mängule, ööbimine ca 80 eur ööpäev. Taskuraha summa on igaühel ise otsustada Kõik rahvusmuuseumid on Inglismaal tasuta, sissepääs ööklubisse tasuta (määrav on dresscode). Tasub minna igal juhul.

                        Kommentaar


                          Long John, väärt kraam. Kadestan. Kui ise kunagi jõuab sinna, siis tahaks ilmselt kodumängu, kuivõrd ilma Liquidatorita pole ikka see

                          ps. kas su sõbrants on Jana Kask vä?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            See chant on seotud RVP`le esitatud vägistamiskahtlusega. Kui asi oli loomulikult lõpetatud.
                            Vahepeal lauldi: "She say yes Terry!"
                            Kui Webb esimest korda (esimesel poolajal) ei andnud Chelsea`le viga, siis kõlas chant: "Fergie`s Bitch! Fergie`s Bitch!" See oli küll lõbus. Hiljem see kõlas veel ja veel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Long John Vaata postitust
                              See chant on seotud RVP`le esitatud vägistamiskahtlusega. Kui asi oli loomulikult lõpetatud.
                              Vahepeal lauldi: "She say yes Terry!"
                              Kui Webb esimest korda (esimesel poolajal) ei andnud Chelsea`le viga, siis kõlas chant: "Fergie`s Bitch! Fergie`s Bitch!" See oli küll lõbus. Hiljem see kõlas veel ja veel
                              Oh oleks nii, et Chelsea oleks Fergusoni viimane mäng. Siis saaks 'you're getting sacked in the morning' chanti üles tõmmata tho pakun, et seda nagunii tehakse.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Oh oleks nii, et Chelsea oleks Fergusoni viimane mäng. Siis saaks 'you're getting sacked in the morning' chanti üles tõmmata tho pakun, et seda nagunii tehakse.
                                Swansea fännid seda ka tegid peale 1-1 väravat pühapäeval!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X