320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mata olukorda komplitseerib WC-eelne hooaeg, tal on vaja väga väga väga end VdB veenmiseks näidata, sest tema positsioon ei ole koondises nii kindel, kui pärast suurepärast hooaega arvata võiks. Ja kui nüüd ka pingilt peaks hakkama end tõestama...Manu-le oleks muidugi õnnistus ruumkuubis, minu meelest võib ka keskel tegusid teha. Ja üleminekuaken on veel väga lühikest aega lahti.

    Mou käigud on ikka ettearvamatud, ja dollar teeb imesid.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Noh, kui ta jääb, siis ega see pink päris surmkindel saatus ka pole. KdB on näidanud paljulubavat vormi, aga kindel pole seegi, et sealt mingi superstaar tuleb. Teda ma pean siis põhikonkurendiks Mata kohale. Oscar on näidanud, et kleenukesele raamile vaatamata täklisse minna ei kuse ja ma usun et vähe sügavamal Ramiresi või Essieni kõrval võib vend üsna kuld olla. Hazard on meie messironaldo ja seega untouchable. Willian on ilmselt lihtsalt hea lisakäik. Eelmine hooaeg sõltusime ainult kuldsest triost, mistap olime pisut ettearvatavad. Ilma nendeta aga täiesti nürid ja talendivabad. Nüüd seda ohtu loodetavasti pole.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Tegelt kühvel selles et uut KUNNI vaja. Hazard muidugi aga meil ei ole ju enam peale Lampardi jäämas selliseid box to box väntasid? Ramires? Oscar, Hazard, Mata, De Bruun on kõik sellised et tooge see keskele ja ma vaatan mis teha annab. Essien ei viitsi ka enam vastaste kasti päris välja joosta. Mikel pole elu sees üle keskjoone vist käinudki. Isegi kui mulle see Will.I.An'i diil väga ei meeldi siis ju Mou mannaroosas mängib ta oma etturikoha välja ja kui Ruuni ka tuuakse siis vaatame mis keksu lööma hakkame. Vaevalt the spesh real life fifat mängib ja klubi staare täis ostab ja siis vaatab et krt ühel kutil ju kollane energy
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Vanhinkl, bro
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Krt üsna enam tundub, et Mata jääb kontserdist välja ikkagi. Saadetakse laenule ja kui Willian vurri tegema hakkab siis vbla müüakse maha. See puhtalt minu arvamus muidugi. Mingi jutt et Atletico tahab Matat. http://espnfc.com/news/story/_/id/15...n-move?cc=5739

            Kommentaar


              Liverpool tahab Moses rendile.
              Brendan Rodgers wants Chelsea winger Victor Moses on a season-long loan at Liverpool. Moses, who travelled to Manchester with Chelsea, can leave Stamford Bridge.

              Kommentaar


                Selle Willianiga see kahtlane lugu, et kas ta ikka hakkab vurri tegema, Venemaal oli mees ikka suht varjus. Aga eks aeg näitab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Vanhinkl, bro
                  Minu arust pole tema ka nii box to box.. ilmselt sest on noor aga ta on täpselt nagu Essien. Kui pannakse kuhugi ründamavalt siis istub seal ja kui peab kaitse ees olema siis istub seal aga samas ma väga skeptiline ka

                  any ho täna peab kukkedele ära vajutama. Ise esimese poolaja kuskil viimasel veerandil jõuan töölt alles seega ref võiks 30 minti sisse magada ja Mou võiks platsile panna

                  Pjotr; Azpi, Branakas, Terry, Cole; Essien, Lampard; Oscar, Mata, Hazard; Lukaq
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Mis mõttega hakata siin ennustama koosseisu, lähevad, kes lähevad, peaasi et kutid ära võtavad tänased 3p

                    Kommentaar


                      Noh miks mitte pulli pärast proovida. Sa võid nt ennustada, kes tänast mängu kommenteerivad
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Mina olen tänaseks mänguks valmis!

                        Kommentaar


                          Minu viis repliiki eilsest-tänasest-homsest:
                          - Williani tuleks ei meeldi mulle ÜLTSE. Pole kindel ta kvaliteedis (ja olen sama kindel olemasoleva satsi kvaliteedis) ega vajalikkuses.
                          - Lampsi positsiooni võiks minumeelest tõesti Oskarile jätta, see hooaeg õpib ja järgmine juba lammutab.
                          - Mata peaks mängima keskel, mitte äärel. Ja põhikoosseisus.
                          - Mingeid viimase nädala tränsfereid pole tegelt ju vaja, tiim on ülihea hetkel. Saan aru veel, et kui Ruuni tuuakse, aga Williani flopi võiks südamerahuga Arsenalile jätta.
                          - Tahaks näha, kuidas täna 3 punktita naastakse. Tundub ebareaalne, totaalselt.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Fun facts.

                            Kommentaar


                              Ah et kuhu Mata läheb? Sabati Lamelaga Londonisse ja Mataga tagasi.

                              Ootan juba tänaseid koosseise ilma Matata. Peace niggas, minu rahad on täna teie peal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ah et kuhu Mata läheb? Sabati Lamelaga Londonisse ja Mataga tagasi.

                                Ootan juba tänaseid koosseise ilma Matata. Peace niggas, minu rahad on täna teie peal.
                                mkmm - Willian Chelseasse ja Mata meile kurat kahtlen kohe väga, et Willian Matast parem on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X