320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    That feels good feeling. : )))

    Kommentaar


      A - Arsenal
      B - Barcelona
      C - Chelsea

      Rentboy!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar




        hakkab tulema
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          mis täidetud. Kuhjaga upgreiditud.
          Ma saan aru, mida sa mõtled, aga sa lihtsalt ei ütle, et mingi spaanja rentboy Lampardiga võrreldes kuhi apgreidi on


          That said, welcome to Chelsea, ya fuqqen cnut. Loodetavasti oled palliga pädevam kui Jose Mourinho ja ühegi teise inglise klubi, peale Arsenali, eest mittemängimise lubaduste hoidmisel. Edukat ja karikaterohket Chelsea karjääri ja hoidkem seller ligi, härrased!
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Terryl jälle tegemist

            Fabregase milf
            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
            #ZubiOut #RosellOut

            Kommentaar


              Mnjah. Siiralt kurb - see on ilmselt kőige őigem emotsiooni kirjeldus, mis mind praegu valdab. Kurb goonerite, kurb Cesci pärast.
              Supplies!

              Kommentaar


                Oscar'i tervet eilset etteastet oli lust jälgida, mis paneb ütlema, et Mourinho on ikka dumbfuck. Hazard'i show-d ootan järgmiseks põnevusega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Oscar'i tervet eilset etteastet oli lust jälgida, mis paneb ütlema, et Mourinho on ikka dumbfuck
                  Hehee. Kas lause esimeses pooles on irooniat tunda? Kui ei, siis your sentence doesn't make any sense, bro.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Hehee. Kas lause esimeses pooles on irooniat tunda? Kui ei, siis your sentence doesn't make any sense, bro.
                    Mõte on selles, et õiges mängu joonises suudavad need mehed veel paremad olla kui Mourinho Chelseas.

                    Kommentaar


                      Õiges mängujoonises? Nii Chelsea kui ka Brasiilia mängivad ju 4-2-3-1, ning Oscar mängib mõlemal juhul nr 10 koha peal.

                      Läinud hooaja teisel poolel oli Oscar äärmiselt kehvas vormis, ning Mourinhot selles süüdistada ei ole mõtet. Ehk Oscari mõtted olid juba MM-i juures.

                      Ja pole just väga raske särada meeskonnas kus kõik eilset mängu alustanud mängijad (v.a Cesar ja Fred) mahuks Chelsea algkoosseisu. Neymar oli eile MoTM, ning tema tõi Oscarist parima välja...ma küll ei näinud Oscari poolt eile midagi, mida ta Chelsea eest teinud ei oleks. Samasugune töörügaja, kes daivib täklitesse ja otsib seda õiget söötu. MA arvan et Oscar oleks väga õnnelik kui Neymar ntx Chelseas mängiks.

                      Kommentaar




                        Võrreldes koosseise siis ainult Cesar ning Fred ei saaks Chelsea algrivistusse ning mängujoonis on brassidel ja Chelseal sama? Ma isegi ei oska kosta midagi muud selle peale kui häid jõule. Paku palun meile ka enda sünteetilisi narkootikume.

                        Kommentaar




                          Vägev argument eelmisel. Ma panen siis ka enda poolt samaväärse argumendi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            A - Arsenal
                            B - Barcelona
                            C - Chelsea
                            Next stop...
                            D - Dortmund
                            E - Everton

                            Kommentaar


                              raisk, mankusse ei jõuagi niimoodi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Paku palun meile ka enda sünteetilisi narkootikume.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X