320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    akadeemia võit täna

    Kommentaar


      Algselt postitas Argo80 Vaata postitust
      akadeemia võit täna
      3 mängijat akadeemiast vist, või eksin?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        manul pole ühtegi

        Kommentaar


          Ennäe, saigi võiduarve avatud. Mängu ei näinud, aga tore, et noorsinised jälle nimed kirja said. Eriti hea meel Abrahami pärast. Vast aitavad need väravad nii möödunud masendust minimeerida kui ka tulevikuks jalavärinat vähendada. Järgmine nädal näeme!
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Tervitused Nasfalile hahahahahaha
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Tervitused Nasfalile hahahahahaha
              Rahune, tee üks veganpitsa vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Tervitused Nasfalile hahahahahaha
                Ma olen küll kergelt biased, aga ma arvan, et ManU kaotas täna nõrgemale tiimile punkte kui Chelsea...

                Kommentaar


                  võit mängiti maha,kaotust ei tulnud,1 punkt tabelis juures,pole ka kõige halvem päev,noored on tublid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Tervitused Nasfalile hahahahahaha
                    Meil uus treener, uued noored poisid meeskond maksab veel kooliraha - osadel oli premmi debüüt alles. Aga su kommenteer oli täitsa asjalik ma arvatavasti ise oleks samas situatsioonis midagi sarnast teinud Fännikultuuri lahutamatu osa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Meil uus treener, uued noored poisid meeskond maksab veel kooliraha - osadel oli premmi debüüt alles. Aga su kommenteer oli täitsa asjalik ma arvatavasti ise oleks samas situatsioonis midagi sarnast teinud Fännikultuuri lahutamatu osa
                      Kurb oli vaadata, et chelsea teema pold isegi esimesel leheküljel. (Aga kõige noorem meeskond kuulub ikka ühele teisele premi klubile.)
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Kurb oli vaadata, et chelsea teema pold isegi esimesel leheküljel. (Aga kõige noorem meeskond kuulub ikka ühele teisele premi klubile.)
                        Kaheotsaga asi samas hea näha, et premmi alateema on viimasel ajal nii hoogu sattunud. Eks hetkel tegelikult Chelseal ei ole ka sellist pinget ega ootusi peal, et mõnest punktikaotusest kohe arutelu käima tõmmata ja paraku mäng on hetkel veel roostes ja kogu uus formatsioon-stiil ning koosseis lihtsalt võtab selle oma aja. Meie jaoks on see ikkagi üle pikkade aastate selgelt noorim koosseis ning selgeid liidreid meeskonnas hetkel nagu ei olegi ja eks igalühel on võimalus hetkel selleks tõusta.

                        Kommentaar


                          Ükski aken ei ole õige aken ilma Piazoni välja laenamise uudiseta. Õnneks saadi sellega lõpuks hakkama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Ükski aken ei ole õige aken ilma Piazoni välja laenamise uudiseta. Õnneks saadi sellega lõpuks hakkama.
                            Matej Delač'i rekordi peab ju keegi millalgi üle tegema. Naeruväärne.

                            Kommentaar


                              Aga äkki ikkagi tuleb veel temast midagi? Ja rekord peaks Tomas Kalasile kuuluma?

                              Kommentaar


                                Eile avalikustati premmi ja Meistrite Liiga nimekirjad - kõik on väga hästi ära seletatud siin.

                                Ühtlasi tutvustati ka kolmandat särki, ma ei oska suurt midagi arvata. Must on äge, krae ja georgi lindid on imelikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X