320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    kõva oleks kui Chelsea eemaldataks Meistrite liigast! I would be so pleased
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      no ikka järgmine hullus- Zambrotta eest 20 milli naela välja taguda? mõistus? vähe üle ei maksta? Juve muidugi naerab pihku selle peale
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Algselt postitas lorenzo


        no ikka järgmine hullus- Zambrotta eest 20 milli naela välja taguda? mõistus? vähe üle ei maksta? Juve muidugi naerab pihku selle peale
        abramovitši raha eest pole chelski ühegi mängija hinna üle suurt kaubelnud. pole mõtet, ega papp otsa saa.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          zambrotta on väga hea mängumees, ta on parem kui ferreira, carvalho, a. cole...ja me isegi teame nende meeste hinnasilte, v.a. siis cole. see on siis lihtsalt öeldes kõik zambrottast. ei hakka tehniliseks minema ja seksikat juttu ajama.


          ja siis seda va uefa teemat...krt, pers...vabandust, kõhutunne ütleb, et jose näitab uefa\'le viisakalt keskmist näppu.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Sahinad käivad, et Chel$ki alustab järgmist hooaega -5 punktidega tänu sellele täppimise keisile

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas Epic
              Sahinad käivad, et Chel$ki alustab järgmist hooaega -5 punktidega tänu sellele täppimise keisile
              no sellisel juhul, et ajada bilanss klappima, siis peaks arsenal kui sinisilmse vasakkaitsja meeskond uue hooaja alguseks saama +5 punkti ette. sobib.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Algselt postitas SleepWalking


                Algselt postitas Epic
                Sahinad käivad, et Chel$ki alustab järgmist hooaega -5 punktidega tänu sellele täppimise keisile
                no sellisel juhul, et ajada bilanss klappima, siis peaks arsenal kui sinisilmse vasakkaitsja meeskond uue hooaja alguseks saama +5 punkti ette. sobib.
                Hmh, kas siis akki jargmine hooaeg Arsenalile kah vaike miinus selle imeliku nimega noore neegripoisi tappimise eest?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Olgu, Arsenal alustagu siis minugipoolest nulliga. Aga Chelseale kulub -5 ära küll. Teeks meistrivõistlusi pisutki põnevamaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Nsue? Temaga on selline lugu, et Hispaania jalgpalliliit on kehtestanud reeglid, mille kohaselt peab noormängija sõlmima esmase profilepingu oma emaklubiga. Kuid see kehtib ainult Hispaania klubidele, mitte välisklubidele. Ja seda seaduseauku Arsenal kasutaski. Jah, on ka enne nii teinud. Ma ei ütle, et see ilus on aga seaduse silmis pole midagi valesti. Ja üldse, kaugel see Nsue asi on, ikka ainult kuulujuttude tasemel?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Londoni Chelsea peatreener Jose Mourinho tunnistas, et ei näinud isiklikult pealt, kuidas FC Barcelona juhendaja Frank Rijkaard sisenes kohtuniku Anders Friski ruumi.

                      „Ma olen peatreener ja mul on asetäitjad. Kui staadionil juhtub midagi, mida ma ei näinud ning keegi minu assisentidest väidab end seda näinud olevat, siis ma ütlen, et nii see ka oli,“ sõnas Mourinho. „Ma pean oma inimesi usaldama.“

                      Reklaam

                      UEFA süüdistab Mourinhot, Chelsea abitreenerit Steve Clarke’i ja turvatöötajat Les Milesi valetamises ja alusetute kuulujuttude levitamises.

                      Londoni klubi esindajad on väitnud, et UFEA Meistrite liiga kohtumises Hispaanias külastas FC Barcelona peatreener Frank Rijkaard poolajal mängu kohtuniku Anders Friski rõivistut ning teisel poolajal eemaldas rootslane seetõttu väljakult Chelsea ründaja Didier Drogba.

                      Kui Mourinho ja tema kaaslaste süü leiab tõestamist, võib UEFA äärmusliku meetmena eemaldada Chelsea Meistrite liigast.

                      Chelsea alistas kahe mängu kokkuvõttes FC Barcelona ja pääses kaheksa parema hulka. Pääsu eest poolfinaali on Chelsea vastamisi Müncheni Bayerniga.

                      Ülejäänud UEFA Meistrite liiga veerandfinaalides kohtuvad Liverpool ja Juventus, Lyon ja PSV ning AC Milan ja Inter.



                      MINU LEMMIK MEES!
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        no chelsea sai nüüd paraja litaka- trahv ja kloun veerandfinaaliks tribüünile
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          no chelsea sai nüüd paraja litaka- trahv
                          huvitav, mis kasu sellest on

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Algselt postitas Epic


                            Algselt postitas lorenzo


                            no chelsea sai nüüd paraja litaka- trahv
                            huvitav, mis kasu sellest on
                            seda nüüd küll jah, et Romanil pappi küll
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas Epic
                              huvitav, mis kasu sellest on
                              sakslased ikka tantsu löövad, portugali mitteametlik kuningas ei tohi ju väljaku kõrval olla müncheni kollikeste vastu. ja kui ma õigesti aru sain (sain, sain), siis ka vaheajal ei tohi ta riietusruumi minna õpetussõnu jagama. see viimane on ehk kõige suurem löök venelastele...ptui... chelseale.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas mjkk


                                Algselt postitas Epic
                                huvitav, mis kasu sellest on
                                sakslased ikka tantsu löövad, portugali mitteametlik kuningas ei tohi ju väljaku kõrval olla müncheni kollikeste vastu. ja kui ma õigesti aru sain (sain, sain), siis ka vaheajal ei tohi ta riietusruumi minna õpetussõnu jagama. see viimane on ehk kõige suurem löök venelastele...ptui... chelseale.
                                Mikk, kui sa hästi-hästi teravalt vaataksid, siis näeksid, et ma ütlesin seda ainult trahvi kohta. Jose puudumine on nii ja naa asi, assistant sai CC finaalis küll kenasti hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X