320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    masendav peli...selle hooaja halvim esitus, kuid õnneks oma jope norrast aitas hädast välja :P

    Kommentaar


      kuradi jeekim , mida sa seletad, täitsa vinks-voks esitus oli, algusest peale üritati väravat lüüa ja lõpuks tegi karma Liverpoolile tagasi.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Minu arust ka oli mängupilt suht korralik, ainult et pool oli väga hea nii rünnakul kui ka kaitses, kodus on kahtlemata k6ik v6imalik.
        Kalou sisse toomine oli selgelt 6ige samm, cole oli kuidagi nähtamatu seal platsil.
        AILTON

        Kommentaar


          tramaeivõi...mis krdi mänge te vaadanud olete see hooaeg?
          isegi hooaja algul villalt saadud 2-0 oli parema esitusega mäng. Ainuke, kes võib oma sita mänguga eile end välja vabandada on Lamps(ema haigestumine). Sellise mänguga saame kahjuks kodus manult põske ja koduseeria laguneb

          kuid ma ei ole veel lootust kaotanud

          Kommentaar


            koduseeria langeb kindlasti nädala jooksul, iseasi kas manu või pooli vastu...

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              tramaeivõi...mis krdi mänge te vaadanud olete see hooaeg?
              isegi hooaja algul villalt saadud 2-0 oli parema esitusega mäng. Ainuke, kes võib oma sita mänguga eile end välja vabandada on Lamps(ema haigestumine). Sellise mänguga saame kahjuks kodus manult põske ja koduseeria laguneb

              kuid ma ei ole veel lootust kaotanud
              Olen nõus suga isegi. No kõige halvem mäng ta ei olnud. Kuid põris palju vajakajäämisi küll. Otsustavusest jääb puudu tihtipeale. Essieni oleks teises mängus kindlasti tarvis. Selliselt töötegijast jäi puudu jah. Maka oli üllatavalt kehva..... peaks vast Mikel´i proovima ManU vastu. Aga siiski oli tegu võõrsil mänguga ning resultaat räägib enda eest. Liialt riskantne oleks ManU vastu minna sama koosseisuga. Kuigi situatsioon Granti jaoks on üpris keeruline. Tuleb välja panna võimalikult tugev koosseis, samas peab poole silmaga vaatama ka kolmapäeva peale ning andma mõnele mängijale puhkust.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                koduseeria langeb kindlasti nädala jooksul, iseasi kas manu või pooli vastu...
                Realistina arvan, et enne on Manu selleks võimeline kui Pool.

                Kommentaar


                  kusjuures eilse mängu kohta veel nii palju, et meeldivamad Granti esitused olid:

                  1) "I don´t know" nägu pingil
                  2) ballacki välja võttmine(kuigi ballack oli sinnani parim mängija imo).
                  3) malouda jälle lollikindlalt algkoosseisus, kuigi selle hooaja esituste põhjal on ta kõige sitem äär meil
                  4) "I still don´t know" nägu mängu lõpus

                  Kommentaar


                    Mida halate? Saite sellise sita mänguga viigi võõrsilt ja kõik trumbid on teie käes finaali pääsemiseks.
                    Kunagi polda rahul

                    Kommentaar


                      seda küll, et tulemus fantast, aga ega see ei garanteeri meile ju finaali!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        seda küll, et tulemus fantast, aga ega see ei garanteeri meile ju finaali!
                        Jah kuid tugeva laksu enesekindlust andis juurde küll

                        Kommentaar


                          no ma ei tea, minu enesekindlus on ikka 3e pulga peal kümnest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            no ma ei tea, minu enesekindlus on ikka 3e pulga peal kümnest
                            See on juba sinu viga

                            Kommentaar


                              ei mul on kõik ok

                              aga ma siin mõtsin, et tegelikult olekski vist hea kui me kaotaks tiitli väravatevahega, mis üsna reaalne. Mõned tegelinskid äkki hakkaksid hindama ründavamat jalkat

                              Kommentaar


                                No Arsenal mängib ju ilusat jalkat ometi vv on suht sarnane, pigem ei tuleks mingitel Wiganitele kodus punkte kobistada.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X