320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    Messist käed eemale tondid!!!
    See kui Barca ta ära laseb on juba Barca mure.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis selle Messil siis viga on ,et ei kõlba?
      Peaksite pilvedes olema, kui see tõele vastab.
      ta ei ole just fännide seas eriti populaarne, peale ühte tsirkust kunagi CL-s + ta teeskleb palju + liiga kallis + meil on head ääred olemas!

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        ta ei ole just fännide seas eriti populaarne, peale ühte tsirkust kunagi CL-s + ta teeskleb palju + liiga kallis + meil on head ääred olemas!
        Ja Drobga ei teeskle?

        Kommentaar


          igas klubis teeseldakse niikuinii, see on tänapäeva jalgpalli osa. Äärtest rääkides, pisut murelik olen Malouda koha peal, ei ole just enda väärtust tõestanud see hooaeg, vb siis elab sisse alles ja järgmine hooaeg paugutab
          AILTON

          Kommentaar


            Chelsea alistas 2:0 Newcastle.
            Väravad lõid Michael Ballack 60. ja Florent Malouda 82. minutil.
            >>

            Kommentaar


              Just. Põnevus säilib viimase mänguni ja see on tore Nüüd vaid edu ja jõudu ja jaksu ja õnne ja kõike sellist Wiganile pühapäevaks

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Just. Põnevus säilib viimase mänguni ja see on tore Nüüd vaid edu ja jõudu ja jaksu ja õnne ja kõike sellist Wiganile pühapäevaks
                Edu ja jõudu, et oma kaotusest üle saada või? Ok piiiiiissss

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Just. Põnevus säilib viimase mänguni ja see on tore Nüüd vaid edu ja jõudu ja jaksu ja õnne ja kõike sellist Wiganile pühapäevaks
                  Kahjuks Bolton teeb kõik et seekord tiitel Londonisse ei satuks!!!kurb aga tõsi!!!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kahjuks Bolton teeb kõik et seekord tiitel Londonisse ei satuks!!!kurb aga tõsi!!!
                    No eks me näe Kuigi mida on Bolton suutnud see aasta korda saata? Ma ei väida , et tuleb lihtne mäng, kuid praegu peaksid sa pigem pidutsema, et ikka püsima jäite

                    Kommentaar


                      Ma Chelsea fännina oleks ka selle Messi tehingu vastu. Käia ühe mängija eest välja summa, mis ületab senise maailmarekordi peaaegu kahekordselt on absurd. Pealegi oleks see väidetav palk ka täiesti uskumatu.
                      Aga kui nii siiski läheb, pole Barca fännidel tõesti peale Barca enda kedagi süüdistada. Messi ise niisama ära minna ei saa, tehing saab sooritatud ainult klubi nõusolekul ja kui ta maha müüakse, on see klubi enda otsus. Aga ma olen 99,99% kindel, et seda ei juhtu, niiet no problem.

                      Aga Chelsea fännid kobisevad, et ta teeskleb liiga palju? Ega ühe aastatetaguse mängu põhjal ei saa sellist asja otsutada. Oma suuruse (väiksuse) kohta on ta vägagi tugev ja üritab suurema osa ajast jalgel ikka püsida. Erinevalt Drogbast, kes on suur mehemürakas ja füüsiliselt väga tugev mängija, aga pool mänguajast perseli ja laiutab käsi.

                      Aga positiivne, et Chelsea eile Newcastlele ära tegi ja ikka ManUl pinge peal hoiab. Mina olen igastahes sinisärklaste poolt (Y)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                        Ma Chelsea fännina oleks ka selle Messi tehingu vastu.
                        /---------/
                        Aga Chelsea fännid kobisevad, et ta teeskleb liiga palju?
                        /--------/
                        Aga positiivne, et Chelsea eile Newcastlele ära tegi ja ikka ManUl pinge peal hoiab. Mina olen igastahes sinisärklaste poolt (Y)
                        Järjekordne segaduses ja identiteediotsinguis noormees? Oota natuke, kohe tuleb terroribanaan ja juhatab su õigele rajale.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                          Ma Chelsea fännina oleks ka selle Messi tehingu vastu. Käia ühe mängija eest välja summa, mis ületab senise maailmarekordi peaaegu kahekordselt on absurd. Pealegi oleks see väidetav palk ka täiesti uskumatu.
                          Aga kui nii siiski läheb, pole Barca fännidel tõesti peale Barca enda kedagi süüdistada. Messi ise niisama ära minna ei saa, tehing saab sooritatud ainult klubi nõusolekul ja kui ta maha müüakse, on see klubi enda otsus. Aga ma olen 99,99% kindel, et seda ei juhtu, niiet no problem.

                          Aga Chelsea fännid kobisevad, et ta teeskleb liiga palju? Ega ühe aastatetaguse mängu põhjal ei saa sellist asja otsutada. Oma suuruse (väiksuse) kohta on ta vägagi tugev ja üritab suurema osa ajast jalgel ikka püsida. Erinevalt Drogbast, kes on suur mehemürakas ja füüsiliselt väga tugev mängija, aga pool mänguajast perseli ja laiutab käsi.

                          Aga positiivne, et Chelsea eile Newcastlele ära tegi ja ikka ManUl pinge peal hoiab. Mina olen igastahes sinisärklaste poolt (Y)
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Kahjuks Bolton teeb kõik et seekord tiitel Londonisse ei satuks!!!kurb aga tõsi!!!
                          Ma ei usu eriti, et Chelsea suudab võita, sest ega SAF loll ole. Wigani vastu tuleb parim hetkekoosseis, vb Neville on mängus.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Järjekordne segaduses ja identiteediotsinguis noormees? Oota natuke, kohe tuleb terroribanaan ja juhatab su õigele rajale.
                            ma ei tea, ma isiklikult sain kõigest aru, ära üle hakka pingutama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Ma ei usu eriti, et Chelsea suudab võita, sest ega SAF loll ole. Wigani vastu tuleb parim hetkekoosseis, vb Neville on mängus.
                              SAF pole kindlasti loll ning ka Bruce pole seda. Kuid Jalgpall on ümmargune ning pinge on teie õlul ning eks pühapäev saame teada, kas saate oma ülesandega hakkama.

                              Kommentaar


                                ManU kaotab ja Chelsea mängib viiki. 3 pakki Coldrexi tehke mulle välja kui täppi läheb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X