320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekud...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Üleminekud...\'

    Enne 24. oktoobrit pole eriti mõtet
    Aga jah, mine tea mis 8. augustil juhtub :P
    Supplies!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Üleminekud...\'

      Paar huvitavat üleminekut/kuulujuttu BBC-lt:

      Gary Speed Boltonisse...

      Thomas Helveg Norwichi?

      Ray Parlour Middlesbrough`sse?

      Kõik need täiendused oleks mainitud meeskondadele väga olulised. Helveg tugevdaks oluliselt Kanaarilindude kaitset ja suurendaks nende ellujäämisvõimalusi.

      Sam Allardyce teeb panuse kogenud kui mitte öelda vanadele mängumeestele ja siiamaani on see Premierisse püsima jäämise näol end ära tasunud. Speedi ilmumine Suure Lesi selja taha ei tohiks ka ses suhtes erandiks olla.

      Middlesbrough... selle meeskonna näol peaks tegemist olema tuleval hooajal kindla pretendendiga neljandale kohale, seda isegi ilma Parlourita, aga temaga koos oleks see tõenäosus suuremgi, kuna nüüd on korralikule kaitsele lisaks ka ülitugev ründeliin välja pakkuda... Nende nõrgim liin, poolkaitse, vajaks vist CL-koha püüdmiseks veel siiski täiendust. Miks mitte siis Parlour?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Üleminekud...\'

        Originally posted by skint
        Middlesbrough... selle meeskonna näol peaks tegemist olema tuleval hooajal kindla pretendendiga neljandale kohale, seda isegi ilma Parlourita, aga temaga koos oleks see tõenäosus suuremgi, kuna nüüd on korralikule kaitsele lisaks ka ülitugev ründeliin välja pakkuda... Nende nõrgim liin, poolkaitse, vajaks vist CL-koha püüdmiseks veel siiski täiendust. Miks mitte siis Parlour?
        Jah, Romfordi Pele paistab väga suure tõenäosusega mängivat uut hooaega ühes teises punases särgis. Millest on kuradi kahju. Aga Middlesbrough osas ma väga optimistlik siiski ei oleks. Vananevate (endiste) staaride saamine toimivaks meeskonnaks saab olema kole keeruline ning keskmine koht kuskil kesktabelis näib reaalsem.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Üleminekud...\'

          Originally posted by SleepWalking

          Jah, Romfordi Pele paistab väga suure tõenäosusega mängivat uut hooaega ühes teises punases särgis. Millest on kuradi kahju. Aga Middlesbrough osas ma väga optimistlik siiski ei oleks. Vananevate (endiste) staaride saamine toimivaks meeskonnaks saab olema kole keeruline ning keskmine koht kuskil kesktabelis näib reaalsem.
          Njaah, ses osas nõus, et üldiselt ei meeldi mullegi `boro taktika, et ostetakse kokku suhteliselt vanad, aga siiski kõrge klassiga mehed, keda keegi teine enam suurt ei taha või vähemalt ei jõuaks nende eest nii palju maksta. Samas on kõigil neil veel vähemalt 2-3 head hooaega ees, kui mitte rohkem, siis ei saa päris öelda, et nad endised staarid oleks... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi. Ja kui sama taktikaga (vanurid) saadi kaitse eelmisel hooajal enam-vähem korralikult pidama, vähemalt keskmiku kohta, siis miks mitte ei peaks Steve McClaren tööle saama väga kogenud ründepaari, mis teeks ka kaitse töö vähe kergemaks?

          Minu arvates oleks koht allpool esikaheksat Middlesbrough\'le igatahes pettumus, kuigi päris välistada seda loomulikult ei saa. Ega mul selle vastu suurt midagi olekski, kui senine hall mass jällegi kuskil keskmikest veidi tagapool lõpetaks... Nüüd vähemalt on neil see üks karikas olemas, v-o polegi enam motivatsiooni... :P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Üleminekud...\'

            Originally posted by skint
            ... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi.
            mulle tuli seda lauset lugedes silme ette souness, kes arvas andy\'l ja dwight\'il on ka 2-3 head hooaega veel sees.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Üleminekud...\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by skint
              ... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi.
              mulle tuli seda lauset lugedes silmeette ette souness, kes arvas andy\'l ja dwight\'il on ka 2-3 head hooaega veel sees.
              You got me now ! Kuigi ega ma eeldan, et sel hetkel poleks keegi osanud uskuda, et ManU ründepaar selliseks flopiks kujuneb. Isegi mitte mina ega sina ega tema...

              Aga miskipärast ma siiski eeldaks, et suhteliselt hilise arengu ja mitte nii kõrgelennuline Viduka viitsiks veel ikka veidi mängida, Jimmys nii kindel poleks, aga kellelegi lootus ikkagi jääb... Mina õnneks seda lootma ei pea .

              Aga nagu Fulham ja Coleman näitavad, ei ole Souness siinilmas mitte kõige nürim pliiats. Chris, tee nüüd heategu ja võta Dwight ka tiimi... Või mine sa tea kaah...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                Norwich city on teinud väga kasuliku täienduse

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                  Originally posted by promootor


                  Norwich city on teinud väga kasuliku täienduse
                  Thomas Helveg on suurepärane uudis. Just sellist rahvusvahelise tasemega kogenud pallurit Kanaarilinnud vajavadki. Worthingtoni liigutused mulle meeldivad.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                    everton, mis kõiksugu juhatuse ja direktooriumi jamadega silma paistnud, on saanud allkirja Tim Cahillilt ning saatnud Radzinski Fulhamisse. Saha asemikuks? you must be kidding..
                    guardian
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      everton, mis kõiksugu juhatuse ja direktooriumi jamadega silma paistnud, on saanud allkirja Tim Cahillilt ning saatnud Radzinski Fulhamisse. Saha asemikuks? you must be kidding..
                      guardian
                      Kodukas ei kirjuta sellest küll veel midagi, aga jah, Coleman kasutas eelmine hooaeg 4-5-1 süsteemi, kes selle ühe ründjana alustab? McBride, Radzinski või Cole, kuid siiski arvan, et see on Cole või Radzinski, sest McBride oli eelmine hooaeg tegelikult rohkem pingilt mängu tulnud, kui ma veel mäletan. Kuid ma siiski arvan, et minnakse üle 4-4-2-le. Võistkonda tahaks veel Inamotot, kaitsjat ja kui 4-5-1 süsteem, siis ka poolikut. Aga kui kaitsjatest rääkida sõlmis Zat uue lepingu 2008-nda aastani siis.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                        Evertoni hangitud Tim Cahill on 24-aastane ründav poolkaitsja, kodakondsuselt austraallane. Eelmisel hooajal oli ta suurepärane, näiteks FA karika poolfinaalis Sunderlandi vastu parim mängija platsil. Finaalis ManU vastu jäi aga nähtamatuks. Premier on divariga võrreldes hoopis teisest mastist lugu...mis seal salata: samuti Millwallist läinud suvel Blackburni kolinud iirlasest äär Steven Reid on hoiatav näide. Divaris suurepärane, Premieris nähtamatu nagu klaasissepa poeg.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                          Originally posted by mcnamara

                          Premier on divariga võrreldes hoopis teisest mastist lugu...mis seal salata: samuti Millwallist läinud suvel Blackburni kolinud iirlasest äär Steven Reid on hoiatav näide. Divaris suurepärane, Premieris nähtamatu nagu klaasissepa poeg.
                          Samas muidugi on end vähe raske näidatagi, kui palliplatsilt tuleb seoses vigastusega ligi neli kuud eemal olla... Tagasi tulles olid meeskonnas juba uued mehed (Stead) ja nii oli meeskonda saaminegi raske... Julgeks arvata, et mees sai üldse kokku umbes kolmandikus mängudes platsile.

                          ... mis muidugi ei tähenda, et Premieril ja divaril tasemevahet ei oleks, kaugel sellest.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                            Fulham ostis Charltonilt 1.25 miljoni naela eest Taani koondise keskväljamehe Claus Jenseni mängijaõigused. Jensenil oli lepingu lõpuni vaid aasta ning ta oli klubi juhtidele teatanud, et ei soovi kontrahti pikendada. Sellest siis minu meelest väga soodus hind.

                            CHarltoni jaoks on tegemist kahtlemata teise suure kaotusega keskpoolkaitses. Poole aasta jooksul on lahkunud nii Parker kui Jensen. Samas Chris Coleman on minu arust saanud maha vägagi hea tehinguga.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                              Originally posted by Jaan


                              Fulham ostis Charltonilt 1.25 miljoni naela eest Taani koondise keskväljamehe Claus Jenseni mängijaõigused. Jensenil oli lepingu lõpuni vaid aasta ning ta oli klubi juhtidele teatanud, et ei soovi kontrahti pikendada. Sellest siis minu meelest väga soodus hind.

                              CHarltoni jaoks on tegemist kahtlemata teise suure kaotusega keskpoolkaitses. Poole aasta jooksul on lahkunud nii Parker kui Jensen. Samas Chris Coleman on minu arust saanud maha vägagi hea tehinguga.
                              Tihe nädal transferi turul Fulhamile, ilmselt hakkab siis Jensen täitma Davise kohta. Kuid huvitav, kas millalgi saadakse ka sotid selgeks Inamotoga. Loodaks, et saadakse ja siiski olen kindel, et võistkonda ilmub enne Premieri algust veel üks nimi. Kes? Ei oska öelda, äkki Faye või mõni kaitsja. (Inamoto tuleb nii või naa ) Kuid jah, nõustun, et on mahasaadud väga hea tehinguga.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                                Originally posted by promootor


                                Norwich city on teinud väga kasuliku täienduse
                                tellismüür värava ette oleks neile tõhus ost..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X