320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekud...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Üleminekud...\'

    Algselt postitas Jaan


    A vähemalt langes ära probleem, et arvata ära kes on kes - Gravesen või Carsley?
    carsley pidavatki olema graveseni 100% mitte õnnestunud kloon.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Üleminekud...\'

      selline teade veel siia:

      kurb päev minu õuel täna, nimelt on lahknemas kahe mulle armsa tegelase - robbie chavage ja birmigscum shitty - teed. uelsi crybaby on siirdumas blackburni, et olla kaugemal oma haigetest vanematest

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Üleminekud...\'

        Allo

        Täna pistab Middlesbrough ilma Tommyta mängiva Evertoni küll kotti, aga pikas perspektiivis ei usu, et see midagi väga tapvalt muudab. Moyes on väga eduline treener ja küll ta lahenduse leiab.
        Aga krt no mina ei saa aru sinna Reali minemisest. Võibolla idiootne idealism, aga igakord kihvatab kui keegi jälle sinna läheb. Ok - superstaarid/ilusad poisid nagu Beckcham, Owen ja Woodgate veel, aga niivõrd sümpaatne mängija kui Gravesen - lihtsalt valus on...

        Edit: Natuke roppusi vähemaks :P

        Parimatega
        Eestlane Finsbury Parkis

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Üleminekud...\'

          Algselt postitas eston maravilha


          selline teade veel siia:

          kurb päev minu õuel täna, nimelt on lahknemas kahe mulle armsa tegelase - robbie chavage ja birmigscum shitty - teed. uelsi crybaby on siirdumas blackburni, et olla kaugemal oma haigetest vanematest
          ja läinud ta ongi..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Üleminekud...\'

            öeldakse et nglise premierliigi klubi agendid käisid operit vaatamas
            pakuks et see oli bolton
            Pilt kus trumm on?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Üleminekud...\'

              inglise premierliigi klubi agendid ütlesid:\"we love sheep\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                Levib kuulujutt, mille kohaselt on West Ham ja Chrystal Palace jõudnud kokkuleppele summas 1 miljon inglise raha Bobby Zamora ülemineku eest 1. divisjoni klubist Premieri põhjameeskonda... Nüüd siis olevat kõik Zamora ja Palace\'i vahelise lepingu taga...

                Hmmm...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                  Nii andis siis vana superklubi ära oma viimase varanduse. Vähemalt, mis mängijatesse puutub. Ka tõesti kõlbab kuulsal City Groundil League One\'is mängida? Nähtavasti.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                    Pennant Brum\'i hooaja lõpuni laenule. Suvel ilmselt tuleb talle leida uus klubi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                      siiski a inult 1 kuuks, sõltuvalt tänasest kohtuotsusest ei pruugi ta aga sigade juurde üldse jõuda, vaid peab mõneks ajaks riigi leivale elu üle mõtlema minema

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                        Pandiani. Päris huvitav lüke mu meelest - ühest mehest, kes ülemustega pahuksisse läks, jäid ilma, kuid suutsid viimasel minutil teise samasuguse selli endale meelitada...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          siiski a inult 1 kuuks, sõltuvalt tänasest kohtuotsusest ei pruugi ta aga sigade juurde üldse jõuda, vaid peab mõneks ajaks riigi leivale elu üle mõtlema minema
                          Samas beep väidab küll, et Jermaine Pennant has joined Birmingham on loan until the end of the season, subject to personal circumstances.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                            Allo

                            Paar seika, mis üleminekutest silma jäid.
                            Esiteks see Reid lugu ma juba jõudsin rahul olla, et the Saints suudab sellises olukorras veel ühe tõelise jänese mütsist välja tõmmata, aga siis kogu see Redknapi ja Megsoni vastaka jutu jama ja lõpuks tuleb siis välja, et selle taga ei olnud muud kui mees lihtsalt ei soovinud St. Maryl mängida - tõesti kahju.
                            Spursile igal juhul väga hea ost.
                            Teiseks Pandiani - heh, mul oleks tõesti hea meel kui ta homme Southamptoni vastu väljakule jookseks, siis pole vähemalt muret, et Birminghami ründajad mõne värava suudavad lüüa.
                            Ja kolmandaks ikka müts maha Harry ees, et suutis viimasel hetkel veel Diomede ja Camara ära rääkida. Samas ei oksa päris seisukohta võtta, et kas neist ka kasu hakkab olema, aga eks saab juba lähiajal näha.
                            Everton oli ka tubli!

                            Parimatega
                            Eestlane Finsbury Parkis

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                              pandiani teab kuidas fänne enda poole võita..

                              Wednesday, February 2, 2005

                              \'I didn\'t want to come to Brum\'

                              New Birmingham striker Walter Pandiani has done little to endear himself to Blues fans by insisting he does not want to be in the city.
                              The Uruguayan international signed on loan for the Barclays Premiership club from Spanish side Deportivo La Coruna just minutes before Monday\'s transfer deadline.


                              Pandiani had fallen out of favour at the Riazor and did not enjoy a good relationship with manager Javier Irueta, and fired a parting shot at the under-fire coach.

                              The 28-year-old, nicknamed \'The Rifle\', had been hoping to move to Serie A club Fiorentina, but instead ended up at St Andrews.

                              \'I\'m leaving Depor feeling very hurt,\' he told Cadena Cope radio station.

                              \'I hope I will not return. I wanted to go to Fiorentina but Deportivo - maybe on purpose - took time sending the fax, and I am in Birmingham - just where I didn\'t want to be.

                              \'After my declarations (where he criticised Irueta a few days ago) I was looking for a change of scene because I could see Irueta was trying not to play me,\' he said.

                              Pandiani is expected to make his City debut in Wednesday\'s Premiership clash at home to Southampton.


                              HAHAHAHAHAA

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Üleminekud...\'

                                Algselt postitas eston maravilha
                                pandiani teab kuidas fänne enda poole võita..
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X