320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United\'

    piinlik, 1 õlu liiga palju ju nõu
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United\'

      Jeess-Jeess

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United\'

        Seis oli siiski 3-1
        Prrjahh..Rooneylt siis 2 kolli ja Ruudilt 1

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United\'

          tänks, ferreira, info eest.

          ja musikallid kõigile!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United\'

            Algselt postitas Ferreira


            Kui 3-0 võideti siis kuidas Shearer viigivärava lõi?
            Shearer diskvalifitseeritakse, sest ta sikutas Browni pykstest?

            natuke higiseks kiskus vahepeal, aga ilma v2ravateta olnuks 2.p-aeg sootuks igav..
            Ronaldo rabeles jah, seekord liiga palju, tihtipeale j2i 6igel ajal viimane s88t andmata,
            aga mis teha, kui pikas-perspektiivis-Beckhami-asendaja t2nu lepingujamadele vaid veerandtunniks platsilesaava Giggsi koha vasakul nyyd ka 2ra paikama peab (hooaja algul unustatud) Fletcher oli muidu tubli, ainult vales88te natsa palju

            P.S. ahjaa, Nistekal on m2ngust v2raval88misega endiselt raskusi- ka siis, kui ees on vaid tyhi v6rk, saab kaitsja jala vahele,
            Rooney silus asja 2ra
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United\'

              Algselt postitas Magpie


              tänks, ferreira, info eest.

              ja musikallid kõigile!
              Fittil oli alguses 3-0 kirjas! Ja ära väga kurb pole järgmine korb läheb teil paremini

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United\'

                alles nüüd, Newcastle mängus suutis ManU lüüa rohkem kui 2 väravat ühe mängu jooksul, see hooaeg

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United\'



                  Loodetavasti hakkab nüüd see võiduseeria mida kaua-kaua oodatud on lõpuks pihta Giggsy teist mängu järjest pingil, samas kui Ronaldole oleks juba mõnda aega puhkust vaja. Fergie \"karistab\" uuele lepingule mitte allakirjutamise eest? Keegi võiks öelda mille pärast Silvestre teisel poolajal väljavahetati, ega ometi mingi tõsisem vigastus?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United\'

                    mille pärast Silvestre teisel poolajal väljavahetati
                    pauk vastu pead oli nii tugev, et kui ta midagi nägi, siis topelt,

                    platsile tagasi ta ei läinudki, igatahes oli Brown üllatavalt kiirelt tema asemel väljakul,
                    teisel poolajal maksis see sunnitud vahetus kaudselt ka kätte
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United\'

                      Algselt postitas vaikiv mees

                      mille pärast Silvestre teisel poolajal väljavahetati
                      pauk vastu pead oli nii tugev, et kui ta midagi nägi, siis topelt,
                      tjah, esimesel hirmsal hetkel tundus, nagu oleks ta koletul kombel saanud putsaninaga otse silmaauku, aga \'õnneks\' piirdus siiski asi kopsuga kahe silma vahele. sellest taastumine on eeldatavalt lihtsam kui musta piraadisidemega mängimine..
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United\'

                        Algselt postitas Epic
                        Giggsy teist mängu järjest pingil
                        Las Ronaldo mängib. Minu arust Fletcher tuleks välja vahetada Giggsi vastu. Fletcher ju tegelikult pole selline mängija kes oleks kogu aeg olnud algkoosseisus või algas tema tõus, et isegi Giggsist parem? Giggs on palju kogenenum.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United\'

                          Algselt postitas fittibaldi


                          Algselt postitas vaikiv mees

                          mille pärast Silvestre teisel poolajal väljavahetati
                          pauk vastu pead oli nii tugev, et kui ta midagi nägi, siis topelt,
                          tjah, esimesel hirmsal hetkel tundus, nagu oleks ta koletul kombel saanud putsaninaga otse silmaauku, aga \'õnneks\' piirdus siiski asi kopsuga kahe silma vahele. sellest taastumine on eeldatavalt lihtsam kui musta piraadisidemega mängimine..
                          vabandan, et paranoiline olen aga ... kas teile see pisut tahtlik ei tundnunud, mis talle tehti?
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United\'

                            Algselt postitas vanRooney
                            vabandan, et paranoiline olen aga ... kas teile see pisut tahtlik ei tundnunud, mis talle tehti?
                            minu antud hetkel objektiivne vastu oleks eitav... kui ma ei eksi, tehti bowyerile kõne all olevas situatsioonis viga ja ta libises silvestre-onule lihtsalt otse, jalg ebamääraselt pea juures... absoluutselt miski ei vihjanud minu mäletamist mööda sellele, et see tahtlik oleks olnud.

                            seega oled paranoiline, foorumi jubedaima nimega kodanik.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United\'

                              Algselt postitas Magpie


                              Algselt postitas vanRooney
                              vabandan, et paranoiline olen aga ... kas teile see pisut tahtlik ei tundnunud, mis talle tehti?
                              minu antud hetkel objektiivne vastu oleks eitav... kui ma ei eksi, tehti bowyerile kõne all olevas situatsioonis viga ja ta libises silvestre-onule lihtsalt otse, jalg ebamääraselt pea juures... absoluutselt miski ei vihjanud minu mäletamist mööda sellele, et see tahtlik oleks olnud.
                              Selles mõttes on hea jah, et Bowyer midagi suht tahtlikult ei tee. Kunagi!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United\'

                                pagan, ma juba lootsin, et vidukamartin ei loe seda teemat... pime lootus.
                                kõige pedelikum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X