320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    Krt sitemal meeskonnal oli õnne

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      Originally posted by Rui Costa


      Krt sitemal meeskonnal oli õnne
      Nagu ka tänases mängus White Hart Lane´il.
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        GOOD BLESS PAUL SCHOLES AND VILLA PARK! ! ! ! !

        oeh ülim! saavad need aršed,mis nad saavad, Kuldset Kolmikut nad ikka ei tee.ja nüüd tuleb F.A Cup ära ka võita,aga mis kõige tähtsam: ei tohi tekkida liiga head tunnet ja vastaseid alahinnata,sest sis on igast lollid vead ja kaotused kiired tulema!
        ja lõpetuseks: plaks-plaks tervele mansale,tublid olete,aint pange i\'le täpp ka peale!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          minge v...... tu kõik!

          sellise 90 minuti järel viskab ikka tõsiselt kopa ette! ja ma ei räägi siin mingit ära hellitatud arsenali fänni juttu, vaid manu taklausi, fännide käitumist treenerite pingi vastu, kohtuniku ülis....tta vilet.

          seitseteist õlut!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Originally posted by dakrazy


            minge v...... tu kõik!

            sellise 90 minuti järel viskab ikka tõsiselt kopa ette! ja ma ei räägi siin mingit ära hellitatud arsenali fänni juttu, vaid manu taklausi, fännide käitumist treenerite pingi vastu, kohtuniku ülis....tta vilet.

            seitseteist õlut!
            Just nii, Arsenal mängis veatult ja vääris võitu. Jälle. Muideks - tead sa kindlalt, et see õnnetu münt võitjameeskonna poolelt tuli? Muidugi võin ka mina siinkohal eksida, aga pigem on londonlased need, kes oma meeskonna esitusega rahul polnud. Ning kas tavaliselt pole teie need, kel igasugu intsidendid nägemata jäävad? Seega võib ju kohtunikele ka andestada.

            Proovige kuidas proovite, minu rõõmu varjutada on sel nädalavahetusel raske. Ning ärge muretsege, ma tean täpselt, milline on olukord liigas ja Meistrite Liigas.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Originally posted by H.M Murdock


              GOOD BLESS .... VILLA PARK! ! ! ! !
              hoia oma karvased käed eemale..

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                mikk - ei mänginud veatult ja ei väärinud võitu. sellise sita mänguga poleks arsenalil igal juhul finaali asja.
                mu arvamus käis muude nüanside kohta. aga eks võitjate üle kohut ju ei mõisteta - tean omast käest. mu mürgised kommentaarid olid sulle juba mängu ajal kuulda, nii et ....

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Taglised ning vile oli sitt, tõepoolest (muide, pole siin mainitud veel Keane\'i esimese poolaja mõttevälgatust, mille eest ta isegi kollast ei saanud), kuid sama mannetu oli ausalt öeldes ka Arsenali mäng - ei tea, kas väärib siin kiitust sööri geniaalne ettevalmistus või arsu mängijate üleväsimus. Mängu viimased minutid olid suht heaks iseloomustuseks tervele mängule. Ning oleks veel et Leicesteri või Wolvesi vastu - tänane mäng annab ju kohe tulise põhjuse teatava klubi pooldajatele kuulutada teatav klubi teatava liiga parimaks praegu ning üleüldse.
                  Ütleme nii, et ei olnud Arsenali päev, eksole.

                  Ning vabandan siinkohal Estoni ees, kuid sooviksin avaldada protesti: ManUtdl on Old Traffordi ja Villa Pargi näol kaks koduväljakut...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    AJEEEEEEE. lõpuks ka üks võit ja kui magus
                    get ready Cardiff, here we come
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      Üks huvitav fakt - Roy Carroll on mänginud 24 mängu Premiershipis ja F.A Cupis Man Utd eest ning meeskond pole kordagi kaotanud

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by vare
                        tänane mäng annab ju kohe tulise põhjuse teatava klubi pooldajatele kuulutada teatav klubi teatava liiga parimaks praegu ning üleüldse.
                        haa..teatav klubi on teatavas liigas mängivatest mansadest ainuke, kes yht teist teatavat klubi sel hooajal on võitnud...so there\'s nothing wrong with that attitude
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          Originally posted by fittibaldi
                          haa..teatav klubi on teatavas liigas mängivatest mansadest ainuke, kes yht teist teatavat klubi sel hooajal on võitnud...so there\'s nothing wrong with that attitude
                          Go Millwall Go!!!



                          PS. fitti teooriat arendades on näiteks Wolves üks kõigiti kõva klubi, kuna võitis kõige kõvemat klubi poolfinaalis võitnud klubi :P

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            Originally posted by SleepWalking

                            PS. fitti teooriat arendades on näiteks Wolves üks kõigiti kõva klubi, kuna võitis kõige kõvemat klubi poolfinaalis võitnud klubi :P
                            Teooriat jätkates on üks ülikõva klubi ka minu pooldatav tiim, kes teadupärast purustas suht hiljuti ehk siiski eelmisel hooajal Wolvesi, kes nüüd võitis kõige kõvemat klubi poolfinaalis võitnud klubi, 4-1! Edasisi näiteid on juba küllaga...

                            Millwalli teemal jätan hetkel sõna siiski kaasa ütlemata...
                            Ah ei jäta kah - mine, mine Millwall! (seda ainult karikas)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              Originally posted by m1kk

                              Sama lõbus oli jälgida Arsenali toetajaid pubis, eriti teisel poolajal, ning kaebelaule pärast mängu, et \"oleme saanud 2 viiki ja kaotuse\". Oh teid vaesekesi küll!
                              Mikk, minu teada läksid sa üsna ruttu peale mängu ära, seega kõige paremad \"kaebelaulud\" jäid kuulmata. Aga pole hullu, 22. mail võid uuesti kuulda.

                              Aga mida mul polnud pubis kuigi lõbus kuulata, oli manu fännide tüüpilisi rassistlikke kommentaare kuulata.

                              Muideks - tead sa kindlalt, et see õnnetu münt võitjameeskonna poolelt tuli? Muidugi võin ka mina siinkohal eksida, aga pigem on londonlased need, kes oma meeskonna esitusega rahul polnud. Ning kas tavaliselt pole teie need, kel igasugu intsidendid nägemata jäävad? Seega võib ju kohtunikele ka andestada.
                              Saan aru su ülemeelikust tujust, aga see kommentaar oli küll väga kohatu.

                              Ahjaa, pean vist ikka Inglismaale Paulile külla sõitma
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                Originally posted by vandersell

                                Aga mida mul polnud pubis kuigi lõbus kuulata, oli manu fännide tüüpilisi rassistlikke kommentaare kuulata.
                                OT, aga..hee..sõber, kellega koos pubis mängu kaesin, ei ole maailma kõige suurem jalgpalliasjatundja. sellegipoolest võttis ta solidaarsusest ManU poole ja mida õlu edasi, seda valjemalt kaasa elas. paraku ei teadnud ta arsenali mängijate nimesid, seega nimetas ta kõiki mängijaid valjuhäälselt \'neegriteks\'. miskipärast vaatsid kõik ümberkaudsed arsenali toetajad teda ka selle peale kurjalt... ma ei saa küll aru miks.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X