320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    Originally posted by fittibaldi

    saaks veel nyyd nii, et SW tunnistaks avameelselt, et gunnerid siiski ON kamp jõhkardeid ja et Robinho teeks vähem juttu sellest, kas ja miks R9 maailma parim on....
    Originally posted by RobinhoMida hekki? Ma olen küll teisi mängijaid näinud, kuid Ronaldost paremat ründajat pole näinud. Miks? Sest temast paremat pole!
    Huvitav kas Rio on toibunud Ronaldo nimelisest rongist, mis temast lihtsalt üle sõitis?....
    as I was saying...

    WBA loositi järgmises ringis kokku muide justnimelt Arsenaliga...põnev, kas pole?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      Originally posted by fittibaldi
      WBA loositi järgmises ringis kokku muide justnimelt Arsenaliga...põnev, kas pole?
      on jah põnev. saab näha, et kas arsenali reservid on tugevamad kui manyoo omad. iseenesest arvan, et veerandfinaal on just see, kus arsenal liigakarikast välja langeb.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        Worcaholic Fergiel oleks viimane aeg natuke tagasi tõmmata, enne kui minor problem muutub major problemiks.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          Originally posted by Robinho


          Mida hekki? Ma olen küll teisi mängijaid näinud, kuid Ronaldost paremat ründajat pole näinud. Miks? Sest temast paremat pole!
          Olex siis paras aeg silmad lahti teha või mis?

          Aga natuke ka teemast. Mind huvitab nimelt selline asi, kas mina olen ainuke, kes mõtleb, et Joseph Blatter käsitleb Rio Ferdinandi dopingu ,,case\'\' äärmiselt kehvasti? See asi on veninud juba umbes 2 kuud ja herr. Blatter\'i ütleb, et selle kahe kuu jooksul poleks Rio üldse väljakule tohtinud joosta, seega tehakse mehest süüdlane, enne kui ta seda on.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Manu karikast väljas...
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Originally posted by Neth
              Aga natuke ka teemast. Mind huvitab nimelt selline asi, kas mina olen ainuke, kes mõtleb, et Joseph Blatter käsitleb Rio Ferdinandi dopingu ,,case\'\' äärmiselt kehvasti? See asi on veninud juba umbes 2 kuud ja herr. Blatter\'i ütleb, et selle kahe kuu jooksul poleks Rio üldse väljakule tohtinud joosta, seega tehakse mehest süüdlane, enne kui ta seda on.
              Mis see Blatter siia puutub? Inglise FA on see, kes selle asjaga lõputult venitab.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                Originally posted by kaitz

                Manu karikast väljas...
                liigakarikast, smartass...
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Originally posted by mcnamara


                  Originally posted by Neth
                  Aga natuke ka teemast. Mind huvitab nimelt selline asi, kas mina olen ainuke, kes mõtleb, et Joseph Blatter käsitleb Rio Ferdinandi dopingu ,,case\'\' äärmiselt kehvasti? See asi on veninud juba umbes 2 kuud ja herr. Blatter\'i ütleb, et selle kahe kuu jooksul poleks Rio üldse väljakule tohtinud joosta, seega tehakse mehest süüdlane, enne kui ta seda on.
                  Mis see Blatter siia puutub? Inglise FA on see, kes selle asjaga lõputult venitab.
                  Tean, et FA sellega tegeleb ja et nemad venitavad asjaga, aga Blatter on juba mitu korda välja öelnud oma arvamuse ja tema on selgelt selle poolt, et Rio ei tohix hetkel üldse mängidagi.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    Allo

                    Võibolla varjutab mu objektiivsust ManU suhteline ebameeldivus, aga mina olen küll arvamusel, et Rio Ferdinandile tuleks üks korralik karistus määrata. Üldse on täiesti mõistetamatu, et jalgpallis on dopingu karistused niivõrd malbed võrreldes muude spordialadega. Looda, et Rio vähemalt 3 kuud saab, aga ei oleks ka aasta vastu midagi. Samas toetan ManUd Euroopas, kuid näeksin neid samuti parema meelega toda karikat ilma Riota võitmas. Mis sellesse unustamise juttu puutub, siis see on lihtsalt haige ila.
                    Krt nii ei saa edasi minna. Mis oluliselt pehmendab aga Rio süüd on farss, mis FA selle ümber keeranud on. Lausa uskumatu, et siiamaani pole otsust tehtud. Võtku UEFA eeskujuks.
                    Ühesõnaga kõike arvestades peaks minu arust karistus talle määratama võimalikult ruttu ja kolm kuud mängukeeldu.

                    Parimatega
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      Originally posted by Neth


                      Originally posted by mcnamara


                      Originally posted by Neth
                      Aga natuke ka teemast. Mind huvitab nimelt selline asi, kas mina olen ainuke, kes mõtleb, et Joseph Blatter käsitleb Rio Ferdinandi dopingu ,,case\'\' äärmiselt kehvasti? See asi on veninud juba umbes 2 kuud ja herr. Blatter\'i ütleb, et selle kahe kuu jooksul poleks Rio üldse väljakule tohtinud joosta, seega tehakse mehest süüdlane, enne kui ta seda on.
                      Mis see Blatter siia puutub? Inglise FA on see, kes selle asjaga lõputult venitab.
                      Tean, et FA sellega tegeleb ja et nemad venitavad asjaga, aga Blatter on juba mitu korda välja öelnud oma arvamuse ja tema on selgelt selle poolt, et Rio ei tohix hetkel üldse mängidagi.
                      Ei ole FA midagi siin peavenitaja, ta on kehtestanud protseduurireeglid ning selles sisalduvad tähtajad ja peab seega neid järgima. Milles nemad süüdi on, et kui Riole oli ette nähtud teatud aeg vastuse andmiseks distsiplinaarasjas, siis otsustas Rio, vabandust ma mõtlesin ManUre, selle vastuse esitada tähtaja saabumise päeva viimasel tunnil...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by vello99


                        Ei ole FA midagi siin peavenitaja, ta on kehtestanud protseduurireeglid ning selles sisalduvad tähtajad ja peab seega neid järgima. Milles nemad süüdi on, et kui Riole oli ette nähtud teatud aeg vastuse andmiseks distsiplinaarasjas, siis otsustas Rio, vabandust ma mõtlesin ManUre, selle vastuse esitada tähtaja saabumise päeva viimasel tunnil...
                        Olgu need protseduurireeglid, millised tahes, möödunud on juba üle 2 kuu ja nii kaua seda asja küll venitada ei tohix, olgu olukord milline tahes. Natuke võix ka mängija peale mõelda, seda mis Rio peas praegu toimub, sellest küll aimu ei tahax saada, kujutan et ette mees on psühholoogiliselt praegu vägas halvas seisus.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          Villa ahju tulemusega 4:0.... midagi paremat on raske ette kujutada...
                          Ruud lõi oma kaks kolli ära ja on nüüd kokku löönud meie eest 94 väravat. Ehk tuleb sada selle aasta numbri sees ilusti täis.
                          Terve teine poolaeg otsisin midagi positiivset ManU mängust. Ja mõtlesin, et vähemalt nad oskavad 9-kesi kaitsta. Ja siis äkki tegi Diego kaks väravat
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            Peale tulemuse oli eilses mängus veel üks rõõmustav asi, nimelt Scholesy käis peale kuue nädala pikkust pausi taas platsil Varsti peaks ka Wes Browni platsil nägema.

                            Teisipäeval tuleb Meistrite Liigas kindlustada esikoht võiduga Stuttgarti üle Järgmine laupäev aga tuleb väga mõnus mäng - Keegani Kevin tahab midagi oma sinisärklastega Old Traffordil korda saata

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              heh, ilusad v2ravad k6ik, Nistekas sai ka seekord pihta,
                              aga BBC pole (v2hemalt mitte esialgses tekstikommentaaris) Howardit assisteerijaks m2rkinud- (ehkki 2 lisapunkti res.s88du eest fantasy football\'is ei teeks ju paha ),
                              aga eks Forlan j6udis ju kukkuda, t6usta jne
                              p.s. live-kommentaaris ei olnud, aga 2 s88dupunkti on (lisaks 3p-le 0-m2ngu eest) Howardile siiski hiljem lisatud
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                Nii, PSV tehniline direktor Frank Aaresen on kinnitanud, et Manchester United ja Liverpool jahivad Mateja Kezmani, lisaks on ka Barcelona huvi üles näidanud. Suure tõenäosusega ta ka lahkub jaanuaris Eindhovenist (loodetavasti selleks, et ManU särk selga tõmmata )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X