320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Wow.Lõpux Suutis Pool\' ka võita. Mellorilt hea töö.
    Hästi paned Tauna. Kahju et teised suur klubid ei eksinud.
    kuigi Chelsea oli sellele väga lähedal.
    LiverpoolFC

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Veel üks pikaajalise Liverpooli taustaga mees on uue töökoha saanud: \'pooli 70-te tippmängijaid John Toschack on nimetatud uueks Walesi peatreeneriks. Seejuures mitte esimest korda: viimati aastal 1994 püsis ta ametis vaid ühe mängu jagu. Loodetavasti läheb seekord paremini. Toachack on viimasel paarikümnel aastal peamiselt elanud ja töötanud Hispaanias - korduvalt Real Madridis ja Real Sociedadis treenerileiba maitsnud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        eilsed väravaid saab siit tõmmata

        http://www.football-goals.com/premie...s1-0Palace.avi

        http://www.football-goals.com/premie...s2-1Palace.avi


        http://www.football-goals.com/premie...s3-2Palace.avi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Laupäevasest 3:2 võidust Kristallpalee kotkaste üle ei tea ma midagi kosta. Mängu ei näinud. Suur tänu Milan Barosile, kes 3 punkti koju aitas jätta.
          Küll aga kuulukse, et vana hea Stevie Gerrard on täna reservide eest Huntide vastu sekkumas. Kas see nii ka läheb, ei tea, ametlikku kinnitust pole. Väga loodan küll.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ma eelmise mängu kohta ei saand omapoolset kokkuvõtet teha na ,sest lennu ei luband mul eriti palju postitada na aga praegu pean ikka oma lemmikteemasse ütlema paar sõna na ,sest uudis on väga oluline ja hirmuäratav samal ajal na.

            Meie väravavaht Dudek ,vaata ka mu alkirja ka na ,ütles et ta ootab jõuludeni na ja siis otsustab ,et kas ta peab L\'Pooli suurklubist ära minema või mitte. Ta ju tahab esimene väravavaht olla na ,aga praegu ta ei ole nagu esimene väravavaht ja sellepärast ei saa ta võibolla ka Poola koondises mängida na ,sest Poola treener ei saa hässti võtta meest ,kes oma klubis ültse ei mängi na.

            Aga ei tea ,kui palju raha me selle tippväravavahi eest saaksime na?

            PS! See on mul jälle juubileumi post na, 300 sai nüüd täis siis na
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Tanua
              Meie väravavaht Dudek ,vaata ka mu alkirja ka na ,ütles et ta ootab jõuludeni na ja siis otsustab ,et kas ta peab L\'Pooli suurklubist ära minema või mitte.
              Väike õpetussõna noorele sõbrale. Ära KUNAGI usu sõnagi, mida kirjutatakse onu Ruperti kõige jubedamas sopalehes nimega News of the World. Hoia see meeles.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Stevie G on tagasi! Täna oli ta pea 45 teise poolaja minutit väljakul reservide mängus Wolvesi vastu. LFC kodulehe teatel esines ta igati hästi ja aitas \'pooli 1:0 võidule. Värava lõi Neil Mellor.
                Loodetavasti on Stevie õige pea tagasi põhitiimis. Äkki juba sel nädalavahetusel või vähemalt tuleva nädala ML mängus.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Jah sedapsi siis, et Milan Baros sai eile Tshehhimaa eest mängides vigastada. Räägitakse, et vahest kuu-poolteist ehk mängust väljas. Et siis jah...
                  Loodame siis ikkagi, et Stevie G saab juba nüüd nädalavahetusel mängida ja Luis Garcia tuleb ilmselt siis panna meil puhtaks ründajaks ette. Sinama ja Mellor kahekesi ees - pisut raske uskuda, et liigas ja Euroopas niimoodi mängima läheme.
                  Jube värk. Kuidas me küll aastavahetuseni niimoodi välja veame?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas -Marko-
                    LIVERPOOL = JINX CLUB

                    Ma ei taha mõeldagi, mis juhtuks kui Baros peaks end lähiajal katki tegema või ei saaks me enam pidevalt Hüüpia, Alonso või Garcia teeneid kasutada.
                    Nonii, juhtuski see mida kartsin. Ühe jalgpallikolmapäeva kohta liiga palju draamat korraga, vähemalt minu jaoks küll.
                    Egas midagi, meie poolikutel tuleb varasemast veelgi suurema väravalöömiskohustusega hakkama saada. Go Stevie...heh !
                    Pongolle ja Mellor\'i teenetest vaevalt et piisab. Mehed pole veel päris seda masti kahjuks. Gracia\'st tuleb tõepoolest ründaja teha. Loodetavasti ei aseta Benitez Harry Kewell\'i ründajaks, sest sellisel juhul jääks väravale pommitamine eriti kahvatuks.
                    Anyway minule igatahes meeldiks selline lahendus: Mellor and Garcia up front.
                    Järgmise aasta algusest alates tuleb meil hakkama saada ühe pikema võitude jadaga, kui tahame mingitki moodi tollele neljandale positsioonile prentendeerida.
                    Kas keegi selgitaks mulle Evertoni edu põhjuseid. Näiteks mida on neil, mida meil pole, v.a. tulemused ?

                    edit: jõletum kirjaviga

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Gravesen?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas -Marko-

                        Kas keegi selgitaks mulle Evertoni edu põhjuseid. Näiteks mida on neil, mida meil pole, v.a. tulemused ?
                        Hmm, Evertoni edu? Milline edu? Kas tõesti saab pidada eduks seda, et Everton on hetkel Liverpoolist 6 punktiga (potentsiaalselt 3 punktiga) ees?

                        Tulemused? Võidud Crystal Palace\'i, West Bromi, Birminghami, Southamptoni ja Norwichi üle? Lisaks veel Portsmouth, Man City ja Tottenham - kõik asuvad hetkel tabeli teises pooles. Njaah, tuleb tunnustada Evertoni, et nad pea kõik võrdsete mängud enda kasuks pöörata suutnud on, aga selline õnn ja järjepidevus saab ükskord otsa... Ei, ma ei ütle midagi halba Evertoni kohta, aga neid miskis meeletus edus süüdistada on hetkel küll patt. Kui nad jääksid hooaja lõpuks samale kohale, siis oleks teine lugu... aga paraku seda ei juhtu. Arvatavasti ma oma sõnu sööma ei pea...

                        Kui aga paar sõna Evertoni kohta siiski öelda, siis ma arvan, et hetkel on nende meeskonnas leitud hea tasakaal kogenud mängijate ja noorte pallurite vahel. Nooremapoolsed Hibbert, Osman, Cahill ja Bent on läbi Graveseni ja Kilbane\'i sulatatud kokku vanade Weiride, Stubbside ja Fergussonidega. Cahilli ja Gravesenit võiks pidada selle meeskonna hingedeks vast...
                        Liverpoolil aga tuli uus treener, palju uusi võõramaalasest mängijaid... minu arust ei ole siin midagi üllatavat (eriti kui arvestada ka vigastusi), et \'pooli hooaja algus ei ole olnud nii särav - pigem on üllatav see, et nii suht-koht korralikult on suudetud alustada...


                        Huvitav kõlakas ka...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas skint
                          Liverpoolil aga tuli uus treener, palju uusi võõramaalasest mängijaid... minu arust ei ole siin midagi üllatavat (eriti kui arvestada ka vigastusi), et \'pooli hooaja algus ei ole olnud nii särav - pigem on üllatav see, et nii suht-koht korralikult on suudetud alustada...

                          Huvitav kõlakas ka...
                          Neid vigastusi arvestame me juba mitmendat hooaega. Aga Evertoni osas olen sinuga täiesti nõus.
                          Mellori müüme me muidugi Sheffieldile maha. Liiga palju mänguvõimelisi ründajaid on liiast mis liiast.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas skint
                            Hmm, Evertoni edu? Milline edu? Kas tõesti saab pidada eduks seda, et Everton on hetkel Liverpoolist 6 punktiga (potentsiaalselt 3 punktiga) ees?
                            Nooh...kui vaadata Evertoni minekut sel hooajal ja võrrelda seda eelmise hooajaga, siis saab kohe kindlasti edust/edusammudest rääkida. Heh Rooney on ka ju neilt läinud, kuid sellegipoolest pole neil sel hooajal löödud väravate arvust halba jälgegi. Samas ega Shrek-poiss Evertoni eest just fantastilisi esitusi ei teinud viimane hooaeg. A Rooney lugu pole siinkohal tegelikult üldse tähtis. :P
                            Igatahes su selgitused on veenvad. Olen nõus.
                            Mellori müüki ? Sorry, aga sellist sorti huumorit Liverpoolis ei korraldata.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              tra küll, viimane mäng ei olnud hea.
                              Õnne ka ei olnud ! Nagu kommentaator ütles ,kewelli löök oleks ükskõik millisel teisel päeval sisse läinud
                              Kohtunikud tegid ka jama ,aga sellega teadmisega pole midagi peale hakata.

                              Üks kurvemaid viimase aja mängupilte

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                mängupildi järgi võiks Harry Real\'is mängida.
                                Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X