320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas erts
    kes see tema on?
    Pakun, et kas Nunez (jättis müüri augu) või Kirkland. Mina süüdistaks viimast - sest palli ta löögihetkel ei näinud ja seisis veel täpselt keset väravat. Nii on võimatu püüda ükskõik kumba nurka saadetavat lööki.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara

      Algselt postitas -Marko-
      Ühesõnaga täna nägite milleks heal päeval Liverpool suuteline on.
      Kõige rohkem tekitab hirmu Barcelona, Chelsea, Leverkuseni või Juventusega kokku sattumine. Kõik ülejäänud CL alles jäänud meeskonnad on igati võidetavad. :P
      Hmm milline maruline optimism.
      Need read oli pigem meie tulevaste vastaste siinsete fännidele hoiatuseks või midagi sellist ...savi, emotsioonipurse. Tegelikult on meie meeskonnas veel palju nõrkusi, mistõttu üleolevaks suhtumiseks pole põhjust.

      Jaan
      Chelseaga ei saa veel kokku saada. Ühe riigi satse kokku ei loosita minu teada.
      Jah tunnistan, et ma pole veel järele uurinud, kuidas kedagi paaridesse loositakse. Pealegi need mängud on alles kaugel. Iseenesest oleks põnev näiteks Real Madridiga mängida.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas -Marko-

        Jaan
        Chelseaga ei saa veel kokku saada. Ühe riigi satse kokku ei loosita minu teada.
        Jah tunnistan, et ma pole veel järele uurinud, kuidas kedagi paaridesse loositakse. Pealegi need mängud on alles kaugel. Iseenesest oleks põnev näiteks Real Madridiga mängida.
        Tõenäoliselt on keegi siin selle juba postitanud aga...

        LIVERPOOL (Runners-up in Group A)
        Possible opponents: AC Milan, Bayer Leverkusen, Internazionale, Juventus, Lyon.

        As runners-up, they will play the first leg at home.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          kusjuures see et mängijad eelmise treeneri all kehvemini mängisid kui eelmises klubis olen mina täiesti nõus.
          No aga võrrelge Barost kevadel ja nüüd ?
          Kevadel istus ta pingil ,ma ei usu et keegi üldse teaks miks ta mängu ei saanud.
          Kewell\'i treener paistab uskuvat ja mäng paraneb silmnähtvalt.
          Alonso on üks parimaid ,viimased mängud on olnud varjus ---kusjuures mulle tundub et see on seotud SG tagasitulekuga ,Alonso oluliselt rohkem kaitses.

          >smiceri, dioufi, barmby, babbeli, dudeki, litmaneni, mcateeri...
          Dudek ok ,Spursi vastu tegi hiilgemängu.
          Mida Smicer uue treeneri all tegema hakkab seda saab kunagi näha.
          Babbel oli haige + mingi kamm oli treeneriga.

          Teised siin nimekirjas on küll liigsed.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Steven Gerrard Parim.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Õige kapten
              http://www.jktulevik.ee/

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Loodan südamest, et jaanuaris me Steven Gerardi ei kaota.
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Võis aimata halba, kui Baros ja Alonso algkoosseisust välja jäeti. Rünnakujõudu on kuratlikult napilt niimoodi. Mellor näitas päris ilusat mängu esimesel poolajal, kuid teisel hääbus sootuks. Sama jutt tegelikult kogu \'pooli kohta, kui Stevie välja arvata. Aga üksi ta jäi. Diao, Hamann, Kewell olid teisel kolmveerandtunnil rünnaku toetamisel armetud. Kirkland on koba mis koba, Riise kaitses nõrk. See 451 on ikka üks totrus. Nüüd on sõimatud kah.

                  See neljas koht näiteks on nüüd juba väga kõrgete mägede taga. Võib-olla on meie jaoks kõige kergem tee järgmise hooaja ML-i see võistlus sel hooajal ära võita.

                  Aga müts maha sinisärkide ees: meeskond mängib tõesti hästi ja on oma kõrge koha ära teeninud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Paganas küll na ,kahju ,et me lakki saime na ,kahju ka ,et Mellor teisel poolajal ära väsis na ,kuradimas küll na
                    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Ega everton midagi head ka ei näidanud ,aga kui ise väravat ei löö siis on suht raske võita.
                      Minu arust oli kogu mansa väsinud ja jrgmine mäng juba teisipäeval.
                      Kirklandiga on küll midagi viimased mängud lahti ,päris p....a just ei pane aga ei päästa kah.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Reservid võitsid eile napilt Nottingham Foresti omi 2:1. Tegemist ei olnud isegi mitte meie liigakarika satsiga, vaid seltskond oli noorem ning kogenematum veelgi. Väravad: Robbie Foy pendlast ning Stephen Warnocki võidukoll kornerist vaid 2 minutit enne lõppu. Taas mängis kenasti meie noor jänki Zak Whitbread.
                        \'pool: Luzi, Raven, J Smith, O\'Donnell, Whitbread, Potter, Wilkie (Guthrie 76), Welsh, Smyth, Foy, Warnock.

                        Homme peame Pompeyga vahelejäänud liigamängu. Väravasse naaseb Jerzy Dudek - Kirklandi vaevab seljavigastus. Pingil homme ilmselt siis Paul Harrison. Usun, et Dudek on nüüd esiväravavaht pikemat aega - Chrisi kord on oma ebaõnnestumisi pingil istudes läbi mõelda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas mcnamara

                          Homme peame Pompeyga vahelejäänud liigamängu...
                          Mõttetu normine küll vist, aga igaks juhuks siiski... et mõnel tulihingelisel fännil nüüd mäng nägemata ei jääks: mäng on siiski täna.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas skint
                            Mõttetu normine küll vist, aga igaks juhuks siiski... et mõnel tulihingelisel fännil nüüd mäng nägemata ei jääks: mäng on siiski täna.
                            Ahah. Mul polnud ausalt öeldes aimugi. Aitäh.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              milline masendav mäng.
                              Poolil üks helge moment ja see oli SG koll.
                              Muidu pall kogu aeg Pooli käes ...ja ei juhtunud midagi.
                              Ning viimasel minutil teeb vv vea mis viib viigiväravani.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                See kord siis järg kobakäpp Jerzy käes nagu näha. Uudiseid ei ole. Laseme kogu kamba lahti ja lubame reservi noortel mängida? Äkki oleks Paul Harrison väärt väravavaht \'poolile?

                                Igatahes tundub, et kloorihanteritel on viimane aeg hakata uut klubi otsida. See Premieri hooaeg on peaaegu et purgis. Mitmes aasta see nüüd läheb, kui hakkame juba vanal aastal neljanda koha peale võistlema? Kolmas? Või on neid rohkem olnud juba? Ei viitsi meenutada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X