320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Liverpool\'

    Originally posted by EricCantona


    Figo SUCKS ja kõik !!!
    Khm! Ja Beckham rules?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Liverpool\'

      IGAL ÜHEL ON OMA LEMMIKUD EI OLE VAJA SEGAST PEKSTA... kes suckib ja kes mitte... siiski vôiks asja rahulikult vôtta

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Liverpool\'

        ei tea is mõttega houllier dioufi ostis et minna kolme ründajaga mängima või mis ?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Liverpool\'

          on ju niuke asi ka nagu puhkus, mehed saavad vôrdselt puhakta.... Veel on niuke asi nagu vigastused.... see, et klubis on 3 ehad ründajat ei tähenda, et peaks kohe 3 ründajaga mängima

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Liverpool\'

            Originally posted by EricCantona


            ei tea is mõttega houllier dioufi ostis et minna kolme ründajaga mängima või mis ?
            oled kunagi kuulnud midagi sellist, et vahel harva (reeglina u 1/3 hooajast) on isegi owen vigastatud ja et l\'pool mängib aastas 60+ mängu, ning et litti on vana ja baros pole ennast tõestanud millegi enama kui alansmithiliku närvikavaga. heskeyl võib jällegi juhtuda, et ta pool aastat ühtegi väravat ei löö. imestan, et houllier mõnda kindlamat meest kui diouf ei üritanud osta. inglismaa kogemusega tippründajaid oli päris mitu tükki saadaval, pooli oleks ehk kõige paremini sobinud gudjohnsen. ise arvan, et heskey vahetuseks oleks võinud osta lee hughesi coventryst, aga seda pigem seetõttu, et tegemist lihtsalt sümpaatse vennaga.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Liverpool\'

              Originally posted by rohelineKonn
              imestan, et houllier mõnda kindlamat meest kui diouf ei üritanud osta. inglismaa kogemusega tippründajaid oli päris mitu tükki saadaval, pooli oleks ehk kõige paremini sobinud gudjohnsen. ise arvan, et heskey vahetuseks oleks võinud osta lee hughesi coventryst, aga seda pigem seetõttu, et tegemist lihtsalt sümpaatse vennaga.
              Luba ma küsin, miks sinu meelest Diouf kindel ost ei ole? Ei ole ju teada tõesti, kuidas ta Inglismaa talvele vastu peab - aga vähemasti on ta oma mänguklassi näidanud. Ja viimane on tal kahtlemata kõrgem, kui sinu pakutud Lee Hughes\'il või isegi Gudjohnsen\'il. Ei maksa ka unustada, et \'pool sai Diouf\'i suhteliselt soodsa hinnaga.

              Ja veel - ma ei muretseks eriti \'pooli rünnaku pärast. Meil on lisaks Owenile, Heskey\'le ja Diouf\'ile veel Milan Baros, Jari Litmanen ja vajadusel ründes mängiv Vladimir Smicer. Rääkimata Neil Mellorist.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Liverpool\'

                Originally posted by mcnamara
                Luba ma küsin, miks sinu meelest Diouf kindel ost ei ole? Ei ole ju teada tõesti, kuidas ta Inglismaa talvele vastu peab - aga vähemasti on ta oma mänguklassi näidanud. Ja viimane on tal kahtlemata kõrgem, kui sinu pakutud Lee Hughes\'il või isegi Gudjohnsen\'il. Ei maksa ka unustada, et \'pool sai Diouf\'i suhteliselt soodsa hinnaga.
                Ja veel - ma ei muretseks eriti \'pooli rünnaku pärast. Meil on lisaks Owenile, Heskey\'le ja Diouf\'ile veel Milan Baros, Jari Litmanen ja vajadusel ründes mängiv Vladimir Smicer. Rääkimata Neil Mellorist.
                Diouf on tõestanud ennast prantsusmaal, mitte inglismaal. selliseid mehi on ennegi nähtud, wiltord näiteks - 13M eest saasta.
                diouf ja suhteliselt soodsalt. vaidleks küll vastu. 10M täieliku transferkriisi ajal. inglismaa selle hooaja suuruselt kolmas tehing.
                baros, litti, smicer ja mellor ei ole kahjuks päris see tase mida CL näiteks vaja. ma pead nüüd küll ei annaks, kuid arvan et võrreldes teiste inglise tippklubidega lõid pooli ründajad eelmisel hooajal karja peale kokku kõige vähem väravaid. siin on põhjuseks muidugi ka klubi ühedimensionaalne mängustiil.
                olen ka vabalt nõus kasti õlle peale kihla vedama, et 02/03 hooajal lööb gudjohnsen rohkem väravaid kui diouf vaatamata võimaliklule suundumisele põhja-inglismaa keskpärasesse klubisse.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Liverpool\'

                  Originally posted by rohelineKonn

                  Diouf on tõestanud ennast prantsusmaal, mitte inglismaal. selliseid mehi on ennegi nähtud, wiltord näiteks - 13M eest saasta.
                  Wiltordi kohapealt vaidleks sulle, kallis klassivend, küll vastu olin ka vägagi kriitiline onu suhtes eelmise hooaja alguses, aga freddie ja piresi koha täitmine, ning mängimine keskvälja äärel ning need üliolulised väravad veensid, et tegemist on täiesti korraliku mängijaga. Võibolla mitte 13M aga siiski.

                  Dioufi kohapealt nõus, alati kesk talve on pealegi African Nations Cup, kus vähemalt Lauren ja Kanu alati kuu aega veedavad ning peale sealt saabumist vormilangust näitavad. Diouf kindlasti põeb ka sügavat vajadust kesk kõige vilkamat hooaega sõita oma riiki esindama ... nendele välismaa onudele on kõige raskemad siuksed kolmapäevaõhtused jäise vihmaga sompus õhtud kuskil boltoni pooltühjal reebok arenal ... kui nad suudavad leida motivatsiooni ja tahtmise sellises õhustikus mängimiseks, suudavad nad inglismaal ennast tõestada.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Liverpool\'

                    [i]Originally posted by SleepWalking
                    Wiltordi kohapealt vaidleks sulle, kallis klassivend, küll vastu olin ka vägagi kriitiline onu suhtes eelmise hooaja alguses, aga freddie ja piresi koha täitmine, ning mängimine keskvälja äärel ning need üliolulised väravad veensid, et tegemist on täiesti korraliku mängijaga. Võibolla mitte 13M aga siiski.
                    ma mõtlesingi seda, et liiga palju makstud nagu mehe eest, kes pole sisuliselt kordagi olnud valik esinese 11 hulka, juhul kui kõik mehed terved on. tegemist pole kahtlemata kehva mängijaga, nagu ka dioufi näol. läti premieris mängides oleksid nad kaks parimat väravalööjat.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Liverpool\'

                      Originally posted by rohelineKonn
                      Diouf on tõestanud ennast prantsusmaal, mitte inglismaal. selliseid mehi on ennegi nähtud, wiltord näiteks - 13M eest saasta.
                      diouf ja suhteliselt soodsalt. vaidleks küll vastu. 10M täieliku transferkriisi ajal. inglismaa selle hooaja suuruselt kolmas tehing.
                      baros, litti, smicer ja mellor ei ole kahjuks päris see tase mida CL näiteks vaja. ma pead nüüd küll ei annaks, kuid arvan et võrreldes teiste inglise tippklubidega lõid pooli ründajad eelmisel hooajal karja peale kokku kõige vähem väravaid. siin on põhjuseks muidugi ka klubi ühedimensionaalne mängustiil.
                      olen ka vabalt nõus kasti õlle peale kihla vedama, et 02/03 hooajal lööb gudjohnsen rohkem väravaid kui diouf vaatamata võimaliklule suundumisele põhja-inglismaa keskpärasesse klubisse.
                      Diouf oli üks MM-finaalturniiri paremaid ründajaid. Vaidled vastu? Võib-olla sa ei näinud Senegal-Rootsi mängu. Seepärast pean tehingut suhteliselt soodsaks. Tegemist ei ole lihtsalt mingi suvalise palluriga.
                      Hmm huvitav milles see \"ühedimensionaalne mängustiil\" võiks väljenduda? Kui mitut Liverpooli liigamängu sa õieti eelmisel hooajal vaatasid? CL tase on teine ja selles pole midagi vaielda - Liverpool mängis tollel turniiril eelmisel aastal esimest korda. Tegid, mis suutsid. Ja kasutasid just seda taktikat, mida Phil Thompson (enamasti tema) välja mõelda suutis.
                      Ja kihlvedudega ma põhimõtteliselt ei tegele - pean isegi tõenäoliseks, et Gudjohnsen lööb rohkem väravaid. Who cares? Tähtsam on see, kas uus mängija suudab meeskonnale midagi juurde tuua, kasulik olla. Diouf\'i puhul olen selles suhtes positiivselt meelestatud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Liverpool\'

                        Originally posted by mcnamara
                        Hmm huvitav milles see \"ühedimensionaalne mängustiil\" võiks väljenduda? Kui mitut Liverpooli liigamängu sa õieti eelmisel hooajal vaatasid?


                        Ja kihlvedudega ma põhimõtteliselt ei tegele - pean isegi tõenäoliseks, et Gudjohnsen lööb rohkem väravaid. Who cares? Tähtsam on see, kas uus mängija suudab meeskonnale midagi juurde tuua, kasulik olla. Diouf\'i puhul olen selles suhtes positiivselt meelestatud.
                        su viimase väitega, et löödud väravad ei ole peamine olen ma nõus. näiteks ei arva ma, et heskey oleks halb mängija, tal lihtsalt ei ole väravalöömisvaist väga hästi arenenud.

                        aga l\'pooli mäng on ühedimensionaalne, kuigi selles ühes mõõtmes töhus. pooli mänge, eriti just PL vaatasin eelmisel hooajal suht palju. olin isegi nende aastatepikkune poolehoidja, kuid vajadus edukaid toetada läks üle. pooli mäng seisneb tuimas kaitsmises (kasutavad keskel kahte dmc\'d) ja toore jõuga keskelt läbi pressimises. soovitavalt kas sööt kiirele ründajale või sööt suurele ründajale, kes selle kohe kiirele ründajale edastab. häid ründavaid ääremängijaid sisuliselt ei ole, või põdesid nad eelmisel hooajal erinevaid hädasid. ok riise oli. kõik. mängupilti muutsid litti ja anelka, kes seetöttu ka poolis oma kohta ei leidnud. bowyeri ost oleks ka abiks olnud.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Liverpool\'

                          Neile, kes veel ei tea: Liverpoolil on nüüdseks kaks uut mängijat!
                          Patrice Luzi on noor Prantsuse väravavaht, keda arvatavasti algaval hooajal põhikoosseisus ei näe. Senegali poolkaitsja Salif Diao on samuti \'pooliga lepingule alla kirjutanud ja arvatavasti alustab klubis mängimist kohe hooaja algusest.
                          Nick Barmby on põhimõtteliselt Leedsile müüdud, tema minek seisab veel isikliku lepingu sõlmimise taga.
                          Nicky lahkumine on valus, kuid läinud hooaja lõpuosa näitas, et algkoosseisus talle kohta ei jagu. Loodetavasti läheb tal Leedsis hästi!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Liverpool\'

                            Nicky Barmby lahkumisest on kahju küll, sellist tubli, positiivset mängijat oli hea vahetuspingilt sisse tuua vajadusel. Arvan et vennal sai pingil passimisest kah juba siiber, kuid iseasi kui palju ta Leedsis mängida saab. Asendamatu mees Barmby ei ole, nii et tema lahkumine suur kaotus vast ei ole.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Liverpool\'

                              Noor kaitsja Stephen Wright on lahkumas... teda igatseb endale Sunderland AFC. Räägitud on 1,5M £ ning Liverpool on juba hinnaga nõustunud ja on alanud läbirääkimised mängijaga...

                              Selline asi siis... kuigi ei usu, et Wright sel hooajal oleks (veel) põhitegijaks saanud, aga kahju ikkagi. Oleksin Wrighti eelistanud näiteks Traore\'le, kes nüüd tagasi Prantsusmaalt, kuigi positsioonid veidi erinevad. Teine ja arvatavasti peamine põhjus on Markus Babbeli come-back. Babbel oma parimatel päevadel oli muidugi tasemel ning loodetavasti leiab ta end suures jalgpallis taas.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Liverpool\'

                                selline trend, et pooli inglased (nt fowler, redknapp, barmby, wright) lahkuvad üksteise järel, ning asemele ostetakse senegaallasi, portugaallasi ja muud sellist, on küll pisut kurb vaadata. niipalju kui ma wrighti mänge olen näinud on ta enamvähem sama tasemega mängija kui xavier. niikuinii jääb esimeseks valikuks paremkaitsesse ikka babbel. miks siis osta portugaallane ja müüa maha inglane, jääb pisut arusaamatuks. fännidele see vaevalt et meeldib. ei meenugi, millal houllier viimati inglase ostis - oli see heskey või barmby - aastaid tagasi igatahes.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X