320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Liverpool\'

    Viimane inglane, kelle Houllier ostis, oli noor väravavaht Kirkland. Aga las nad muutuvad uueks Chelseaks, pärast tore mõnitada, aga mul suht ükskõik, mis nendega juhtub. Muidugi tuleb arvestada, et youth squadist ju tuleb ka mängijaid (inglasi) juurde

    Liverpool AHJU !
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Liverpool\'

      Kõige hea kõrval, mida Houllier \'Poolile teinud on, võib siiski märgata tendentsi osta kokku suvalisi rahvuskaaslasi - noor pr. vv.Luzi jms
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Liverpool\'

        Mc Allister mängib veel või?
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Liverpool\'

          Originally posted by Edson


          Mc Allister mängib veel või?

          Liverpoolis? Ei mängi. Nüüd on Ta Coventry nö player-manager.
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Liverpool\'

            Hooaeg on alanud - võiduga!
            John Arne Riise värav teise poolaja algul tõi \'poolile 1:0 võidu Aston Villa üle.
            Mäng oli oodatult tasavägine. Houllier eelistas algkoosseisus Diouf\'i Heskey\'le.

            Koosseisud:
            Aston Villa: Enckelman, Staunton, Mellberg, Alpay, Delaney, De la Cruz, Hendrie, Hitzlsperger, Barry, Crouch, Vassell. Vahetuses: Postma, Allback, Hadji, Samuel, Boulding.
            Liverpool: Dudek, Xavier, Henchoz, Hyypia, Traore, Murphy, Hamann, Gerrard, Riise, Owen, Diouf. Vahetuses: Smicer, Heskey, Kirkland, Carragher, Cheyrou.

            Djimi Traore on niisiis hetkel algkoosseisus - Carragher ei ole veel piisavalt terve.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Liverpool\'

              aga oweni penaldi tõrjus encs

              nännänääänäänäää

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Liverpool\'

                Originally posted by eston#21


                aga oweni penaldi tõrjus encs

                nännänääänäänäää
                Mida sa kisad, pähe saite ikkagi.
                Nuta eston....eESti-TONt, või mis iganes sa ka ei ole!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Liverpool\'

                  see oli mingi eri kobi tõrjumine jalaga

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Liverpool\'

                    Kas kellelgi teist Pooli fännidest on ostetud Liverpool E-season ticket, nagu pakub seda ametlik kodukas? Kas asi on ostmist väärt,kui keegi sellest paremini midagi teab - palun rääkige.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Liverpool\'

                      Liverpool: Diouf kaks väravat ning Murphy penalti lisaminutitel. NORMAALNE

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Liverpool\'

                        sa oled ise üks kobin. või õigemini oma isa ja ema kobin

                        ja vints sinu aju ei võtaks mu nime taga peituvat tähendust. wanker

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Liverpool\'



                          No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA. Teiseks, ma tahaks näha kui hea on Pooli mõnitada ka reaalses elus Pooli fännidega kohtudes. Võib-olla ei ole siin mõni tüüp nii emotsionaalne aga see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Liverpool\'

                            Kuulge mehed, rahunegem maha.
                            Jäägem teema juurde, mis käsitleb Liverpooli ja sellega seonduvaid asju ja ma mõtlen seda tõsiselt, minu meelest küll see, kuidas Oweni penalti tõrjuti ei oma enam tähtsust, kui arutlus sel teemal läbuks läheb.
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Liverpool\'

                              Originally posted by armin




                              No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA.
                              vaata, armin (ega sa ometi see karvane süldilaulja pole? ), lööja ülesanne on pall väravasse saada. Kui väravaht saab oma käe, jala või pealae meelega või kogemata vahele, on see lööja viga. Teoreetiliselt peaks kõik pendlad sisse löödama, sest vv suudab suht minimaalse ala väravast katta...kui kõvasti ja täpselt lüüa, siis pole mingit võimalustki...kui pall panna värava poole lihtsalt veerema, siis ole lihtsalt mees ja võta sülle Ehk siis kõik tõrjed on põhimõtteliselt kobad...suunda aimatakse niikuinii enamasti ette ja idee ongi lihtsalt pallile ette jääda...antud juhul oli selleks enckelmani varvas

                              Point siis pika ja kehva jutu lõpuks see - nii kurb kui see ka pole, lõi mickey sita pendla. A la pekkami penalt argentiina vastu...kõvasti ja...keskele. Kurb
                              see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Liverpool\'

                                Originally posted by armin




                                No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA. Teiseks, ma tahaks näha kui hea on Pooli mõnitada ka reaalses elus Pooli fännidega kohtudes. Võib-olla ei ole siin mõni tüüp nii emotsionaalne aga see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.
                                Oi... miks peaks ma vaatama seda saadet sealt.. kuigi vahest olen vaadanudküll :P Aga pooli fänni ja muu fännniga on päriselus palju parem möliseda... sest enamastoi hakkab ta ka vastu mölisema, mitte inisema nigu sina
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X