320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Rasketele küsimustele tulid kummalised vastused.
    Uus pilt:

    Miks kummalised? Kõik loogiline nende olukordade osas ju.

    Kui rääkida uue pildi nr 2 olukorrast, siis kaugelt ei pea otsima.

    Kommentaar


      1) JOKK. Mängija peab löögi sooritamisega ise kuidagi hakkama saama.
      2) Nõustun Stokiga. Vile ja kohtuniku pall.
      3) Aut vastasvõistkonnale.

      Kommentaar


        1. Et kui panen silmad kinni ja teen mingi lolluse siis see ei loe? Nii roosiline elu pole. Oleneb muidugi olukorrast ja kuidas mis mida ta teha täpselt üritas ja kas käsi oli loomulikus asendis jne. Hetkel tundub ikka käsi ja vabalöök/pennal (olenevalt kus täpsemalt see olukord juhtus)
        2. Hea kohtunik . Kohtunik on platsi osa seega loeb? Kuigi antud juhul mängis ta meelega ju palli mitte pall teda seega äkki hoopis vile ning selle kohapeal kus pallile äsas lahtine pall.
        3. Play on. Palli võivad mängida kõik peale lööja.

        Kommentaar


          1. Karistuslöök/penalti
          2. Pooleks pall
          3. Game on
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            2. Kuna lõppkokkuvõttes on see kohtuniku otsus, kas värav loeb või mitte, siis ilmse löögi korral ta selle ka tühistab. Pooleks palliga siis kõige tõenäolisemalt. Kui ta aga lööbki meelega värava ja jätab selle jõusse, siis ei vilista ta ilmselgelt enam pikka aega mitte kusagil ning niivõrd olulise mängu puhul peetakse see tõenäoliselt järelejäänud osas uuesti.

            Kusjuures see viimane olukord on isegi sajandivahetuse paiku juhtunud. Siis oli aga muidugi seis juba 18-0 ja kohtunik lõi mingis madalama liiga mängus kaastundest värava. Kuna midagi mängus polnud, enam, siis isegi vastased tulid õnnitlema. See värav jäi jõusse ja kohtunik sai hiljem 7 nädalat puhkust, mille peale otsustas ta hoopis lõpetada. Kui aga mängus on miljonid, siis mängitaks need mõned minutid ilmselt uuesti, sest kohtuniku otsene reegliterikkumine tekitas ebaõige olukorra.

            BBC, Sport, BBC Sport, Sport Online, world, uk, international, foreign, british, online, service

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              2. Kuna lõppkokkuvõttes on see kohtuniku otsus, kas värav loeb või mitte, siis ilmse löögi korral ta selle ka tühistab.
              Lihtsalt huvi pärast- mis reeglile põhinedes ta seda väravat ei loeks?

              Kommentaar


                1. ja 3. punktiga on väga lihtne ja kõik on öeldud.

                2. punkti puhul usun ka, et you are the ref ja mõistus tuleb koju ning tühistad värava ja pooleks pall. Vähemalt mina teeksin nii.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kui tulen uue küsimusega enne, kui eelmine on täieliku vastuse saanud, siis vabandan ja jällegi kui see küsimus on mingil kujul juba esinenud siis vabandan jällegi aga igastahes küsimus oleks järgmine: Mis Inglise meeskond on võitnud USA liiga ja kuidas selline asi oli võimalik?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Tüüpiline You are the Ref, alati ootamatusi täis. Ma ei ole üldse 1. punktiga nõus, aga las ta jääb. Samas 2. punkti on Hackett mu pealt maha kirjutanud vist.

                    1) The key with any handball decision is whether or not the action was deliberate. His arm clearly was not in a natural position, but the fact that his eyes were closed suggests it can't have been a deliberate offence. You cannot award a penalty here – play on. Thanks to Steve Longworth.
                    Mul on jäänud mulje, et just viimasel hooajal on käega mängimise eest antud pendlad üliharvaks jäänud. Statistikat uurinud ei ole. Aga tundub, et see nõue, et peab igal juhul olema tahtlik käsi ja veel ebaloomulikus asendis, on kohtunikud väga keerulisse seisu pannud. Lihtsam on vilistamata jätta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma ka nõus sellega, et silmad kinni peaks vabandusena pullikaka olema. Esiteks, jah, ükski kohtunik ei jõua silmi nii jälgida ja teisalt võib kaitsja siis sihilikult käe täies ulatuses pallile ette panna, aga - 'mul olid ju silmad kinni'.

                      Prooviks uue puslega kätt:
                      1) No siis on nii. Näitad nulltolerantsi ähvardusele ja kui kõnnivad ära on mäng käest antud, kodupoolele loobumiskaotus ja nendepoolne jama raportisse.

                      2) Naljakas, osalesin ise ükskord ühes mängus kus sama juhtus - sai kollase, pani vihast joone poole (samal ajal käib jutt, et teeme nüüd vahetuse), kohtunik hoiatas ja kui läinud sai teise kollase ja mingit vahetust temaga enam polnud. Ehksiis nii peakski olema: hoiatad, ingoreerides treenerit ja siis kõrvaldad. Isegi kui treener soovib vahetust, annad ju sina selleks loa.

                      3) Play on..
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Ma ka nõus sellega, et silmad kinni peaks vabandusena pullikaka olema. Esiteks, jah, ükski kohtunik ei jõua silmi nii jälgida ja teisalt võib kaitsja siis sihilikult käe täies ulatuses pallile ette panna, aga - 'mul olid ju silmad kinni'.

                        Prooviks uue puslega kätt:
                        1) No siis on nii. Näitad nulltolerantsi ähvardusele ja kui kõnnivad ära on mäng käest antud, kodupoolele loobumiskaotus ja nendepoolne jama raportisse.

                        2) Naljakas, osalesin ise ükskord ühes mängus kus sama juhtus - sai kollase, pani vihast joone poole (samal ajal käib jutt, et teeme nüüd vahetuse), kohtunik hoiatas ja kui läinud sai teise kollase ja mingit vahetust temaga enam polnud. Ehksiis nii peakski olema: hoiatad, ingoreerides treenerit ja siis kõrvaldad. Isegi kui treener soovib vahetust, annad ju sina selleks loa.

                        3) Play on..
                        1. Ja 2. Olen nõus. 3. Annan vea, sest eelis ei saa olla suluseisu eiramine, samas viga toimus varem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          3. Annan vea, sest eelis ei saa olla suluseisu eiramine, samas viga toimus varem.
                          Tundub loogilisem lahendus küll
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            1. Las jalutavad siis minema.
                            2. Teine kollane loata väljakult lahkumise eest.
                            3. Annan vea.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              1. Ma annaks kaptenile hoiatuse ja manageri saadaks tehnilisest alast minema, demonstratiivse leppimatuse eest kohtuniku otsusega.
                              2. Vahetusi lubab/keelab ikkagi kohtunik, kui õigeaegselt märkan treeneri märguannet, siis võiks mängupildi säilitamiseks ta välja vahetada. Kui ei jõua õigel ajal vahetust teha, siis jah, teine kollane omavolilise väljakult lahkumise eest.
                              3. Viga + kaart ebasportliku käitumise eest.
                              Kiidan. Minu mõtted pikemalt välja kirjutatud.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                1. Ja 2. Värav loeb. 3. Siin annan punase sellele kes minu arust esimesena vea tegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X