320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Dzeko on olemas, aga nüüd oleks tarvis ka head äärekaitsjat. Boateng, Kolarov, Zabaleta ja Bridge on jampsid. Ramose sugust kunni oleks tarvis.

      Liiga võit on aga kindel. Tooks veel ühe ründaja ka sisse ei saaks vist barcelona ja real madridi ühistiim ka meile vastu. Arvan, et selleks ründajaks on Jong Tae-Se. Nii et jaanuaris soetame 2 mängijat - Ramos ja Se.

      Soovtain kõigil toetada man.city klubi, kuna see on ainuke inglismaal, mis reaalselt ka tiitleid hakkab saama.

      Kommentaar


        Ostu City nii palju ründajaid nagu tahab, nad tapavad jalgpalli. Mancio tuli küll Interist, aga kaasa võttis hoopis Mourinho mängustiili. Ainult ääred on laisemad. Teise poolaja keskel tuli mulle meelde, et enne mängu olin lugenud, et Jo ka väljakule oli lastud.

        Kommentaar


          Jo oli silva asendus. Talle unustatakse tihtipeale algkoosseisu panemise boonus (100000 naela) lisada. Sheikide pahameeleks mängis siis kehvasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Ostu City nii palju ründajaid nagu tahab, nad tapavad jalgpalli. Mancio tuli küll Interist, aga kaasa võttis hoopis Mourinho mängustiili. Ainult ääred on laisemad. Teise poolaja keskel tuli mulle meelde, et enne mängu olin lugenud, et Jo ka väljakule oli lastud.
            Kuule ära solva Mourinhot. Mourinho tiimid oskavad rünnata ka kui vaja.

            Mancini on jätkuvalt jube ebakompetentne ning Man City temaga küll tiitleid võitma ei hakka kui just veel 200-300 miljonit ei kulutata.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Jah, Arsenal oli oma koduplatsil grammi võrra parem. City oli vastu pannud müüri.
              Tõesti, kõik oleneb ju perspektiivist. Ühe meeskonna eesmärki oli võita, teisel kaotust vältida. Selle loogika järgi Arsenal ebaõnnestus ning City oli lausa kilo võrra parem. Palju õnne!

              Mis puutub siin või seal teemas kirjutamisse, sooeelistuste määratlemisse ja kuhugi saatmisse, siis TTA, sa oled suur mees, saa hakkama!
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
                Dzeko on olemas, aga nüüd oleks tarvis ka head äärekaitsjat. Boateng, Kolarov, Zabaleta ja Bridge on jampsid. Ramose sugust kunni oleks tarvis.

                Liiga võit on aga kindel. Tooks veel ühe ründaja ka sisse ei saaks vist barcelona ja real madridi ühistiim ka meile vastu. Arvan, et selleks ründajaks on Jong Tae-Se. Nii et jaanuaris soetame 2 mängijat - Ramos ja Se.

                100 m Bolt tahab ka Ciyga liituda. Alles tahtis Realiga, nüüd juba City. Küllap ta sobiks hästi äärekaitsjaks.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Ostu City nii palju ründajaid nagu tahab, nad tapavad jalgpalli. Mancio tuli küll Interist, aga kaasa võttis hoopis Mourinho mängustiili. Ainult ääred on laisemad. Teise poolaja keskel tuli mulle meelde, et enne mängu olin lugenud, et Jo ka väljakule oli lastud.
                  Dzeko tulek vast muudab nii mõndagi. Magathi all mängis ka Wolfsburg suhteliselt kaitsvat vutti ning Dzeko just sellises joonises säras.

                  Tevez-st saab nüüd ka Mancini palju paremini meeskonnas ära kasutada. Praegu on ju sisuliselt nii,et kui Tevez palli võidab siis pole tal seda enam kellegile ette mängida, kuid juhul kui Tevez saaks mängida äärel tõstaks see ka palju rohkem City kvaliteeti. Lisaks sellele kõigele saaks Silva lükata keskele, mis omakorda tooks kvaliteeti City ründemängu.

                  Kommentaar


                    PraS on rääkinud. City meistriks!

                    Kommentaar


                      juhtub ka vahest nii!http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=409534
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Tõesti, kõik oleneb ju perspektiivist. Ühe meeskonna eesmärki oli võita, teisel kaotust vältida. Selle loogika järgi Arsenal ebaõnnestus ning City oli lausa kilo võrra parem. Palju õnne!

                        Mis puutub siin või seal teemas kirjutamisse, sooeelistuste määratlemisse ja kuhugi saatmisse, siis TTA, sa oled suur mees, saa hakkama!
                        küsimus ongi perspektiivist ja ma arvan, et kõigile oli selge, et taktikaliselt mängiti City üle, kuid õnne polnud. City heaks räägib betoneeritud kaitse. Asjata pole City'le löödud koge Prmi peale kõige vähem väravaid.

                        Aga vanderpoiss, kas siis saadame kõik City fännid trollima ja huiama Arsenali teemasse, et Sagna on ju idioot ja Arsenal on nii sitt kui sitt. Kindlasti sulle meeldiks. Samas mõisltiku negatiivse seisukoha vastu pole mul küll midagi. Aga trollida ja lahmida ei ole mõtet.


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Dzeko tulek vast muudab nii mõndagi. Magathi all mängis ka Wolfsburg suhteliselt kaitsvat vutti ning Dzeko just sellises joonises säras.

                        Tevez-st saab nüüd ka Mancini palju paremini meeskonnas ära kasutada. Praegu on ju sisuliselt nii,et kui Tevez palli võidab siis pole tal seda enam kellegile ette mängida, kuid juhul kui Tevez saaks mängida äärel tõstaks see ka palju rohkem City kvaliteeti. Lisaks sellele kõigele saaks Silva lükata keskele, mis omakorda tooks kvaliteeti City ründemängu.
                        Oooo ma pean PraSiga nõusutuma Eriti teise poolega. Väidetavalt hakkas Tevez MMil Maradona satsis hullama pärast seda kui Maradona oli talle öelnud, et mõtle kui ründaja mitte poolkaitsja. Tevez mu meelest ei ole puhas ründaja vaid täpselt see õige lüli ründaja ja poolkaitsja vahel, kes kasti joonelt ise ka väravaid kõmmutab (nii nagu ta seda näiteks eelmine hooaeg tegi).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Aga vanderpoiss, kas siis saadame kõik City fännid trollima ja huiama Arsenali teemasse, et Sagna on ju idioot ja Arsenal on nii sitt kui sitt. Kindlasti sulle meeldiks. Samas mõisltiku negatiivse seisukoha vastu pole mul küll midagi. Aga trollida ja lahmida ei ole mõtet.
                          Meespoiss, su valulävi on ikka eriti madal. Teiste meeskondade teemasid pole üldse lugenud või? Harden the fuck up!

                          Ja mis puutub taktikalisse ülemängimisse, siis siin tegime asja juba selgeks, City võitis selle lahingu.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Meespoiss, su valulävi on ikka eriti madal. Teiste meeskondade teemasid pole üldse lugenud või? Harden the fuck up!
                            valulävega probleeme pole. teisi inglise jalka teemasid siin loen tõepoolest väga väga juhuslikult.

                            Kommentaar


                              Mancini on Manager of The Month ning Zabaleta punane kaart tühistati. Dzeko üleminek venib tööloa tõttu ning halvimal juhub jääb üleminek üldse ära jaanuaris.

                              Kommentaar


                                Kas siis tühistati Sagna punane koos Zabaleta omaga või Man City apellatsiooni peale tühistati Zabaleta punane?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X