320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manchester City manager Roberto Mancini says he wants to tie up a deal for Arsenal's Samir Nasri quickly.

    Manchester City are close to agreeing a deal to sign Samir Nasri from Arsenal.

    The transfer could be finalised in the next 24 hours, with City paying Arsenal a reported £25m.
    ----------------Hart-------------

    Richards, Kompany, Lescott, Clichy

    -----------De Jong, Yaya---------

    Nasri ------------------------Silva

    ------------ Agüero --------------

    ------------- Dzeko---------------

    voibla Tevez ees Dzeko asemel?

    Kommentaar


      Algselt postitas umbadapopp
      Vastasid juba ette mu küsimusele, et milline oleks City parim rivistus, kui Nasri peaks saabuma, aga arvan, et Nasri eelistaks Agüero või De Jongi positsiooni. Seda oli näha siis, kui Fabregas vigane oli eelmine aasta sügis. Kolo Toure tuleb ka varsti tagasi, mahub ta veel teil platsile ? Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
      Ma natukeseks eemal vastan natuke eemale. Mancinile meeldib lasta ründemängijatel sujuvalt üksteisega positsioone vahetada näiteks Silva liigub alati keskele

      Kommentaar


        Algselt postitas umbadapopp
        Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
        Kodumaiseid tundub tulevat täpselt 8- Hart, Richard, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Johnson ja Taylor. Lisaks on veel neid, kes kuuluks ka siia alla, kuid 25 registreeritava hulka kuuluma ei hakka ja kellest soovitakse lahti saada- Bridge, SWP, Onuha ja Bellamy.

        Kommentaar


          Algselt postitas umbadapopp
          Vastasid juba ette mu küsimusele, et milline oleks City parim rivistus, kui Nasri peaks saabuma, aga arvan, et Nasri eelistaks Agüero või De Jongi positsiooni. Seda oli näha siis, kui Fabregas vigane oli eelmine aasta sügis. Kolo Toure tuleb ka varsti tagasi, mahub ta veel teil platsile ? Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
          de Jong on CDM, seega väga kahtlen, et ta seal tahaks mängida. Jah, Kolo Toure saab ikka mängida. Ning mahuvad ikka ära 25 sekka.
          1. Joe Hart
          2. Stuart Taylor
          3. Costel Pantilimon
          4. Aleksandar Kolarov
          5. Vincent Kompany
          6. Gael Clichy
          7. Joleon Lescott
          8. Micah Richards
          9. Kolo Toure
          10. Pablo Zabaleta
          11. Gareth Barry
          12. Adam Johnson
          13. Nigel de Jong
          14. James Milner
          15. David Silva
          16. Yaya Toure
          17. Vladimir Weiss
          18. Shaun Wright-Phillips
          19. Mario Balotelli
          20. Edin Dzeko
          21. Sergio Aguero
          22. Carlos Tevez
          23. Samir Nasri(?)
          24. ?
          25. ?

          Kommentaar


            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
            Kodumaiseid tundub tulevat täpselt 8- Hart, Richard, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Johnson ja Taylor. Lisaks on veel neid, kes kuuluks ka siia alla, kuid 25 registreeritava hulka kuuluma ei hakka ja kellest soovitakse lahti saada- Bridge, SWP, Onuha ja Bellamy.
            Pange nüüd feisspalmid sooja, aga mismoodi Clichy kodumaine on? Orjastati Wengeri poolt siis kui alles kutsikas oli? Või on neid Clichy tüüpe mitu ja ma ajan sassi midagi?

            Kommentaar


              no ikka tavaline pedeofiilialaks, 16-lt arsenali.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                18selt.

                Kommentaar


                  mai bääd. millegipärast arvasin ta nooremaks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ok selge. Aga mis see reegelt ütleb siis? Et kui on Enne 21aastaseks saamist mingi kindla aja Inglismaal mänginud, siis on kodukootud virtuoos?

                    Kommentaar


                      Home-grown players do not have to be English; home-grown players are defined as those who “irrespective of nationality or age, have been affiliated to the FA or Welsh FA for a period of three seasons or 36 months prior to 21st birthday”.

                      Kommentaar


                        Siis ta peaks home-grown olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
                          Siis ta peaks home-grown olema.
                          mitte peaks, vaid ta ON kodukootud.... nagu juba välja tõin ennist

                          Kommentaar


                            Sa mainisid teda kui kodumaisena, aga vahet pole. Adebayor ja Bellamy jäävad siis 25 seast välja ja mis ülesannet täidab Santa Cruz klubis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
                              Sa mainisid teda kui kodumaisena, aga vahet pole. Adebayor ja Bellamy jäävad siis 25 seast välja ja mis ülesannet täidab Santa Cruz klubis?
                              Läheb äkki Leedsi laenule?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Manchester City jalgpallimeeskonna mängijad kandsid enne esmaspäeval toimunud Inglismaa meistrivõistluste kohtumist külla tulnud Swansea Cityga särki «Ma armastan Manchesteri.»
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X