320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas umbadapopp
    Vastasid juba ette mu küsimusele, et milline oleks City parim rivistus, kui Nasri peaks saabuma, aga arvan, et Nasri eelistaks Agüero või De Jongi positsiooni. Seda oli näha siis, kui Fabregas vigane oli eelmine aasta sügis. Kolo Toure tuleb ka varsti tagasi, mahub ta veel teil platsile ? Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
    Ma natukeseks eemal vastan natuke eemale. Mancinile meeldib lasta ründemängijatel sujuvalt üksteisega positsioone vahetada näiteks Silva liigub alati keskele

    Kommentaar


      Algselt postitas umbadapopp
      Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
      Kodumaiseid tundub tulevat täpselt 8- Hart, Richard, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Johnson ja Taylor. Lisaks on veel neid, kes kuuluks ka siia alla, kuid 25 registreeritava hulka kuuluma ei hakka ja kellest soovitakse lahti saada- Bridge, SWP, Onuha ja Bellamy.

      Kommentaar


        Algselt postitas umbadapopp
        Vastasid juba ette mu küsimusele, et milline oleks City parim rivistus, kui Nasri peaks saabuma, aga arvan, et Nasri eelistaks Agüero või De Jongi positsiooni. Seda oli näha siis, kui Fabregas vigane oli eelmine aasta sügis. Kolo Toure tuleb ka varsti tagasi, mahub ta veel teil platsile ? Teine küsimus, kas teil mahuvad mängjad ära selle 25 registreeritava sekka ? Ning kuidas on seis kodumaiste produktidega ?
        de Jong on CDM, seega väga kahtlen, et ta seal tahaks mängida. Jah, Kolo Toure saab ikka mängida. Ning mahuvad ikka ära 25 sekka.
        1. Joe Hart
        2. Stuart Taylor
        3. Costel Pantilimon
        4. Aleksandar Kolarov
        5. Vincent Kompany
        6. Gael Clichy
        7. Joleon Lescott
        8. Micah Richards
        9. Kolo Toure
        10. Pablo Zabaleta
        11. Gareth Barry
        12. Adam Johnson
        13. Nigel de Jong
        14. James Milner
        15. David Silva
        16. Yaya Toure
        17. Vladimir Weiss
        18. Shaun Wright-Phillips
        19. Mario Balotelli
        20. Edin Dzeko
        21. Sergio Aguero
        22. Carlos Tevez
        23. Samir Nasri(?)
        24. ?
        25. ?

        Kommentaar


          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
          Kodumaiseid tundub tulevat täpselt 8- Hart, Richard, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Johnson ja Taylor. Lisaks on veel neid, kes kuuluks ka siia alla, kuid 25 registreeritava hulka kuuluma ei hakka ja kellest soovitakse lahti saada- Bridge, SWP, Onuha ja Bellamy.
          Pange nüüd feisspalmid sooja, aga mismoodi Clichy kodumaine on? Orjastati Wengeri poolt siis kui alles kutsikas oli? Või on neid Clichy tüüpe mitu ja ma ajan sassi midagi?

          Kommentaar


            no ikka tavaline pedeofiilialaks, 16-lt arsenali.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              18selt.

              Kommentaar


                mai bääd. millegipärast arvasin ta nooremaks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ok selge. Aga mis see reegelt ütleb siis? Et kui on Enne 21aastaseks saamist mingi kindla aja Inglismaal mänginud, siis on kodukootud virtuoos?

                  Kommentaar


                    Home-grown players do not have to be English; home-grown players are defined as those who “irrespective of nationality or age, have been affiliated to the FA or Welsh FA for a period of three seasons or 36 months prior to 21st birthday”.

                    Kommentaar


                      Siis ta peaks home-grown olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
                        Siis ta peaks home-grown olema.
                        mitte peaks, vaid ta ON kodukootud.... nagu juba välja tõin ennist

                        Kommentaar


                          Sa mainisid teda kui kodumaisena, aga vahet pole. Adebayor ja Bellamy jäävad siis 25 seast välja ja mis ülesannet täidab Santa Cruz klubis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
                            Sa mainisid teda kui kodumaisena, aga vahet pole. Adebayor ja Bellamy jäävad siis 25 seast välja ja mis ülesannet täidab Santa Cruz klubis?
                            Läheb äkki Leedsi laenule?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Manchester City jalgpallimeeskonna mängijad kandsid enne esmaspäeval toimunud Inglismaa meistrivõistluste kohtumist külla tulnud Swansea Cityga särki «Ma armastan Manchesteri.»
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar




                                “Before he came here we were talking about the club and the city,” Zabaleta said. “Then I spoke to him and he told me it was true he was coming so I told him Manchester is very nice with very good people. I said he would feel happy here because they give a lot of respect to football players.”
                                Zabaleta’s presence is going to be crucial to Agüero’s integration to life and football in England. Zabaleta has thrown himself into life in the city since arriving three years ago. He has immersed himself in the club, his commitment admired by the supporters. He even attends reserve team games at Hyde to support some of City’s young players.
                                “I went to a few last year,” he said. “It is great to see the young players sometimes – they are the future for this club. My Spanish friend, Joan Roman was playing [in the most recent game] and his family was here and I really enjoyed it. I know all of them, we train together and it is great to see what they are capable of.”
                                (L)



                                Huvitav kas Agüero alustab ja kas Tevez on täna koosseisus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X