320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähevad siiski punktide, feimi ja sulli järele.

    Kommentaar


      No andke andeks aga kui 3-mehelise kaitseliini vastu ei saa, siis polegi CL'is midagi teha

      Kommentaar


        No andke andeks aga kui ei juhita alagrupis, kus on Otelol, Baselol ja Benfica, siis pole CL'is midagi teha
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Ma polegi öelnud, kulla mees, et Manchester United kuidagi paremas seisus oleks, lihtsalt te Shitty fännid olete kõik oi-bljää-city-juhib-premmi-me-oleme-nüüd-maailma-parimad. Grupi suurüllataja tuli 3(!) mehelise kaitseliiniga ja vaene püromaan ei teinud midagi märkimisväärset, peale kollase teenimise : )))))

          Kommentaar


            Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
            Ma polegi öelnud, kulla mees, et Manchester United kuidagi paremas seisus oleks, lihtsalt te Shitty fännid olete kõik oi-bljää-city-juhib-premmi-me-oleme-nüüd-maailma-parimad. Grupi suurüllataja tuli 3(!) mehelise kaitseliiniga ja vaene püromaan ei teinud midagi märkimisväärset, peale kollase teenimise : )))))

            Andestame sulle su lolluse sinu vanuse tõttu. Suure tõenäosusega ei näinud sa mängu ka. Sa lahmid siin täiesti lampi, mitte keegi pole siin öelnud, et City on maailma parim, kuigi tabel räägib hetkel enda eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust

              Andestame sulle su lolluse sinu vanuse tõttu. Suure tõenäosusega ei näinud sa mängu ka. Sa lahmid siin täiesti lampi, mitte keegi pole siin öelnud, et City on maailma parim, kuigi tabel räägib hetkel enda eest.
              Nägin mängu. shitty kasuks oli ehk 5-6 momenti, mis kõik ei olnud nii ohtlikud kui Napoli omad. ja kui shitty premmi võidab, söön ma oma mütsi ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                Nägin mängu. shitty kasuks oli ehk 5-6 momenti, mis kõik ei olnud nii ohtlikud kui Napoli omad. ja kui shitty premmi võidab, söön ma oma mütsi ära.
                Hopsti, salvestame ära justincase! Sul on ikka see suur karvane läki-läki eks?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  No andke andeks aga kui ei juhita alagrupis, kus on Otelol, Baselol ja Benfica, siis pole CL'is midagi teha
                  Anna andeks, aga kui mu "lemmiktiim" ei mängiks CL-is, siis ma ei julgeks ültse selliseid komentaare postitada.

                  Shitty kohta ütleks niipalju, et võibolla järgmine aasta läheb paremini - see aasta vaevalt teil midagi Cl-ist loota on..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                    Anna andeks, aga kui mu "lemmiktiim" ei mängiks CL-is, siis ma ei julgeks ültse selliseid komentaare postitada.
                    Sa ju tegelikult saad ise ka aru, et see jutt on natukene rumal?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kolm (vb rohkemgi) viimast lehte siin teemas ja ei ühtki normaalselt mängu kokkuvõtet/ülevaadet. Sad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Hopsti, salvestame ära justincase! Sul on ikka see suur karvane läki-läki eks?
                        Ei ole, tavaline talvemüts on. Aga ma olen enam kui kindel, et ka City'l tuleb see nn "mõõnaperiood" sellel aastal veel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                          Ei ole, tavaline talvemüts on. Aga ma olen enam kui kindel, et ka City'l tuleb see nn "mõõnaperiood" sellel aastal veel.
                          Võimalik, kui mälu ei peta, kas samal ajal eelmisel aastal mitte Chelsea ülivõimsalt ei juhtinud ja kõik, ka. Mancini neile juba kuldmedaleid kaela ei riputanud?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Võimalik, kui mälu ei peta, kas samal ajal eelmisel aastal mitte Chelsea ülivõimsalt ei juhtinud ja kõik, ka. Mancini neile juba kuldmedaleid kaela ei riputanud?
                            Petab, petab. Septembri lõpus oli Chelsea edu 4 silma, tundub ka suurim vahe olevat, kui see tabel kiirelt läbi joosta. Jaanuari alguses olid korraks juba viiendaks kukkunud, näiteks
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Ok, jah nende hoog hakkas ajaliselt raugema natuke varem - Novembri esimesel nädalavahetusel kui saadi Liverpooli käest 0-2 ja siis see meelest mitteläev 0-3 suhkam Sunderlandilt Bridge'il. Ning kui võrrelda praeguse seisuga siis tuleb võtta mitte kuupäevaliselt vaid voorude arvud ikka, ehk 12. voorus oli Chelseal 9-1-2, +23 väravatevahega. Punktiline edu +4 Unitedi ees kes oli veel unbeaten tol hetkel ja +5 Arsenali ees. Hetkel City 11-1-0, +31 ja +5 Unitedi ees.

                              Niiet kuigi mängupilt on ilus (nagu oli ka Chelseal), seis on roosiline, siis tegelikult on ikkagi alles "early days". Igasugu kõvatajad kes juba unbeaten seasonit ennustavad ja karikaid jagavad leidub internetiavarustes küllalt. Saaks ikka kõigepealt hooaja ekvaatorist mööda ja siis hakkaks mõtlema.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kaotus? Hüvasti luuserid! Otsin endale uue satsi.
                                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X