320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne Robertole 47 aastaseks saamise puhul. Meeskond võiks talle nüüd ilusa kingituse teha.

    Algkoosseis:
    Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, Barry, Milner, Yaya Toure, Nasri, Silva, Agüero.

    Pink: Pantilimon, Zabaleta, Kolo Toure, de Jong, Johnson, Dzeko, Balotelli.

    Kommentaar


      Wauw, Mad pingil siis seekord

      Kommentaar


        On mingi konkreetne põhjus ka, miks Mancini eelistab Agüerot Dzekole? Minumeelest mängis see tänases mängus Cityle 2 punkti...
        Isegi sellist satsi ei suuda Mancini mängima saada? hämmatav...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Väga põnev mäng oli. Pole küll kummagi tiimi fänn, aga kui poolte valimiseks läks, siis juba City.
          Aga seda tuleb öelda, et kuradi hea mäng oli täna teie väravavahilt. Põhiliselt tänu temale saitegi viigi.
          Balole meeldivad erinevad soengud ja punased kaardid. Kuigi minu arust oli punane liiga karm-oli ju teada, et tal kollane juba enne saadud..
          (Vale teema, aga Suarez on üks megagigahüper ebasümpaatsuse tipp..)
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Hart pani hullu, tänu sellele viik tuli, krdi silva seal lõpus,oleks võinud kohe peale panna kui võimalus oli mitte tõmmelda
            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

            Kommentaar


              why always him?

              miks Mancini eelistab Agüerot Dzekole?
              rotatsioon.. Napoli vastu alustas Dzeko
              ja hoopis Agüero on igas mängus välja vahetatud, kus on alustanud


              Suarez on üks megagigahüper ebasümpaatsuse tipp
              If Suarez spent as much time working around the ball as he does on his back moaning then he may one day live up to all these ridiculous comparisons to King Kenny
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                Kuigi minu arust oli punane liiga karm-oli ju teada, et tal kollane juba enne saadud..
                Miks ta karm oli? Pole vaja oma kätega vehkida, kui sul on kollane all.

                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                (Vale teema, aga Suarez on üks megagigahüper ebasümpaatsuse tipp..)
                Ma küll nõustun sinuga täielikult, aga naljakas on seda just Barca fännidelt kuulda. On ju teada, et teil on terve akadeemia selliseid tüüpe täis.

                Kommentaar


                  Balotelli unustas täna jälle ravimeid võtta.

                  Kommentaar


                    Chemic, mida sa siis sooviksid? Et hakkaksin lampi rääkima Hispaanias mängivast Barcast, kellel praegusel hetkel ei olnud mingit seost tänase 'pooli-City mänguga? Barca tervet akadeemiat ei pea hakkama mõne ahvi pärast sõimama. Sama kui hakkaksin Liverpooli igat meest üksipulgi sõimama, kuigi ainult 1 ebasümpaatne kuju pallib seal. Saage üle.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Balotelli oli külalisvõistkonna riietusruumi uksega veidike vägivallatsenud. Küllap ei osanud seda avada vms.

                      Kommentaar


                        Taaskord kaotasime 2 punkti tänu rikošetist tulnud värale. Fulhami värav oli üsna sarnane, kuid siis läks pall väravasse Kompanyst. Oli küll hea võimalus täna 2 punkti võrra edu kasvatada, kuid mängupildi järgi võib ka viigiga rahule jääda. Natuke ehk jääb kripeldama see Silva olukord. Mis aga häirib mind, on see, et Mancini ei oska õigel ajal õigeid vahetusi teha. Nagu ka mängus Napoliga, kus 2.poolaeg oli üsna ilmetu otsustas Mancini alles 80. minutil, et võiks vahetuse teha. Ka täna jäi 2.poolajal teravusest puudu ning minu arvates oleks võinud Johnsoni sisse tuua Milneri asemele. Peab tänama ka Harti, kes taaskord näitas klassi. Balotellist natuke kahju, mees tuli vahetusest sisse ning rabas tööd väljaku mõlemal poolelel, kuid sai minu arvates natuke kergelt selle teise kollase.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                          Taaskord kaotasime 2 punkti
                          Kaotasite kaks või võitsite ühe?

                          Kommentaar


                            Hart on ikka ülemõistuse hea. Hea mäng neutraalsele vaatajale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Kaotasite kaks või võitsite ühe?
                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Hart on ikka ülemõistuse hea. Hea mäng neutraalsele vaatajale.
                              egg-zactly
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas umbadapopp
                                Mida keemik valesti siis ütles ? Ma arvan, et nii tema, kui ka paljud teised sooviksid, et Barca fännid oleks viimased, kes daivimise kohta kriitikat jagama tulevad. Või siis minu jaoks oli lihtsalt väga irooniline näha Barca avatariga foorumikasutajat rääkimas sellest, et Suarez vingub, viriseb ning loobib end maha jne. City on mu jaoks küll rõveda rahamaitsega klubi, aga vähemalt nad võidavad ja kaotavad enamasti ilma divemiseta ning me ei näe kogu meeskonda kohtuniku ümber vastasele kaarte nõudmas.
                                +1

                                Teemast mööda küll, aga üsna imelik on kuulata, kui Suarezt kritiseerib mees, kelle lemmiktiimis mängivad sellised tegelased nagu Busquets,Macherano,Pedro, Alves ja Iniesta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X