320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Inglismaal mängitakse enamaolt meeskondade vastu, kes ei taha/oska/suuda palliga mängida ja City saab lihtsalt domineerida. Pane vastu Portugali või Hispaania ülemise otsa meeskonnad, kes on palliga kõik väga head ja on nii City, Selsi kui Mänku suures hädas.

    Dortmunti mängu ei näinud, aga mitte mingil juhul ei ole see üllatus, vähemalt minu jaoks. Juba eelmise aasta CL/EL mängudes oli näha, kuidas Cityle üpris selgelt koht kätte näidati.
    See on päris huvitav tähelepanek. Statistika järgi siiski valdas enam palli City. Hätta jäädi aga väga hea pressinguga, mida Dortmund tegi.
    Penalti oli kaa siuke 50-50, ise olen arvamusel, et pigem ei.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Penalti oli kaa siuke 50-50, ise olen arvamusel, et pigem ei.
      Minu meelest ikkagi pigem jaa, sest tegemist oli konkreetse värava poole suundunud löögi blokeeringuga.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Räägi sellest suurest hädast lähemalt veits
        Viimastest aastatest. Inglaste võimas kolmik vs

        Benfica, Sporting, Real, Barca, Atletico Madrid, Bilbao

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Viimastest aastatest. Inglaste võimas kolmik vs

          Benfica, Sporting, Real, Barca, Atletico Madrid, Bilbao
          Küsimus tekkis, kui hakkasin su kommentaarist tulenevalt Chelsea tulemusi vaatama ja mingit erilist kaotamist silma ei jäänud. Aga kui nüüd mõelda, siis hädas olemise all võib mõista ka lihtsalt seda, kui on raskusi 'seisusekohase' võidu võtmisega, rääkimata possessionist ja suurelt skoorimisest (CFC puhul eriti). Noja kui sinna lisada Manchesteride mullune kollektiivne failblog, siis saabki vast mingi argumendi kokku.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            101greatgoals nõus minuga. Kuigi kätt vs pool ei saa väga suureks eksimuseks lugeda, pigem ebaõnn.

            Kommentaar


              Ei tea küll mis kanali,aga kommentaatorid kostsid,et see hooaeg esimene mäng kuhu City on tulnud nagu meistrid ja õige suhtumisega!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Mitmendat korda juba see dzeko ära tassib teid, uskumatu

                Kommentaar


                  d'artagnan tänab

                  Kommentaar


                    city sai raske võidu
                    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
                      city sai raske võidu
                      dzeko lõi värava

                      Kommentaar


                        Algselt postitas idikas Vaata postitust
                        dzeko lõi värava
                        dzeko lõi veel ühe värava

                        Kommentaar


                          Põhjalikud mängujärgsed analüüsid/kommentaarid saaga jätkub siin teemas.

                          Kommentaar


                            $hitty ju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              $hitty ju
                              ma ju ei näe praegu jälle mingit stiilis 'mina fännan ajalooliselt edukat klubi, mistap olen parem inimene' postistust?

                              personaalselt ütleks, et kuigi analüüsipuudus on kurb, siis on see ikkagi parem, kui põhikooli noorukid postitamas iga värava järel+ aeg-ajalt suvalisi ajalehepealkirjalikke postitusi (PSG maksab jobiklotsi Ashley eest jne)
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Oled sa kunagi Shity teemas mõnda mõistlikku analüüsi näinud City enda fännide poolt, bar Blue Moon and Nohik? Didn't think so.
                                Ülejäänud glorykad hakkavad alles siis juttu siin ajama kui tiitlid paistavad.

                                PS. Nüüd tuli üks Nohiku epic rant meelde eelmisest hooajast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X